Wyposażenie sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Pruszków

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego to sposób na poprawę jakości życia podczas codziennych czynności oraz normalnego funkcjonowania. Osoby chore i niepełnosprawne mają szansę na osobiste wyposażenie się w profesjonalne urządzenia w swoim domu, których użytkowanie pozwoli na samodzielność. Jedną z takich firm oferujących szereg kompatybilnych usług medycznych i rehabilitacyjnych jest MediStuff. Dociera do Pacjentów na terenie całej Polski, działając w wielu miastach i pobliskich miejscowościach. MediStuff to nie tylko wypożyczalnia urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych. Firma oferuje swoim Pacjentom osobistą opiekę wykwalifikowanych rehabilitantów, z dojazdem do domu oraz szereg usług, składających się na kompleksową opiekę pielęgnacyjną.

MediStuff prowadzi wypożyczalnię sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w wielu lokalizacjach na obszarze całej Polski. Dzięki temu, jest w stanie docierać do większej liczby potrzebujących Pacjentów. MediStuff z magazynu w Warszawie oferuje swoje kompleksowe usługi mieszkańcom Pruszkowa oraz pobliskich miejscowości, takich jak Piastów, Parzniew, Komorów, Koszajec i Święcice. Podczas składania zamówienia, nasi pracownicy dokładnie wyliczą cenę dostawy na podstawie stawki 2 zł za kilometr, jednak nie mniejszej niż 39 zł. W zestawie z transportem zapewniamy darmowy montaż i wniesienie sprzętu.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Zapewnij sobie lepszą jakość życia w codziennym funkcjonowaniu

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff przygotowała dla swoich Pacjentów szereg profesjonalnych urządzeń i usług, tak by każdy z nich dobrał udogodnienia do własnych potrzeb i stanu zdrowia. W przypadku osób obłożnie chorych, zapewniamy dodatkowo opiekę pielęgnacyjną. Prezentujemy urządzenia, które pomogą Pacjentom leżącym w osiągnięciu większej samodzielności i łatwiejszego funkcjonowania, a są to: łóżko rehabilitacyjne z materacem przeciwodleżynowym rurowym i podnośnik pacjenta. Krzesło toaletowe stacjonarne lub na kółkach idealnie sprawdzi się podczas jakichkolwiek problemów z poruszaniem się. Dodatkowo przygotowaliśmy kompleks urządzeń dla Pacjentów w trakcie rehabilitacji, takich jak balkonik czy chodzik rehabilitacyjny, które mimo niepełnej sprawności, pozwolą na przyjęcie pozycji stojącej i wykonywanie ćwiczeń umożliwiających normalne chodzenie. W ofercie posiadamy także innowacyjne urządzenie, bardzo pomocne po operacjach stawu kolanowego lub biodrowego, takie jak szyna CPM. Dla osób mających problem z oddychaniem polecamy nowoczesny koncentrator tlenu, a do odsysania wydzieliny z nosa oraz jamy ustnej niezawodny będzie ssak medyczny. Cały dostępny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny gwarantuje najwyższe standardy życia i ułatwia pokonywanie codziennych wyzwań.

Zobacz również:

Proponowane produkty