Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Nowy Dwór Mazowiecki

MediStuff to firma, której przyświeca misja niesienia profesjonalnej pomocy osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym. Stworzyła zatem system specjalnych usług, zapewniających większy komfort życia Pacjentom oraz ich najbliższym, którzy są odpowiedzialni za prawidłową opiekę nad nimi. Największym atutem MediStuff jest docieranie do szerokiej grupy osób. Firma działa w wielu lokalizacjach, znajdujących się na terenach kilku województw, zahaczając także o mniejsze miejscowości. Dzięki takiemu rozwiązaniu jej oferta wspiera wielu Pacjentów, niezależnie od adresu zamieszkania i związanych z nim utrudnień transportowych.

Jednym z obszarów działań wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff jest Nowy Dwór Mazowiecki. Firma dodatkowo zapewnia transport do okolicznych mniejszych miejscowości, takich jak Zakroczym, Kazuń Nowy, Cybulice, Janówek Pierwszy czy Pomiechówek. Wszystkim mieszkańcom tego obszaru gwarantujemy bezpieczny dowóz urządzeń z Warszawy pod wskazany adres zamieszkania. Cały koszt usługi wyliczany jest na podstawie długości trasy do pokonania, biorąc pod uwagę stawkę 2 zł/km.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Niezawodne urządzenia kluczem do poprawy jakości życia

Nasi Pacjenci to głównie osoby zmagające się z problemami z samodzielnym poruszaniem się, marzące przede wszystkim o komforcie i powrocie do pełnej sprawności. Ich głównym celem jest bezproblemowe wykonywanie codziennych czynności i normalne funkcjonowanie. W odpowiedzi na pragnienia i potrzeby naszych Pacjentów przygotowaliśmy szeroką ofertę urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych do wypożyczenia. Sprzęt, który jest w stanie doprowadzić do szybszych efektów rehabilitacyjnych to przede wszystkim balkonik, chodzik rehabilitacyjny oraz szyna CPM. Ostatnie urządzenie przeznaczone jest specjalnie dla osób, będących tuż po operacji stawów. Stolik przyłóżkowy i krzesło toaletowe, zarówno stacjonarne, jak i na kółkach, gwarantują większą wygodę i swobodę funkcjonowania. Ssak medyczny i koncentrator tlenu będą zdecydowanym wsparciem dla osób ciężko chorych, borykających się z problemami z oddychaniem i odsysaniem wydzieliny. Oba urządzenia przyniosą Pacjentom ulgę i poprawią jakość życia. Największą ofertę sprzętu medycznego przygotowaliśmy dla osób z poważnymi zaburzeniami ruchowymi, zmuszonymi do ciągłego leżenia. Polecamy przede wszystkim materac przeciwodleżynowy rurowy, łóżko rehabilitacyjne, podnośnik pacjenta oraz dwa rodzaje wózków, specjalistyczny i ortopedyczny. Wszystkie te urządzenia są niezbędne do prowadzenia prawidłowej opieki nad ciężko chorym Pacjentem.

Zobacz również:

Proponowane produkty