Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Piastów

Profesjonalizm, kompleksowość i pomoc to trzy słowa, idealnie określające działania wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff. Firma dąży do tego, aby jak najefektywniej poprawiać jakość życia swoich Pacjentów niezależnie od tego, ile mają lat i z jakimi problemami się borykają. Dla MediStuff każda osoba jest tak samo ważna i ma tyle samo szans na osiągnięcie samodzielności połączonej z normalnym funkcjonowaniem. Zgodnie z tym przekonaniem firma stworzyła cały kompleks usług, składający się nie tylko z wypożyczalni profesjonalnego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, ale także osobistej rehabilitacji w domu i specjalistycznej opieki pielęgnacyjnej.

Jednym z miast, które MediStuff obsługuje z dostawami z Warszawy, jest Piastów. Firma oferuje bezpieczny dowóz urządzeń w rozsądnej cenie pod wskazany adres zamieszkania zamawiającego. Ponadto obsługuje mniejsze miejscowości w okolicy, takie jak Reguły, Pęcice, Konotopa, Ożarów oraz Mory. Całkowita cena usługi wyliczona jest przez pracowników podczas składania zamówienia na podstawie stałej stawki – 2 zł za kilometr. Dostawcy MediStuff zapewniają wniesienie urządzenia oraz szybki montaż za darmo.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalistyczny sprzęt odpowiedzią na potrzeby starszych i chorych Pacjentów

Urządzenia medyczne i rehabilitacyjne w domu to przede wszystkim wygoda i udogodnienie o najwyższym standardzie, zarówno dla Pacjenta, jak i jego opiekuna. Dzięki wypożyczalni Medistuff jakość i profesjonalizm, które zapewnia szpital, można przenieść do własnego mieszkania, kontynuując leczenie, pielęgnację i rehabilitację na własną rękę. Oferujemy precyzyjnie zaprojektowane łóżko rehabilitacyjne z możliwością elektrycznego sterowania, które zapewni Pacjentowi wyjątkowy komfort podczas ciągłego leżenia. Bardzo przydatnymi urządzeniami w opiece nad osobą poważnie chorą będą zarówno materac przeciwodleżynowy rurowy, podnośnik pacjenta, jak i krzesła toaletowe, które zdecydowanie obciążą najbliższych. W celu zabrania Pacjenta na spacer najlepszym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w wózek specjalistyczny lub ortopedyczny. W przypadku konkretnych problemów zdrowotnych oferujemy koncentrator tlenu oraz ssak medyczny. Osobom borykającym się z problemami z samodzielnym chodzeniem udostępniamy najwyższej klasy chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik. Pacjentom po operacjach stawu kolanowego lub biodrowego polecamy wypożyczenie szyny CPM, która pozwoli na samodzielną rehabilitację. Cały sprzęt gwarantuje bezpieczeństwo w domu oraz poza nim. Dodatkowym urządzeniem, który ułatwi Pacjentowi spożywanie posiłków, będzie stolik przyłóżkowy, charakteryzujący się prostą i zarazem bardzo funkcjonalną budową.

Zobacz również:

Proponowane produkty