Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Marki

MediStuff spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pacjentów, gdyż prowadzi wypożyczalnię sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w wielu lokalizacjach w całej Polsce, połączoną z opieką rehabilitantów i terapeutów w domu osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Wyróżniamy się na rynku pełnym profesjonalizmem, zarówno w wykonywanych usługach, jak i oferowanych urządzeniach. Cały nasz sprzęt medyczny i rehabilitacyjny był dokładnie sprawdzany i przeszedł odpowiednie testy, dzięki czemu gwarantuje bezpieczeństwo i wyjątkowy komfort. Osobista rehabilitacja i opieka pielęgnacyjna prowadzone są przez cały zespół doświadczonych terapeutów, charakteryzujących się indywidualnym i bardzo ciepłym podejściem do każdego Pacjenta.

Jednym z głównych obszarów działań wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff jest województwo mazowieckie. Oferta i usługi firmy docierają do mieszkańców miasta Marki z Warszawy, zahaczając o pobliskie miejscowości, takie jak Augustów, Pólko, Nadma, Zielonka oraz Kobyłka. Wszyscy Pacjenci, pochodzący z wymienionych terenów, mogą liczyć na bezpieczny transport zamówionych urządzeń pod wskazany adres oraz kompleksową opiekę naszych terapeutów w domu. Wycena każdej usługi odbywa się indywidualnie, w zależności od liczby kilometrów do pokonania. Ustalona stawka MediStuff to 2 zł/km.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Sprawdzony sprzęt w połączeniu z kompleksową rehabilitacją w domu

Niepełnosprawność i problemy z poruszaniem się dotyczą zarówno osób starszych, jak i młodszych. Przygotowaliśmy bogatą ofertę urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych, która jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich Pacjentów. Sam sprzęt zdecydowanie podniesie jakość życia, pozwalając na większy komfort i swobodę, ale nie zawsze wystarczy w osiąganiu zamierzonych efektów powrotu do sprawności czy zdrowia. Świetnym wyjściem jest połączenie usług MediStuff i skorzystanie z porad oraz leczenia naszych terapeutów. Nasza oferta urządzeń do wypożyczenia przeznaczona jest dla osób obłożnie chorych, rehabilitujących się oraz takich, którzy borykają się z określonymi problemami zdrowotnymi. Łóżko rehabilitacyjne, podnośnik pacjenta i materac przeciwodleżynowy rurowy to sprzęt niezbędny dla osiągnięcia większego komfortu podczas opieki nad Pacjentem, zmuszonym do ciągłego leżenia. Stolik przyłóżkowy, wózek ortopedyczny lub specjalistyczny oraz krzesła toaletowe znacznie wpłyną na łatwość wykonywania codziennych czynności. Koncentrator tlenu, ssak medyczny oraz szyna CPM to urządzenia nowoczesne, zaprojektowane zgodnie z innowacyjnymi rozwiązaniami. Skierowane są do osób posiadających problem z oddychaniem, odsysaniem wydzieliny oraz tych, którym zależy na samodzielnym rozruchu stawów po operacji. Pacjentom odbywającym rehabilitację i zamierzającym kontynuować ją w domu polecamy przede wszystkim chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik, które pomogą w stawianiu pierwszych kroków.

Zobacz również:

Proponowane produkty