Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Sochaczew

Firma MediStuff to coś więcej niż typowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Jej usługi nie ograniczają się tylko i wyłącznie do udostępniania potrzebującym określonych urządzeń, bez konieczności ich zakupu. MediStuff to także rehabilitacje, prowadzone w domu chorego. Zapewniamy cały zespół profesjonalnych i doświadczonych terapeutów, którzy w każdej sytuacji z niezwykłym ciepłem i delikatnością zajmie się chorymi. Umożliwiamy kompleksową opiekę pielęgnacyjną oraz cały proces ćwiczeń, przeprowadzany przez wykwalifikowanego rehabilitanta. MediStuff wszystkie oferowane usługi udostępnia swoim Pacjentom w zaciszu domowym!

Jedną z lokalizacji, wchodzących w skład obszaru usług wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff, jest Sochaczew obsługiwany z dostawą z Warszawy. Firma oferuje transport urządzeń także do pobliskich miejscowości, takich jak Młodzieszyn, Żelazowa Wola, Mizerka, Brochów oraz Skutki. Wszyscy mieszkańcy tego obszaru są w centrum naszego zainteresowania. Całkowitej wyceny usługi dokonujemy podczas składania zamówienia, ze względu na określenie długości trasy do pokonania. Ustalona stawka wynosi 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Sprzęt wywołujący uśmiech na twarzy chorych i niepełnosprawnych

Osoby starsze wymagają z czasem opieki najbliższych, tracąc możliwość pełnej samodzielności. Pacjenci ciężko chorzy i niepełnosprawni mają nadzieję na powrót do sprawności, licząc na szybkie efekty. Każdemu z tych osób trudno jest czerpać radość z życia i otaczającej ich codzienności. MediStuff pragnie to zmieniać, oferując Pacjentom poprawę jakości życia dzięki specjalistycznym urządzeniom i kompleksowej, osobistej opiece wykwalifikowanych terapeutów. Naszym największym zadaniem jest wywoływanie uśmiechu na twarzy osób chorych i niepełnosprawnych, będących naszymi klientami. Chcemy czynić życie naszych Pacjentów bardziej kolorowym, radosnym i komfortowym. Pacjentom leżącym, najbardziej potrzebującym pomocy sprzętu medycznego, oferujemy wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego z materacem przeciwodleżynowym rurowym, stolik przyłóżkowy oraz podnośnik pacjenta. Wszystkie te urządzenia zdecydowanie wpłyną na jakość życia zarówno osoby chorej, jak i ich najbliższych, odpowiedzialnych za prawidłową opiekę i wsparcie. Nasza oferta przygotowana jest także specjalnie z myślą o osobach będących w trakcie rehabilitacji, dlatego prezentujemy balkonik, chodzik rehabilitacyjny, wózek ortopedyczny lub specjalistyczny oraz szynę CPM. Ostatnie urządzenie znajdzie się w kręgu zainteresowań Pacjentów tuż po operacjach stawu kolanowego lub biodrowego, pozwalając na samodzielny i szybszy powrót do pełnej sprawności. Dla osób mających problemy z oddychaniem przygotowaliśmy koncentrator tlenu, a dla tych, którzy borykają się z nieprawidłowym odsysaniem wydzieliny – nowoczesny ssak medyczny. W dodatku Pacjentom mającym jakiekolwiek problemy z poruszaniem się polecamy zaopatrzenie się w praktyczne krzesła toaletowe, dostępne w wersji stacjonarnej lub na kółkach.

Zobacz również:

Proponowane produkty