Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Przysucha

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff, pomaga wracać do zdrowia osobom po zabiegach, operacjach, a także ludziom starszym. Nasze fachowe wsparcie umożliwia osiąganie szybkich i widocznych efektów w powrocie do pełnej sprawności. Oferujemy możliwość wypożyczenia wysokiej klasy sprzętu medycznego oraz świadczymy usługi, związane z rehabilitacją i pielęgnacją naszych Pacjentów. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff, to placówka cechująca się profesjonalizmem działania i troską o swoich podopiecznych. Korzystając z naszej pomocy, zyskujesz pewność, że znajdujesz się w najlepszych rękach.

Jesteśmy w stanie dotrzeć do niemal każdego, bowiem działamy na terenie pięciu województw Oferujemy możliwość dostawy zamówionych produktów z Warszawy pod wskazany przez klienta adres. Dowozimy zamówienie do Pacjentów z miejscowości Przysucha oraz przyległych, jak Chlewiska, Fidor, Końskie, Opoczno czy Drzewica za opłatą 2 zł od kilometra. Dla osób starszych to bardzo korzystne rozwiązanie, bowiem oprócz dowozu pod wskazany adres, wykonujemy również wniesienie sprzętu i jego montaż u Pacjenta. Dzięki temu wszystkie zamówione urządzenia są od razu gotowe do pracy. Proces rehabilitacji może rozpocząć się jeszcze tego samego dnia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Rehabilitacja z MediStuff

Dzięki usłudze wypożyczenia sprzętu medycznego z MediStuff, można uzyskać możliwość kompleksowej rehabilitacji we własnym domu. Osoby niepełnosprawne mają możliwość wykonywania ćwiczeń na specjalistycznych urządzeniach, pomagających w odzyskiwaniu sprawności. Dla osób obłożnie chorych, polecamy łóżko rehabilitacyjne, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy oraz materac przeciwodleżynowy rurowy. To elementy, które umożliwiają chorej osobie, zachować jak największy komfort i swobodę podczas długotrwałego leżenia.

Dla osób, które mają problemy z poruszaniem, pomocne mogą okazać się dostępne w asortymencie MediStuff balkoniki, wózki ortopedyczne, chodziki rehabilitacyjne i wózki specjalistyczne. Zachowanie odpowiedniej mobilności, jest niezwykle ważnym elementem w procesie rehabilitacji. W naszej wypożyczalni, Pacjenci znajdą również krzesło toaletowe stacjonarne i krzesło toaletowe na kółkach, ssaki medyczne, koncentratory tlenu, a także pomocną do wykonywania ćwiczeń po operacjach kolana i stawu biodrowego szynę CPM. Nasi specjaliści mogą również otoczyć Pacjentów opieką, związaną z prowadzeniem rehabilitacji oraz czynnościami pielęgnacyjnymi. Wszystko po to, by jak najszybciej wracali oni do zdrowia i cieszyli się pełnią życia.

Zobacz również:

Proponowane produkty