Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Sierpc

Dla Pacjentów poszukujących sprzętu do rehabilitacji, wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff, przygotowała bardzo szeroką ofertę, która przyczyni się do szybszego odzyskiwania zdrowia. Naszym głównym celem, jest pomoc Pacjentom wymagającym szczególnej opieki, w procesie rehabilitacji. Pragniemy, by przebiegał on szybko i komfortowo, dlatego chcemy zaoferować wysokiej klasy sprzęt, który ułatwi wykonywanie codziennych czynności. Nasz profesjonalny zespół, zapewnia również kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne oraz rehabilitację osobistą, prowadzoną w domu Pacjenta.

Docieramy wszędzie tam, gdzie nasza pomoc jest potrzebna. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff, dostarcza oferowany asortyment do Sierpca z Warszawy oraz miejscowości przyległych, takich jak Susk, Kuski, Goleszyn, Gójsk, Pianki czy Ligowo. Cena uzależniona jest od trasy, którą musi przebyć dostawca i wynosi 2 zł za kilometr. Dowóz urządzeń to niezwykle wygodna i komfortowa dla Pacjenta forma wynajmu sprzętu. Nasza wypożyczalnia zajmuje się całym procesem dostawy w sposób kompleksowy. Oprócz przewozu oferujemy również wniesienie sprzętu do domu, a także jego złożenie i montaż. Dzięki temu klient otrzymuje gotowy do pracy sprzęt, z którego od razu może zacząć korzystać.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Pomoc w rehabilitacji

Znajdujący się w asortymencie wypożyczalni sprzęt, bezpośrednio wpływa na poprawę warunków życia chorej osoby i umożliwia jej w szybszy sposób odzyskiwać zdrowie. Doskonale sprawdzi się u osób z różnymi dysfunkcjami. Przy wszelkich problemach, związanych z narządem ruchu, znakomicie sprawdzą się między innymi wózki ortopedyczne, wózki specjalistyczne, a także wysokiej klasy chodziki rehabilitacyjne oraz balkoniki. Umożliwiają one większą mobilność i dają poczucie swobody. W procesie rehabilitacji, pomocne może okazać się również łóżko rehabilitacyjne i podnośnik pacjenta, którego dobrym dopełnieniem będzie stolik przyłóżkowy.

Dla osób leżących, najważniejszym elementem staje się zapewnienie właściwego materaca, który umożliwi komfortowy wypoczynek i zapobiegnie powstawaniu niebezpiecznych odleżyn. Oferujemy bardzo wygodny materac przeciwodleżynowy rurowy. Na problemy z oddychaniem pomoże koncentrator tlenu, natomiast w codziennej higienie sprawdzi się krzesło toaletowe stacjonarne oraz krzesło toaletowe na kółkach. Do aktywizacji po operacjach kolana i stawu biodrowego wykorzystać można szynę CPM. Dla osób leżących do odsysania różnego rodzaju wydzielin, zastosować można dostępny w naszej ofercie ssak medyczny. Bezpieczne, sprawdzone i cenione na rynku urządzenia, skutecznie zadbają o poprawę zdrowia naszych Pacjentów.

Zobacz również:

Proponowane produkty