Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Ostrołęka

Profesjonalne urządzenia, dostępne w domu, znacząco wpływają na komfort życia zarówno osoby starszej, jak i chorej czy niepełnosprawnej. Wypożyczalnie sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, takie jak MediStuff, są świetnym rozwiązaniem, zapewniającym kompleksową opiekę i powrót do sprawności w rozsądnej cenie. Dzięki takiej możliwości, Pacjent nie musi kupować urządzeń za duże pieniądze, by cieszyć się przez jakiś czas ich użytkowaniem. Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny MediStuff eliminuje problemy napotkane w codziennym funkcjonowaniu. Firma dodatkowo z wypożyczalnią urządzeń łączy ofertę osobistych usług rehabilitacyjnych i kompleksową pielęgnację. Wykwalifikowani terapeuci, wyróżniający się pełnym profesjonalizmem, zatroszczą się o każdego Pacjenta.

Obszar działań wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego jest naprawdę bardzo szeroki. MediStuff dociera do kilku województw na terenie całej Polski, a wypożyczalnię w województwie mazowieckim prowadzi w Warszawie z dostawą do Ostrołęki oraz  okolicznych miejscowościach, takich jak Gnaty, Laskowiec, Olszewo-Borski, Kruki i Przystań. Oferuje transport urządzeń oraz dojazd pracownika do wszystkich adresów zamieszkania na wyznaczonym obszarze. Całkowite koszty wyliczane są za każdym razem indywidualnie, na podstawie ustalonej stawki 2 zł za kilometr liczony od siedziby magazynu.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt docierający na teren wielu województw

Największym atutem wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff jest prowadzenie usług w wielu lokalizacjach, na terenie całej Polski. Firma zajmuje się transportem urządzeń i dojazdem rehabilitantów do Pacjentów, niezależnie od miejsca zamieszkania. Przygotowując ofertę naszego sprzętu, wzięliśmy pod uwagę zarówno osoby obłożnie chore, jak i niepełnosprawne czy będące w trakcie rehabilitacji. W celu zapewnienia jak najlepszej opieki Pacjentom leżącym, prezentujemy łóżko rehabilitacyjne, podnośnik pacjenta, stolik przyłóżkowy oraz materac przeciwodleżynowy rurowy. Te urządzenia wpłyną na zwiększenie komfortu i swobody w codziennym funkcjonowaniu osoby chorej. Wózki ortopedyczne i specjalistyczne, balkoniki i chodziki rehabilitacyjne polecamy Pacjentom mającym problem z poruszaniem się oraz walczącym o powrót do pełnej sprawności. Dla osób po ciężkich operacjach stawów przygotowaliśmy specjalne, nowoczesne urządzenie zwane szyną CPM, która umożliwia samodzielne ćwiczenia i prawidłowy rozruch. Pacjenci, borykający się z problemami z oddychaniem, mogą być zainteresowani koncentratorem tlenu, który jest bardzo prosty w użyciu. Naszą szeroką ofertę zamyka ssak medyczny, który sprawdzi się zarówno u dorosłych, jak i u dzieci w celu udrożnienia nosa oraz jamy ustnej, pozbawiając je zbędnej wydzieliny. MediStuff to profesjonalny sprzęt, umożliwiający kompleksową i komfortową opiekę.

Zobacz również:

Proponowane produkty