Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Pionki

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego kierująca swoją ofertę do wszystkich Pacjentów, zarówno młodszych, jak i starszych. W oparciu o cenne doświadczenie i nabytą przez lata wiedzę zdajemy sobie sprawę, że problemy z samodzielnym poruszaniem się dotyczą osób w każdym wieku. Udostępniamy urządzenia medyczne i specjalistyczne klientom o różnym stanie zdrowia. Dodatkowo umożliwiamy osobistą rehabilitację w domu, wykonywaną przez wykwalifikowanych terapeutów, opartą na profesjonalnych masażach oraz terapii metodą NDT – Bobath, oferowaną specjalnie dla dzieci. MediStuff wzbogaca jeszcze swoje usługi e o kompleksową opiekę pielęgnacyjną.

Oferta wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego skierowana jest do szerokiej grupy Pacjentów. MediStuff dowozi urządzenia pod wskazany adres na obszarze aż pięciu województw. Jednym z miast, obsługiwanym z dostawami z Warszawy, są Pionki oraz okoliczne miejscowości, takie jak Jedlnia, Bobki, Przejazd, Zadobrze oraz Czarna Wieś. Koszt dowozu urządzeń na te obszary wyliczany jest za każdym razem indywidualnie, w zależności od długości trasy do pokonania. Stała stawka wynosi 2 zł/km.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Kompleksowe usługi z łatwym dostępem do fachowego sprzętu

Profesjonalne urządzenia medyczne i rehabilitacyjne MediStuff nie tylko wpływają na komfort wykonywania codziennych czynności przez osoby starsze, chore czy niepełnosprawne, ale także pozwalają na kontynuowanie działań w domu, mających na celu przywrócenie pełnej lub maksymalnej do osiągnięcia sprawności. W połączeniu ze wsparciem naszych doświadczonych terapeutów, tworzy kompleksową usługę, dzięki której efekty mogą przyjść znacznie szybciej. Dla Pacjentów, będących w trakcie procesu rehabilitacyjnego po skomplikowanych złamaniach i zabiegach, przygotowaliśmy balkonik, chodzik rehabilitacyjny oraz specjalną szynę CPM, przeznaczoną dla osób po operacjach stawu kolanowego i biodrowego. Wszystkie te urządzenia pozwalają na przeprowadzenie samodzielnych ćwiczeń ruchowych w domu. Pozostały sprzęt medyczny i rehabilitacyjny skierowany jest głównie do Pacjentów, którzy zmagają się z poważniejszymi problemami zdrowotnymi i są zmuszeni do ciągłego leżenia. Najczęściej potrzebnymi elementami wyposażenia do prawidłowej opieki nad osobą w ciężkim stanie jest łóżko rehabilitacyjne oraz wózek specjalistyczny i ortopedyczny. Jako doświadczona już firma, specjalizująca się w wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, polecamy zaopatrzenie się w podnośnik pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy oraz krzesło toaletowe na kółkach i stacjonarne. Wszystkie powyższe urządzenia pozwolą na podwyższenie jakości życia Pacjentowi i ułatwią opiekę nad nim osobom najbliższym. W przypadku poważnych problemów zdrowotnych z oddychaniem bądź udrażnianiem wydzieliny, oferujemy nowoczesny sprzęt, składający się z koncentratora tlenu oraz ssaka medycznego.

Zobacz również:

Proponowane produkty