Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Radom

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff to połączenie innowacyjnych rozwiązań z kompleksową opieką osób chorych oraz niepełnosprawnych. Firma wyróżnia się fachowym podejściem i chęcią niesienia pomocy. Oferuje urządzenia medyczne i rehabilitacyjne, które pozwolą Pacjentom na normalne funkcjonowanie, wykonywanie codziennych czynności, a nawet na powrót do sprawności. MediStuff jest czymś więcej niż klasyczną wypożyczalnią sprzętu. Dodatkowo zapewnia swoim Pacjentom wyjątkową opiekę pielęgnacyjną oraz osobistą rehabilitację w domu, prowadzoną przez doświadczonych profesjonalistów.

MediStuff wyróżnia się chęcią niesienia pomocy na terenie całej Polski, powiększając wciąż obszar swoich usług. Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego posiada magazyny na terenie 5 województw. Jednym z nich jest woj. mazowieckie, obsługujące wszystkie miasta z dostawą z Warszawy, między innymi Radom, leżący w centralno-wschodniej Polsce. MediStuff oferuje także dojazd do mniejszych miasteczek w okolicy, takich jak Przytyk, Wieniawa, Jedlińsk, Jastrzębia oraz Skaryszew. Każdy transport wyceniany jest indywidualnie podczas zamówienia. Koszt zależy od długości trasy i wyliczany jest na podstawie ustalonej stawki 2 zł na kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Sposób na lepszą jakość życia

Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest kontakt z Pacjentem, dlatego do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Naszym głównym celem jest zapewnienie im lepszej jakości życia, zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i w przestrzeniach zewnętrznych. Medistuff sprawia, że osoby chore i niepełnosprawne czują się potrzebne oraz samodzielne. A to wszystko w bardzo rozsądnej cenie, przy gwarancji wygodnej i kompleksowej usługi. Oferujemy naszym Pacjentom wypożyczenie szerokiego asortymentu sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, w zależności od potrzeb i stanu zdrowia. Dla osób z dysfunkcjami, mających jakikolwiek problem ze wstawaniem, przygotowaliśmy profesjonalne łóżko rehabilitacyjne, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, wózek ortopedyczny lub specjalistyczny oraz krzesło toaletowe w wersji stacjonarnej czy też na kółkach. Dodatkowo Pacjentom leżącym zapewniamy wypożyczenie materaca przeciwodleżynowego rurowego, ssaka medycznego oraz koncentratora tlenu. Wszystkie nasze urządzenia są bezpieczne i wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących wytrzymałość oraz solidność. Ze sprawdzonym sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym dojeżdżamy do Pacjentów w całej centralno-wschodniej Polsce!

Zobacz również:

Proponowane produkty