Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Pułtusk

MediStuff to nowoczesna wypożyczalnia sprzętu medycznego, która usługę wypożyczenia, sprzedaży oraz dowozu sprzętu medycznego – realizuje w wielu województwach w całej Polsce. Od lat dostarczamy nasz sprzęt medyczny potrzebującym, wiedząc przy tym dobrze, że w kwestii tak wrażliwej jak zdrowie – nie ma miejsca na żadne ustępstwa. Właśnie dlatego oferujemy najwyższej jakości łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu i inny sprzęt medyczny, które błyskawicznie i punktualnie dowozimy na miejsce zamówienia.

Firma MediStuff powstała lata temu w Bydgoszczy, jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na dobrej jakości sprzęt medyczny wśród chorych. Jako fizjoterapeuci wiemy, że nic tak nie utrudnia rekonwalescencji jak brak odpowiednich narzędzi pomagających w rehabilitacji, ułatwiających codzienne życie, umożliwiających odpoczynek. Świadomość potrzeb naszych klientów wpływa na to, że proponowany przez nas do wypożyczenia sprzęt medyczny stanowią produkty sprawdzone, funkcjonalne i jakościowe.

Po każdym wypożyczeniu sprzęt medyczny MediStuff przechodzi skrupulatną kontrolę jakości. Wypożyczane przedmioty poddajemy przeglądowi i ewentualnemu serwisowaniu, ale również dokładnej dezynfekcji, szczególnie ważnej w dobie pandemii COVID-19.

Dzięki temu mamy pewność, że na miejsce dostawy dotrze nie tylko nowoczesny, ale także w pełni sprawny sprzęt, który będzie w stanie spełnić wszystkie oczekiwania chorego i jego opiekunów.

Dostawa sprzętu medycznego w Pułtusku

Staramy się, by wypożyczenie sprzętu medycznego w MediStuff było niezwykle łatwe. Właśnie dlatego kontaktować z nami można się na szereg sposobów. Najprostszy to bez wątpienia telefon; nasz numer przez 24 godziny na dobę czeka na ewentualne zgłoszenia. Telefonicznie można ustalić wszystkie szczegóły wypożyczenia – miejsce, datę dostawy, koszt usługi. W ten sposób można również umówić się na odbiór osobisty sprzętu, bezpośrednio z naszego magazynu.

Oprócz tego sprzęt wypożyczać można za pośrednictwem komunikacji mailowej oraz Messengera, którego okienko znaleźć można na naszej stronie oraz na oficjalnym profilu Facebook naszej firmy: MediStuff – Wypożyczalnia sprzętu medycznego. Do dyspozycji klientów pozostaje także kontakt przez firmową wizytówkę Google.

Kiedy zakładaliśmy MediStuff – wypożyczalnię sprzętu medycznego – wiedzieliśmy, że niezawodność naszych usług będzie kluczowa dla naszych klientów.

Dlatego nasz sprzęt medyczny rozwożą sprawdzeni, wykwalifikowani dostawcy. Ich praca nie kończy się na terminowej dostawie sprzętu medycznego pod wybrany adres. Dbają także o to, by zamówiony sprzęt wnieść do domu czy mieszkania klienta, złożyć go (jeśli istnieje taka potrzeba) i udzielić instrukcji w zakresie jego użytkowania. Dzięki temu ze sprzętu medycznego MediStuff może skorzystać każdy; korzystając z informacji naszych specjalistów, można łatwo we własnym zakresie obsłużyć koncentrator tlenu, łóżko rehabilitacyjne sterowane zdalnie czy ssak medyczny.

Rozwój MediStuff to nie tylko dostęp do sprzętu medycznego w województwie mazowieckim – dzięki nowemu magazynowi w Warszawie możemy docierać do chorych zdecydowanie szybciej i sprawniej, dojeżdżając do miejscowości takich jak na przykład Pułtusk. Koszt dostawy uzależniony jest od przebytych kilometrów dzielących nasz magazyn od celu i jest on obliczany przy zamówieniu. Za nasz sprzęt nie pobieramy kaucji, a do wypożyczanych łóżek rehabilitacyjnych – gratis dodajemy materac!

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalne urządzenia medyczne i rehabilitacyjne zapewniające komfort zarówno Pacjentom, jak i ich najbliższym

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego, w której znaleźć można wiele różnorodnych produktów.

Na szczególną uwagę zasługuje nasze łóżko rehabilitacyjne, które wyróżnia się elektrycznym sterowaniem. Za pomocą pilota można w dowolny sposób obniżać lub podnosić oparcie oraz dolną część łóżka. W ten sposób chory może łatwo zmienić pozycję, wstać, albo odciążyć ewentualnego opiekuna w obowiązkach. O bezpieczeństwo chorego dbają podnoszone barierki łóżka, które uniemożliwiają wypadnięcie z łóżka. Oprócz tego łóżko rehabilitacyjne wyposażone jest w trójkątny wysięgnik. Mobilność mebla zapewniają kółka z funkcją blokady. Do łóżek gratis dodajemy materac gąbkowy. Na łóżka rehabilitacyjne obowiązuje także promocja – cena wypożyczania produktu na 3 miesiące to jedynie 119 złotych, a w przypadku wypożyczenia na pół roku – 99 złotych. Przy wypożyczeniu na rok, koszt wypożyczenia to 79 złotych!

W MediStuff wypożyczamy także sprzęt medyczny ułatwiający funkcjonowanie chorym zmuszonym do dłuższego pobytu w łóżku. Mowa tu o na przykład stoliku przyłóżkowym, krześle toaletowym (także w wersji mobilnej) oraz podnośniku pacjenta, który za pomocą pilota pozwala bardzo łatwo przenieść niesamodzielnego chorego na wózek lub zmienić jego pozycję.

Oprócz łóżek w MediStuff znaleźć można także wózki – wózek ortopedyczny i specjalistyczny. Ten drugi gwarantuje dodatkową stabilizację chorego. Odpowiadają za to regulowane zagłówki, podnóżki, podłokietniki oraz oparcie. Za bezpieczeństwo osoby siedzącej na wózku odpowiadają dwa systemu hamulców – ręczne oraz przy kołach. W problemach z poruszaniem pomogą dostępne w MediStuff balkoniki inwalidzkie oraz chodziki rehabilitacyjne.

Asortyment MediStuff to także nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny, jak na przykład szyna CPM, która umożliwia niezwykle efektywną terapię ruchem biernym, stosowaną w wielu różnorodnych urazach.

Domową fizykoterapię, w formie światłolecznictwa, umożliwi natomiast lampa Bioptron, którą od niedawna można wypożyczyć w MediStuff.

Nowością w wypożyczalni sprzętu medycznego jest także nowoczesny system oczyszczania powietrza firmy Zepter.

Sklep medyczny w Pułtusku

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – w MediStuff od niedawna oferujemy także możliwość zakupu niektórych z naszych sprzętów medycznych.

Należą do nich między innymi łóżka rehabilitacyjne, ale także lampy Bioptron MedAll czy systemy oczyszczania powietrza firmy Zepter. W MediStuff można zakupić także nowoczesne koncentratory tlenu marki Konsung, model KSCO-5.

Zobacz również:

Proponowane produkty