Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Ostrów Mazowiecka

Medistuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, łącząca osobistą rehabilitację w domu oraz opiekę pielęgnacyjną w całym kompleksie swoich usług. Co nas wyróżnia spośród innych? Świetnie zgrana ze sobą oferta, gwarancja dostępności głównych urządzeń, darmowa porada fizjoterapeutyczna, kompleksowa oferta, dowóz na terenie kilku województw oraz darmowy montaż i wniesienie sprzętu. Usługi MediStuff to profesjonalizm od początku do samego końca.

Ostrów Mazowiecka, znajdująca się w województwie mazowieckim jest obsługiwana z Warszawskiego magazynu wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff. Mieszkańcy tego miasta oraz pobliskich miejscowości, takich jak Szymowo, Gniazdowo, Nowa Osuchowa, Brok czy Orło, mogą liczyć na kompleksowe wsparcie firmy. Całkowity koszt dowozu wyliczany jest na podstawie stałej stawki, wynoszącej 2 zł za kilometr. Nasi specjaliści odpowiednio określą długość trasy do pokonania i podadzą cenę usługi.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny ułatwiający normalne funkcjonowanie

Osoby starsze i chore, będące naszymi Pacjentami, podczas codziennego funkcjonowania napotykają na swojej drodze wiele przeszkód. Począwszy od wyjścia z domu, zejścia po schodach, podnoszenia się z pozycji leżącej czy skorzystania z porannej toalety. Nasze urządzenia zostały stworzone po to, aby Pacjenci pokonywali codzienne wyzwania i byli z nich dumni oraz w pełni zadowoleni. Osobom, dla których do tej pory samodzielne poruszanie się stanowiło przeszkodę, polecamy balkonik, chodzik rehabilitacyjny oraz wózek ortopedyczny. Każdy z tych urządzeń pozwoli na doskonały rozruch i bezpieczne wyjście z domu. Szyna CPM to ciekawe urządzenie, przeznaczone specjalnie dla tych, którzy są tuż po operacji stawu kolanowego lub biodrowego. Świetnie sprawdzi się jako samodzielna rehabilitacja. Dla Pacjentów, dla których wyzwanie stanowi codzienna toaleta, przygotowaliśmy innowacyjny sprzęt nazywany krzesłem toaletowym, dostępnym stacjonarnie lub na kółkach. Dodatkowo osobom obłożnie chorym oferujemy łóżko rehabilitacyjne z materacem przeciwodleżynowym rurowym, podnośnik pacjenta, stolik przyłóżkowy oraz wózek specjalistyczny. Wszystkie te urządzenia znacznie podniosą komfort poważnie chorego Pacjenta, eliminując pewne przeszkody i ułatwiając opiekę najbliższym. Osoby, dla których wyzwaniem jest samodzielne oddychanie, przygotowaliśmy specjalnie zaprojektowany koncentrator tlenu, zapewniający łatwą obsługę i solidność. Ssak medyczny może się przydać natomiast w sytuacjach, kiedy wydzielina z nosa i jamy ustnej nie zostaje udrożniona.

Zobacz również:

Proponowane produkty