Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Płońsk

Ułatwianie dostępu do profesjonalnych urządzeń i elementów wyposażenia osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym, niezależnie od ich adresu zamieszkania, to główny cel wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff. Mimo że siedziba firmy znajduje się w Bydgoszczy, z dodatkowymi pododdziałami w Poznaniu i Gdańsku, to jej obszar działań jest o wiele szerszy. MediStuff oferuje dowóz sprzętu pod sam adres zamieszkania Pacjentów na terenie całej Polski, z uwzględnieniem kilku województw. Dzięki temu oferta firmy kierowana jest do szerokiej grupy osób potrzebujących, mieszkających nawet w mniejszych miejscowościach. MediStuff to gwarancja profesjonalnego podejścia do każdego Pacjenta i wygoda poprawiająca jakość ich życia.

Jednym z miast obsługiwanych przez wypożyczalnię sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff  z siedzibą magazynu w Warszawie, jest Płońsk. Firma oferuje także transport urządzeń do okolicznych, mniejszych miejscowości, takich jak Baboszewo, Malużyn, Kraszewo, Zdunowo oraz Naruszewo. Każdy dowóz wzbogacony jest o darmowe wniesienie sprzętu do mieszkania z szybkim montażem. Koszt całej usługi wyliczany jest przez naszych pracowników indywidualnie, podczas składania zamówienia, na podstawie stawki 2 zł  za kilometr, ze względu na długość trasy do pokonania.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Łatwy dostęp do profesjonalnych urządzeń dla wszystkich Pacjentów

W naszej ofercie znajdziesz zarówno urządzenia typowo rehabilitacyjne, pozwalające Pacjentowi na samodzielny rozruch i kontynuowanie ćwiczeń w domu, oraz sprzęt obciążający, przeznaczony specjalnie dla osób ciężko chorych z poważnymi zaburzeniami chodzenia. Cały nasz asortyment znacząco wpływa na komfort i swobodę, zarówno samych Pacjentów, jak i ich opiekunów. W ofercie posiadamy urządzenia niezbędne podczas prowadzenia pielęgnacji nad osobą obłożnie chorą, takie jak łóżko rehabilitacyjne, materac przeciwodleżynowy rurowy oraz podnośnik pacjenta. Do tych trzech najważniejszych sprzętów pomocny może okazać się także stolik przyłóżkowy, który pozwoli Pacjentowi na samodzielne zjedzenie posiłku oraz krzesło toaletowe stacjonarne lub na kółkach, zdecydowanie ułatwiające codzienną toaletę, poruszanie się i wyjście z domu. Aby móc umożliwić osobie leżącej wyjście na zewnątrz, przygotowaliśmy wózek ortopedyczny oraz specjalistyczny. W przypadku pojawienia się problemów ze zdrowiem, takich jak oddychanie czy udrażnianie wydzieliny, warto zaopatrzyć się w nowoczesne sprzęty, takie jak koncentrator tlenu oraz ssak medyczny, pozwalające na osiągnięcie niezwykłej ulgi. Oferowane przez nas urządzenia typowo rehabilitacyjne, takie jak balkonik, chodzik rehabilitacyjny i szyna CPM, wpływają na szybkość powrotu do pełnej sprawności po różnego rodzaju złamaniach, operacjach i zabiegach.

Zobacz również:

Proponowane produkty