yandex icon

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Sierpc

Dla Pacjentów poszukujących sprzętu do rehabilitacji, wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff, przygotowała bardzo szeroką ofertę, która przyczyni się do szybszego odzyskiwania zdrowia. Naszym głównym celem, jest pomoc Pacjentom wymagającym szczególnej opieki, w procesie rehabilitacji. Pragniemy, by przebiegał on szybko i komfortowo, dlatego chcemy zaoferować wysokiej klasy sprzęt, który ułatwi wykonywanie codziennych czynności. Nasz profesjonalny zespół, zapewnia również kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne oraz rehabilitację osobitą, prowadzoną w domu Pacjenta.

Docieramy wszędzie tam, gdzie nasza pomoc jest potrzebna. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff, dostarcza oferowany asortyment do Sierpca oraz miejscowości przyległych, takich jak Susk, Kuski, Goleszyn, Gójsk, Pianki czy Ligowo. Cena uzależniona jest od trasy, którą musi przebyć dostawca. Dowóz urządzeń to niezwykle wygodna i komfortowa dla Pacjenta forma wynajmu sprzętu. Nasza wypożyczalnia zajmuje się całym procesem dostawy w sposób kompleksowy. Oprócz przewozu oferujemy również wniesienie sprzętu do domu, a także jego złożenie i montaż. Dzięki temu klient otrzymuje gotowy do pracy sprzęt, z którego od razu może zacząć korzystać.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Pomoc w rehabilitacji

Znajdujący się w asortymencie wypożyczalni sprzęt, bezpośrednio wpływa na poprawę warunków życia chorej osoby i umożliwia jej w szybszy sposób odzyskiwać zdrowie. Doskonale sprawdzi się u osób z różnymi dysfunkcjami. Przy wszelkich problemach, związanych z narządem ruchu, znakomicie sprawdzą się między innymi wózki ortopedyczne, wózki specjalistyczne, a także wysokiej klasy chodziki rehabilitacyjne oraz balkoniki. Umożliwiają one większą mobilność i dają poczucie swobody. W procesie rehabilitacji, pomocne może okazać się również łóżko rehabilitacyjne i podnośnik pacjenta, którego dobrym dopełnieniem będzie stolik przyłóżkowy.

Dla osób leżących, najważniejszym elementem staje się zapewnienie właściwego materaca, który umożliwi komfortowy wypoczynek i zapobiegnie powstawaniu niebezpiecznych odleżyn. Oferujemy bardzo wygodny materac przeciwodleżynowy rurowy. Na problemy z oddychaniem pomoże koncentrator tlenu, natomiast w codziennej higienie sprawdzi się krzesło toaletowe stacjonarne oraz krzesło toaletowe na kółkach. Do aktywizacji po operacjach kolana i stawu biodrowego wykorzystać można szynę cpm. Dla osób leżących do odsysania różnego rodzaju wydzielin, zastosować można dostępny w naszej ofercie ssak medyczny. Bezpieczne, sprawdzone i cenione na rynku urządzenia, skutecznie zadbają o poprawę zdrowia naszych Pacjentów.

Zobacz również:

Proponowane produkty