Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Pułtusk

MediStuff to nowoczesna wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, łącząca w sobie wiele kompleksowych usług. Wyróżnia się na rynku pełnym profesjonalizmem, opieką wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów oraz rzetelnie skontrolowanymi urządzeniami, poddanymi specjalnym tekstom. Każda usługa MediStuff jest inteligentnie przemyślana, dzięki czemu zapewnia najbardziej efektywną poprawę jakości życia osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Z rehabilitacją domową łączą się specjalne masaże, terapia metodą NDT-Bobath skierowana do dzieci oraz opieka pielęgniarska.

Obszar działań wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff wydziela kilka województw. Oferta kompleksowych usług z Warszawy dociera do Pułtuska oraz pobliskich miejscowości, takich jak Jeżewo, Łubienica, Grabówiec, Moszyn i Kleszewo. Wszyscy mieszkańcy tych terenów mają możliwość zamówienia profesjonalnych urządzeń, w zestawie z darmowym wniesieniem do domu oraz szybkim montażem. Cena usługi określana jest indywidualnie przez pracowników firmy podczas składania zamówienia. Kwota zależy od długości trasy do pokonania, wyliczanej na podstawie stałej stawki 1,50 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalne urządzenia medyczne i rehabilitacyjne zapewniające komfort zarówno Pacjentom, jak i ich najbliższym

Specjalistyczny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny jest niezbędny w opiece nad osobami niepełnosprawnymi oraz cierpiącymi na poważne schorzenia, a także odbywającymi proces rehabilitacji po złamaniach, operacjach czy zabiegach. W przypadku Pacjentów obłożnie chorych, wymagających ciągłej opieki, najbardziej obciążeni są ich najbliżsi. Przygotowaliśmy ofertę, która przyniesie komfort osobie starszej, chorej i niepełnosprawnej, nie zapominając przy tym o wygodzie wszystkich domowników. Takimi urządzeniami są przede wszystkim łóżko rehabilitacyjne z funkcją elektrycznego sterowania w połączeniu z materacem przeciwodleżynowym rurowym. Dzięki tym elementom wyposażenia osoba obłożnie chora może sama decydować o swojej pozycji, a dodatkowo jest chroniona przed powstawaniem odleżyn. Urządzeniami, które świetnie sprawdzą się podczas opieki nad Pacjentem, jest podnośnik pacjenta, wózek specjalistyczny i ortopedyczny, krzesło toaletowe na kółkach lub stacjonarne oraz stolik przyłóżkowy. Cały ten sprzęt jest w stanie przynieść ulgę zarówno osobie chorej, jak i jej najbliższym. Pozostały asortyment oferty MediStuff dotyczy Pacjentów, którzy odbywają rehabilitację i powracają do pełnej sprawności. Balkonik, chodzik rehabilitacyjny oraz nowoczesna szyna CPM to doskonałe urządzenia do kontynuowania ćwiczeń ruchowych w domu. Ostatni z nich stworzony został specjalnie dla osób po operacjach stawu skokowego lub biodrowego. Szyna CPM wykonuje ruch w stawach za Pacjenta, co daje szybkie efekty powrotu do pełnej sprawności.

Zobacz również:

Proponowane produkty