Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Łomianki

MediStuff to firma medyczna, która posiada spore doświadczenie oraz szeroki zakres usług, które odpowiadają na potrzeby licznych Pacjentów. Nasze usługi dostępne są na terenie kilku województw, dzięki czemu dostęp do naszej oferty jest wyjątkowo szybki i łatwy. Specjalizujemy się przede wszystkim w wypożyczaniu sprzętu rehabilitacyjnego oraz wypożyczaniu sprzętu medycznego, jak i świadczymy usługi rehabilitacyjne na najwyższym poziomie. Z nami poprawisz swoją jakość życia! Wyróżnia nas indywidualne podejście do Pacjenta, dlatego posiadamy usługi transportowe zamówionego sprzętu oraz profesjonalne doradztwo oparte na empatii.

Główna siedziba MediStuff mieści się w Bydgoszczy, jednak nasza firma działa na znacznie większym obszarze. Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego proponuje swoje usługi na terenie województwa mazowieckiego z dostawami z Warszawy. Jednym z wielu obszarów są mieszkańcy powiatu warszawskiego zachodniego. Proponujemy nasze usługi mieszkańcom mniejszych i większych miejscowości, takich jak: Julinek, Łomianki, Leszno, Stare Babice, Jabłonna, Kampinos, Pass, Błonie, Ożarów Mazowiecki, Truskaw oraz Żelazowa Wola. Przygotowywana oferta uwzględnia naliczany koszt dostawy według stawki kilometrowej 1,5 zł/km, jednak nie mniejszej niż 39 zł. Usługa transportowa połączona jest z wniesieniem oraz montażem wypożyczonego sprzętu. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff zaprasza do kontaktu.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Pomoc w rehabilitacji

Znajdujący się w asortymencie wypożyczalni sprzęt, bezpośrednio wpływa na poprawę warunków życia chorej osoby i umożliwia jej w szybszy sposób odzyskiwać zdrowie. Doskonale sprawdzi się u osób z różnymi dysfunkcjami. Przy wszelkich problemach, związanych z narządem ruchu, znakomicie sprawdzą się między innymi wózki ortopedyczne, wózki specjalistyczne, a także wysokiej klasy chodziki rehabilitacyjne oraz balkoniki. Umożliwiają one większą mobilność i dają poczucie swobody. W procesie rehabilitacji, pomocne może okazać się również łóżko rehabilitacyjne i podnośnik pacjenta, którego dobrym dopełnieniem będzie stolik przyłóżkowy.

Dla osób leżących, najważniejszym elementem staje się zapewnienie właściwego materaca, który umożliwi komfortowy wypoczynek i zapobiegnie powstawaniu niebezpiecznych odleżyn. Oferujemy bardzo wygodny materac przeciwodleżynowy rurowy. Na problemy z oddychaniem pomoże koncentrator tlenu, natomiast w codziennej higienie sprawdzi się krzesło toaletowe stacjonarne oraz krzesło toaletowe na kółkach. Do aktywizacji po operacjach kolana i stawu biodrowego wykorzystać można szynę CPM. Dla osób leżących do odsysania różnego rodzaju wydzielin, zastosować można dostępny w naszej ofercie ssak medyczny. Bezpieczne, sprawdzone i cenione na rynku urządzenia, skutecznie zadbają o poprawę zdrowia naszych Pacjentów.

Proponowane produkty