Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Płock

MediStuff to firma specjalizująca się w wypożyczaniu profesjonalnego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na wielu obszarach w całej Polsce. Dodatkowo oferuje opiekę doświadczonych i wykwalifikowanych rehabilitantów w domu, dojeżdżających bez problemu pod wyznaczony adres. Dzięki temu, Pacjentowi możemy zapewnić kompleksowe leczenie, gwarantujące komfort i swobodę, niezależnie od miejsca zamieszkania. Zespół naszych wyszkolonych terapeutów jest w stanie zdziałać cuda i zacząć walkę o powrót do pełnej sprawności.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff oferuje swoje usługi w wielu województwach w całej Polsce. Bardzo miło jest nam ogłosić, że nasz asortyment dociera także do Płocka i mniejszych miejscowości w okolicy, takich jak Tchórz, Cekanowo, Bielsk, Maszewo Duże czy Sikórz. Każdy oferowany sprzęt medyczny i rehabilitacyjny zostanie przez nas przetransportowany z Warszawy do mieszkańców tego obszaru. Przywieziemy potrzebne urządzenie, wniesiemy i zapewnimy całościowy montaż. Za całą usługę gwarantujemy niską cenę, ustalaną z każdym Pacjentem indywidualnie, w związku z długością trasy do pokonania. Kwota określana jest podczas zamówienia, na podstawie konkretnej stawki 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Wpływamy na komfort życia naszych Pacjentów

Niepełnosprawność dotyka zarówno osób młodych, jak i starszych. Wszyscy zasługują na pomoc o najwyższym standardzie, pozwalającą na wykonywanie codziennych czynności w sposób samodzielny. W związku z takim przekonaniem MediStuff oferuje bogaty zakres sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego do wypożyczenia. W skład asortymentu wchodzą łóżka rehabilitacyjne, wózki ortopedyczne oraz specjalistyczne podnośniki Pacjenta, materace przeciwodleżynowe rurowe, chodzik rehabilitacyjny, balkonik, krzesło toaletowe stacjonarne lub na kółkach oraz stolik przyłóżkowy. Wszystkie te urządzenia zapewnią osobie chorej i niepełnosprawnej wyższy standard życia. Dodatkowo w naszej ofercie można znaleźć sprzęt, taki jak: koncentrator tlenu, ssak medyczny oraz szyna CPM, wyróżniający się nowoczesnością i innowacyjnymi rozwiązaniami. Pierwszy z nich ułatwia osobie potrzebującej oddychanie, pobierając tlen z powietrza i poddając go nawilżeniu. Ssak medyczny umożliwia odsysanie wydzieliny z nosa oraz jamy ustnej, a szyna CPM to urządzenie pozwalające na samodzielną rehabilitację stawu kolanowego i biodrowego. Ten sprzęt natomiast, dzięki nowym technologiom, ułatwia Pacjentom w znacznym stopniu funkcjonowanie.

Zobacz również:

Proponowane produkty