Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Mława

MediStuff to wyjątkowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, oferująca dodatkowo inne kompleksowe usługi, prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów. Firma zapewnia osobistą rehabilitację w domu osobom starszym, chorym, po udarze mózgu lub z innymi dysfunkcjami neurologicznymi, z endoprotezą oraz po skomplikowanych złamaniach. Oferuje Pacjentom profesjonalne masaże oraz terapię metodą NDT-Bobath dla dzieci. Wszystkie usługi wzbogacone są o fachową opiekę pielęgnacyjną.

Oferta wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff kierowana jest do Pacjentów zamieszkujących aż kilka województw. Firma zapewnia bezpieczny transport urządzeń oraz dojazd pracowników z Warszawy pod wskazany adres. Jednym z obszarów, będących w centrum działań MediStuff, jest Mława i jej pobliskie miejscowości, takie jak Bolewo, Żurominek, Uniszki Zawadzkie, Dębsk, Stupsk oraz Wiśniewo. Koszt usługi wyliczany jest indywidualnie, podczas składania zamówienia. Ustalona stawka wynosi 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Sprawdzony sprzęt w połączeniu z kompleksową rehabilitacją w domu

Niepełnosprawność i problemy z poruszaniem się dotyczą zarówno osób starszych, jak i młodszych. Przygotowaliśmy bogatą ofertę urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych, która jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich Pacjentów. Sam sprzęt zdecydowanie podniesie jakość życia, pozwalając na większy komfort i swobodę, ale nie zawsze wystarczy w osiąganiu zamierzonych efektów powrotu do sprawności czy zdrowia. Świetnym wyjściem jest połączenie usług Medistuff i skorzystanie z porad oraz leczenia naszych terapeutów. Nasza oferta urządzeń do wypożyczenia przeznaczona jest dla osób obłożnie chorych, rehabilitujących się oraz takich, którzy borykają się z określonymi problemami zdrowotnymi. Łóżko rehabilitacyjne, podnośnik pacjenta i materac przeciwodleżynowy rurowy to sprzęt niezbędny dla osiągnięcia większego komfortu podczas opieki nad Pacjentem, zmuszonym do ciągłego leżenia. Stolik przyłóżkowy, wózek ortopedyczny lub specjalistyczny oraz krzesła toaletowe znacznie wpłyną na łatwość wykonywania codziennych czynności. Koncentrator tlenu, ssak medyczny oraz szyna CPM to urządzenia nowoczesne, zaprojektowane zgodnie z innowacyjnymi rozwiązaniami. Skierowane są do osób posiadających problem z oddychaniem, odsysaniem wydzieliny oraz tych, którym zależy na samodzielnym rozruchu stawów po operacji. Pacjentom odbywającym rehabilitację i zamierzającym kontynuować ją w domu polecamy przede wszystkim chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik, które pomogą w stawianiu pierwszych kroków.

Zobacz również:

Proponowane produkty