Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Ostrołęka

Profesjonalne urządzenia, dostępne w domu, znacząco wpływają na komfort życia zarówno osoby starszej, jak i chorej czy niepełnosprawnej. Wypożyczalnie sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, takie jak MediStuff, są świetnym rozwiązaniem, zapewniającym kompleksową opiekę i powrót do sprawności w rozsądnej cenie. Dzięki takiej możliwości, Pacjent nie musi kupować urządzeń za duże pieniądze, by cieszyć się przez jakiś czas ich użytkowaniem. Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny MediStuff eliminuje problemy napotkane w codziennym funkcjonowaniu. Firma dodatkowo z wypożyczalnią urządzeń łączy ofertę osobistych usług rehabilitacyjnych i kompleksową pielęgnację. Wykwalifikowani terapeuci, wyróżniający się pełnym profesjonalizmem, zatroszczą się o każdego Pacjenta.

Obszar działań wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego jest naprawdę bardzo szeroki. MediStuff dociera do kilku województw na terenie całej Polski, a wypożyczalnię w województwie mazowieckim prowadzi w Warszawie z dostawą do Ostrołęki oraz  okolicznych miejscowościach, takich jak Gnaty, Laskowiec, Olszewo-Borski, Kruki i Przystań. Oferuje transport urządzeń oraz dojazd pracownika do wszystkich adresów zamieszkania na wyznaczonym obszarze. Całkowite koszty wyliczane są za każdym razem indywidualnie, na podstawie ustalonej stawki 1,50 zł za kilometr liczony od siedziby magazynu.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt docierający na teren wielu województw

Największym atutem wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff jest prowadzenie usług w wielu lokalizacjach, na terenie całej Polski. Firma zajmuje się transportem urządzeń i dojazdem rehabilitantów do Pacjentów, niezależnie od miejsca zamieszkania. Przygotowując ofertę naszego sprzętu, wzięliśmy pod uwagę zarówno osoby obłożnie chore, jak i niepełnosprawne czy będące w trakcie rehabilitacji. W celu zapewnienia jak najlepszej opieki Pacjentom leżącym, prezentujemy łóżko rehabilitacyjne, podnośnik pacjenta, stolik przyłóżkowy oraz materac przeciwodleżynowy rurowy. Te urządzenia wpłyną na zwiększenie komfortu i swobody w codziennym funkcjonowaniu osoby chorej. Wózki ortopedyczne i specjalistyczne, balkoniki i chodziki rehabilitacyjne polecamy Pacjentom mającym problem z poruszaniem się oraz walczącym o powrót do pełnej sprawności. Dla osób po ciężkich operacjach stawów przygotowaliśmy specjalne, nowoczesne urządzenie zwane szyną CPM, która umożliwia samodzielne ćwiczenia i prawidłowy rozruch. Pacjenci, borykający się z problemami z oddychaniem, mogą być zainteresowani koncentratorem tlenu, który jest bardzo prosty w użyciu. Naszą szeroką ofertę zamyka ssak medyczny, który sprawdzi się zarówno u dorosłych, jak i u dzieci w celu udrożnienia nosa oraz jamy ustnej, pozbawiając je zbędnej wydzieliny. MediStuff to profesjonalny sprzęt, umożliwiający kompleksową i komfortową opiekę.

Zobacz również:

Proponowane produkty