Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Piaseczno

Firma MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, zapewniająca jednocześnie profesjonalną rehabilitację w domu chorego i transport medyczny. Firma zapewnia kompleksowe usługi, poprawiające w znacznym stopniu jakość życia osobom starszym, chorym, niepełnosprawnym oraz będącym po specjalnych zabiegach czy operacjach. Wszyscy Pacjenci znajdą dla siebie idealne rozwiązania, które pomogą im w wyeliminowaniu problemów w codziennym funkcjonowaniu. Dodatkowo cały zespół wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów MediStuff zagwarantuje osobie potrzebującej opiekę rehabilitacyjną oraz pielęgnacyjną. A wszystko to zostało wzbogacone o profesjonalny i terminowy transport medyczny.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego prowadzi swoje usługi w wielu lokalizacjach, na terenie kilku województw. MediStuff kieruje swoją ofertę do mieszkańców Piaseczna oraz pobliskich obszarów, takich jak Chylice, Bobrowiec, Zamienie, Józefosław oraz Konstancin-Jeziorna. Do wszystkich powyższych lokalizacji wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego zapewnia transport urządzeń z Warszawy z darmową usługą wniesienia i szybkiego montażu. Cała wycena ustalana jest podczas składania zamówienia, na podstawie stawki 2 zł/km jednak nie mniejszej niż 39 zł.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Fachowe urządzenia umożliwiające Pacjentom komfortowe życie

Przygotowując szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, zwracaliśmy szczególną uwagę na potrzeby różnych Pacjentów. Asortyment firmy MediStuff wspiera osoby starsze i jednocześnie niepełnosprawne. Posiadamy takie urządzenia, które pozwolą Pacjentom na indywidualną rehabilitację w zaciszu domowym, wpływające na szybsze osiąganie zamierzonych efektów. Opieka nad osobami leżącymi i półleżącymi jest bardzo wymagająca, dlatego przygotowaliśmy specjalnie zaprojektowane łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym oraz profesjonalny materac przeciwodleżynowy rurowy, które wzajemnie się dopełniają. Bardzo przydatnymi urządzeniami, służącymi Pacjentom obłożnie chorym bądź niepełnosprawnym, mogą być wózki ortopedyczne lub specjalistyczne, umożliwiające wstanie z łóżka i poruszanie się. Dla osób, będących w trakcie powracania do pełnej sprawności, przygotowaliśmy chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. Warto zwrócić uwagę w naszej ofercie na stolik przyłóżkowy oraz krzesła toaletowe, dostępne stacjonarnie oraz na kółkach, które zdecydowanie podwyższą komfort życia chorego. Koncentrator tlenu, ssak medyczny oraz szyna CPM wyróżniają się nowoczesnością i innowacyjnymi rozwiązaniami. Przeznaczone są dla konkretnych osób, mających problemy z oddychaniem, wydzieliną oraz stawami. Jesteśmy przekonani, że większość Pacjentów dzięki naszym urządzeniom jest w stanie osiągnąć większą radość z niełatwego życia!

Zobacz również:

Proponowane produkty