Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Przasnysz

W MediStuff łączymy możliwość skorzystania z profesjonalnej opieki pielęgnacyjnej oraz rehabilitacyjnej wraz z wypożyczalnią sprzętu medycznego i sprzętu rehabilitacyjnego. Do wykonywanych obowiązków podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, a przede wszystkich z wysokim poziomem empatii oraz profesjonalizmu. Dlatego też jakiś czas temu wyszliśmy naprzeciw Państwa potrzebom, dlatego zaproponowaliśmy usługi transportowe oraz dojazd naszego wykwalifikowanego zespołu, gdy zajdzie taka potrzeba. Kompleksowe działanie naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego wraz z rehabilitacją przyczyni się do szybszego powrotu do sprawności.

Usługi oferowane przez MediStuff dostępne są na terenie wybranych województw, w tym województwa mazowieckiego. Nasi specjaliści, jak i zamówiony sprzęt dociera do mieszkańców Przasnysza z Warszawy. Z tych usług mogą również skorzystać mieszkańcy pobliskich miejscowości, wśród których można wymienić: Łęgi, Bogate, Szla, Węgra, Czernice Borowe czy Łaguny. Każda usługa transportowa ustalana jest indywidualnie, która uwzględnia długość trasy oraz ustaloną stawkę 2 zł za kilometr. W cenę transportu wliczony jest szybki montaż, po wcześniejszym wniesieniu – również uwzględniony w cenie dowozu urządzeń medycznych.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalne usługi rehabilitacyjne oraz wynajem sprzętu medycznego w MediStuff

Zakres naszych usług jest szeroki, podobnie jak obszar naszego działania. Zależy nam na poprawie komfortu życia wielu Pacjentów. Dlatego też w ofercie MediStuff znajdziecie Państwo sprzęt odpowiadający potrzebom osób starszych, takich jak balkonik czy stolik przyłóżkowy. Pacjentom leżącym, jak i po ciężkich zabiegach polecamy łóżko rehabilitacyjne wraz z materacem przeciwodleżynowym rurowym, jak i krzesło toaletowe stacjonarne. Uzupełnieniem takiego zestawu może być także ssak medyczny, krzesło toaletowe na kółkach czy wysokiej jakości koncentrator tlenu.

Proponowany sprzęt medyczny z MediStuff z naszej oferty sprawdzi się także dla Pacjentów po zabiegach ortopedycznych, jak i kontuzjach. W tym przypadku warto uwzględnić takie urządzenia, jak: chodzik rehabilitacyjny, wózek ortopedyczny czy wózek specjalistyczny. Dla Pacjentów po zabiegach w obrębie stawu kolanowego czy stawu biodrowego zalecamy wykorzystanie szyny CPM, która znacząco przyczyni się poprawy sprawności. Jest to także nieoceniony element rehabilitacji, która w tym przypadku jest niezbędna.

Zobacz również:

Proponowane produkty