Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Otwock

Kompleksowe rozwiązania, oferowane aktualnie przez wypożyczalnie sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, to bezcenne wsparcie w opiece osób chorych, starszych i niepełnosprawnych. Głównym celem firmy MediStuff jest poprawa jakości życia Pacjentów. Oferując fachowy i przetestowany sprzęt medyczny, wpływa na proces leczenia, rehabilitacji oraz powrotu do pełnej sprawności po zabiegach i operacjach. Wypożyczalnia MediStuff eliminuje uciążliwe problemy podczas normalnego funkcjonowania i wykonywania codziennych czynności. Dzięki użytkowaniu profesjonalnych urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych we własnym domu, życie Pacjenta staje się łatwiejsze i wygodniejsze.

Jednym z obszarów, na który MediStuff dostarcza wypożyczony sprzęt medyczny i rehabilitacyjny z Warszawy,  jest Otwock. Mieszkańcy pobliskich miejscowości, takich jak Józefów, Celestynów, Wola Ducka, Wiązowna oraz Karczew również mogą liczyć na transport profesjonalnych urządzeń pod wskazany adres zamieszkania. Nasi dostawcy dowiozą zamówiony sprzęt, dodatkowo oferując darmowe wniesienie i szybki montaż. Wycena całej usługi określana jest na podstawie długości trasy do pokonania. Ustalona stawka za kilometr to 2 zł.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Radość z wykonywania codziennych czynności

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego nie tylko pozytywnie wpływa na opiekę i funkcjonowanie Pacjenta, ale także na jego samopoczucie. Największym założeniem MediStuff jest wywoływanie uśmiechu na twarzy osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Patrząc na radość naszych Pacjentów, zyskujemy pełną świadomość o wyjątkowości naszych usług. Oferujemy szereg urządzeń, które sprawią, że życie osoby chorej oraz jej najbliższych stanie się bardziej komfortowe. Polecamy wypożyczenie podnośnika pacjenta oraz łóżka rehabilitacyjnego z materacem przeciwodleżynowym, które stanowią podstawę w stworzeniu łatwych i wygodnych warunków do opieki nad Pacjentem. Dodatkowo można się wyposażyć w stolik przyłóżkowy oraz krzesła toaletowe, które pozwolą choremu poczuć się swobodniej i normalnie funkcjonować. W swojej ofercie posiadamy także asortyment dla Pacjentów po zabiegach lub operacjach, odbywających proces czynnej rehabilitacji. Dzięki wózkom ortopedycznym lub specjalistycznym, chodzikom rehabilitacyjnym i balkonikom osoba mająca problemy z poruszaniem się będzie mogła kontynuować ten proces w domu. Po operacjach stawów kolanowych lub biodrowych doskonale sprawdza się szyna CPM, pozwalająca na samodzielne treningi i rozruch. Naszych Pacjentów wyposażamy także w innowacyjne urządzenia, poprawiające jakość życia, takie jak koncentrator tlenu czy ssak medyczny. Wszystkie sprzęty medyczne i rehabilitacyjne MediStuff charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz trwałością przez długie lata.

Zobacz również:

Proponowane produkty