Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Przysucha

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff, pomaga wracać do zdrowia osobom po zabiegach, operacjach, a także ludziom starszym. Nasze fachowe wsparcie umożliwia osiąganie szybkich i widocznych efektów w powrocie do pełnej sprawności. Oferujemy możliwość wypożyczenia wysokiej klasy sprzętu medycznego oraz świadczymy usługi, związane z rehabilitacją i pielęgnacją naszych Pacjentów. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff, to placówka cechująca się profesjonalizmem działania i troską o swoich podopiecznych. Korzystając z naszej pomocy, zyskujesz pewność, że znajdujesz się w najlepszych rękach.

Jesteśmy w stanie dotrzeć do niemal każdego, bowiem działamy na terenie pięciu województw Oferujemy możliwość dostawy zamówionych produktów z Warszawy pod wskazany przez klienta adres. Dowozimy zamówienie do Pacjentów z miejscowości Przysucha oraz przyległych, jak Chlewiska, Fidor, Końskie, Opoczno czy Drzewica za opłatą 1,5 zł od kilometra. Dla osób starszych to bardzo korzystne rozwiązanie, bowiem oprócz dowozu pod wskazany adres, wykonujemy również wniesienie sprzętu i jego montaż u Pacjenta. Dzięki temu wszystkie zamówione urządzenia są od razu gotowe do pracy. Proces rehabilitacji może rozpocząć się jeszcze tego samego dnia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Rehabilitacja z MediStuff

Dzięki usłudze wypożyczenia sprzętu medycznego z MediStuff, można uzyskać możliwość kompleksowej rehabilitacji we własnym domu. Osoby niepełnosprawne mają możliwość wykonywania ćwiczeń na specjalistycznych urządzeniach, pomagających w odzyskiwaniu sprawności. Dla osób obłożnie chorych, polecamy łóżko rehabilitacyjne, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy oraz materac przeciwodleżynowy rurowy. To elementy, które umożliwiają chorej osobie, zachować jak największy komfort i swobodę podczas długotrwałego leżenia.

Dla osób, które mają problemy z poruszaniem, pomocne mogą okazać się dostępne w asortymencie MediStuff balkoniki, wózki ortopedyczne, chodziki rehabilitacyjne i wózki specjalistyczne. Zachowanie odpowiedniej mobilności, jest niezwykle ważnym elementem w procesie rehabilitacji. W naszej wypożyczalni, Pacjenci znajdą również krzesło toaletowe stacjonarne i krzesło toaletowe na kółkach, ssaki medyczne, koncentratory tlenu, a także pomocną do wykonywania ćwiczeń po operacjach kolana i stawu biodrowego szynę CPM. Nasi specjaliści mogą również otoczyć Pacjentów opieką, związaną z prowadzeniem rehabilitacji oraz czynnościami pielęgnacyjnymi. Wszystko po to, by jak najszybciej wracali oni do zdrowia i cieszyli się pełnią życia.

Zobacz również:

Proponowane produkty