Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Siedlce

Wypożyczenie sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, osobista rehabilitacja w domu Pacjenta oraz opieka pielęgnacyjna to wszystkie usługi oferowane przez MediStuff. Firma ma swoją siedzibę w Bydgoszczy, lecz jej zasięg jest o wiele większy. Profesjonalny i kompleksowy sprzęt medyczny dociera do kilku województw na obszarze całej Polski. Dzięki temu, wyjątkowy asortyment MediStuff przeznaczony jest dla każdego, niezależnie od miejsca zamieszkania lub stanu jego zdrowia. W skład naszej załogi wchodzą wyłącznie doświadczeni i wyszkoleni terapeuci, których głównym celem jest zapewnienie Pacjentowi miłej usługi, prowadzącej do walki o pełną sprawność.

Jednym z obszarów, do którego dociera MediStuff z usługą wypożyczenia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, są Siedlce, znajdujące się we wschodniej Polsce. Ponadto dostawę oferujemy także mieszkańcom pobliskich miasteczek, takich jak Przygody, Pruszyn, Zbuczyn, Skórzec czy Mokobody. Wszystkim gwarantujemy wygodny dowóz sprzętu z Warszawy i szybki montaż. Całkowity koszt wyliczany jest indywidualnie podczas składania zamówienia, na podstawie ustalonej stawki 2 zł za kilometr. Od razu po dostarczeniu sprzętu Pacjent zyskuje nową, lepszą jakość życia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Medistuff - najwyższa jakość urządzeń

Uśmiech naszych Pacjentów jest dla nas najlepszą zapłatą za ogromną troskę o zapewnienie im kompleksowej opieki, wpływającej na zdrowie i funkcjonowanie. Aby osiągnąć swój cel, oferujemy tylko i wyłącznie dokładnie sprawdzone i przetestowane urządzenia medyczne oraz rehabilitacyjne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonania i trwałość. Prezentowane przez nas wózki specjalistyczne i ortopedyczne, łóżka rehabilitacyjne, podnośniki Pacjenta, materace przeciwodleżynowe rurowe, chodziki rehabilitacyjne oraz balkoniki zapewniają wyjątkową solidność i bezpieczeństwo. Ułatwią życie nie tylko niepełnosprawnemu, ale także osobie, która się nią opiekuje. Oferujemy także wysokiej klasy, nowoczesne koncentratory tlenu, ssaki medyczne oraz szyny CPM. Zadbaliśmy o to, by były wytrzymałe, a ich użytkowanie nie sprawiało żadnego problemu. Najwyższą jakością wyróżniają się nie tylko same urządzenia, ale i również osobista rehabilitacja oraz opieka pielęgnacyjna. Wszystkie nasze usługi gwarantują pełną niezawodność, a MediStuff to najlepszy wybór w całej Polsce!

Zobacz również:

Proponowane produkty