Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Łosice

Placówki MediStuff umożliwiają dokonanie najmu sprzętu medycznego, służącego w procesie rehabilitacji, dla Pacjentów dotkniętych różnego typu schorzeniami. Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego korzysta wyłącznie z wysokiej klasy urządzeń, gwarantując duży profesjonalizm oferowanych usług. Oprócz tego, że jesteśmy wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego, wspieramy również naszych Pacjentów w procesie leczenia, poprzez uczestnictwo naszych rehabilitantów w domowej opiece oraz pielęgnacji.

Działamy na terenie pięciu województw. Wobec czego możemy dotrzeć z naszą ofertą do wszystkich pobliskich rejonów, w których znajdują się nasze magazyny. To dla nas bardzo ważne, bowiem naszą misją, jest niesienie pomocy wszędzie tam, gdzie nasze doświadczenie może wspomóc proces leczenia i powrotu do pełnej sprawności. Zachęcamy do kontaktu klientów z Łosic oraz pobliskich miejscowości, takich jak Meszki, Nowosielec, Niemojki, Ptaszki, Klimy i Kożuszki. Sprzęt z naszej wypożyczalni zostanie Państwu dostarczony z Warszawy do miejsca zamieszkania, w atrakcyjnej cenie, wynikającej z liczby kilometrów do pokonania i stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Skuteczne leczenie schorzeń

Dzięki urządzeniom, znajdującym się w asortymencie wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff, Pacjenci mogą zdecydowanie lepiej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami. Otoczeni opieką naszego personelu, w szybki i komfortowy sposób mogą odzyskiwać zdrowie i radość życia. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zapewnienie odpowiedniej troski osobom, które nie potrafią być w pełni samodzielne podczas każdej codziennej czynności. Z tego względu przygotowaliśmy szeroki asortyment profesjonalnego sprzętu medycznego, ułatwiającego życie Pacjentów.

W ofercie znalazło się łóżko rehabilitacyjne, podnośnik pacjenta oraz bardzo pomocny, w szczególności dla osób starszych, stolik przyłóżkowy. Niezbędny element dla Pacjentów leżących, stanowi materac przeciwodleżynowy rurowy. Pozwala na komfortowy sen i zapobiega powstawaniu odleżyn. W rehabilitacji ruchowej przyda się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, chodzik rehabilitacyjny i balkonik. Po operacjach kolan i stawu biodrowego, sprawdzi się dostępna w naszej wypożyczalni szyna CPM. Nasi Pacjenci to również osoby z zaburzeniami oddychania. Posiadamy dla nich specjalny koncentrator tlenu. Ssak medyczny pomoże w usunięciu wszelkiego rodzaju wydzielin. W porannej toalecie przyda się natomiast krzesło toaletowe stacjonarne i krzesło toaletowe na kółkach. Codzienna higiena stanie się dzięki nim dużo prostsza. Dodatkowo otaczamy Pacjentów osobistą opieką naszych specjalistów. Wspólnie walczymy o Wasze zdrowie.

Zobacz również:

Proponowane produkty