Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Mińsk Mazowiecki

MediStuff, łącząc możliwość wypożyczenia profesjonalnego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego z osobistą opieką rehabilitacyjną oraz pielęgnacyjną, prowadzoną przez wykwalifikowanych terapeutów, tworzy szereg kompleksowych usług, świetnie ze sobą współgrających. Firma zapewni transport zamówionych urządzeń, które wpłyną na jakość życia Pacjenta, dodatkowo oferując mu specjalistyczne wsparcie rehabilitantów. Połączenie wszystkich usług firmy MediStuff zagwarantuje osiągnięcie szybszych efektów powrotu do sprawności oraz komfortu na najwyższym poziomie.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego prowadzi swoje usługi na terenach kilku województw. Dociera do mieszkańców Mińska Mazowieckiego z Warszawy, zapewniając transport także do pobliskich obszarów, takich jak Stojadła, Stara Niedziałka, Budy Janowskie, Jakubów i Leontyna. Całkowita wycena usługi zależna jest od długości trasy do pokonania przez dostawcę. Kwota określana jest podczas składania zamówienia, na podstawie ustalonej stawki 2 zł na kilometr. Oferujemy darmowe wniesienie urządzenia do mieszkania oraz szybki montaż.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, ułatwiający wykonywanie codziennych czynności

Dla osób starszych, chorych oraz niepełnosprawnych najważniejszy jest powrót do samodzielności i bezproblemowego wykonywania zwyczajnych, codziennych czynności. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i wszystkim udogodnieniom, które zapewnia, większość Pacjentów jest w stanie normalnie funkcjonować bez opieki najbliższych. Takimi urządzeniami, oferowanymi przez MediStuff, są wózki ortopedyczne oraz specjalistyczne, chodziki rehabilitacyjne, balkoniki oraz krzesła toaletowe stacjonarne lub na kółkach. Przeznaczone są głównie dla osób będących w trakcie rehabilitacji po zabiegach oraz dla tych, którzy borykają się z problemami z poruszaniem się. Dla Pacjentów po operacjach stawu kolanowego lub biodrowego przygotowaliśmy specjalną szynę CPM, wyróżniającą się innowacyjnym rozwiązaniem samodzielnego ćwiczenia rozruchu nogi. W swojej ofercie nie mogliśmy także zapomnieć o osobach ciężko chorych, zmuszonych do ciągłego leżenia i potrzebujących kompleksowej opieki. Z myślą o ich najbliższych, prezentujemy profesjonalnie zaprojektowane łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym, podnośnik pacjenta, stolik przyłóżkowy oraz materac przeciwodleżynowy rurowy. Cały ten sprzęt zapewni choremu komfort, a opiekującym zagwarantuje nieocenioną pomoc w opiece. Pacjentom, mających problem z układem oddechowym, polecamy wypożyczenie koncentratora tlenu lub ssaka medycznego, które zdecydowanie wpłyną na jakość życia.

Zobacz również:

Proponowane produkty