Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Sokołów

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff, posiada w swojej ofercie wynajem profesjonalnego sprzętu medycznego, jak również zapewnia opiekę pielęgnacyjną oraz rehabilitacyjną. Nasz zespół tworzą wyłącznie doświadczeni terapeuci, którzy posiadają doskonałe przygotowanie oraz umiejętności, pozwalające na zapewnienie najlepszej jakości opieki. Pacjent i jego zdrowie, to dla nas priorytet. Dlatego właśnie towarzyszymy mu podczas jego drogi do odzyskania pełnej sprawności. Rezultaty naszej pracy, w postaci zadowolenia naszych Pacjentów, to dla nas najlepszy motywator do dalszego działania.

Chcemy docierać do wszystkich, którzy potrzebują naszej pomocy. Z tego powodu dostarczamy nasz sprzęt do każdego miejsca w kraju. Mieszkańcy Sokołowa, ale również okolicznych miejscowości, takich jak Janki, Falenty, Raszyn, Michałowice, Wolica i Suchy Las, skorzystać mogą z możliwości dowozu z Warszawy. Koszt takiej usługi wyliczany jest indywidualnie stosując przelicznik 2 zł/km. To doskonałe rozwiązanie w szczególności dla starszych osób, które nie muszą osobiście przyjeżdżać w celu wypożyczenia sprzętu. Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, dostarczy produktu pod drzwi klienta, a także wniesie je do mieszkania i dokona montażu.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Asortyment dla każdego

MediStuff dysponuje szerokim asortymentem sprzętu rehabilitacyjnego, który znajdzie zastosowanie u osób wymagających kompleksowej opieki. Każde urządzenie zostało uprzednio odpowiednio przetestowane, by spełniało najwyższe standardy. Sprzęt jest trwały i bezpieczny dla Pacjenta, zapewnia możliwość szybkiego powrotu do zdrowia w odpowiednich warunkach. Oferujemy łóżko rehabilitacyjne i podnośnik pacjenta, pomagający w wykonywaniu codziennych czynności. W celu uniknięcia powstawania odleżyn, w przypadku osób długotrwale leżących, polecamy stosować materac przeciwodleżynowy rurowy. Dla takich Pacjentów, przyda się również stolik przyłóżkowy, dzięki któremu wszystko zawsze będzie pod ręką.
W odzyskiwaniu sprawności i pełnego zakresu ruchu, pomoże wózek ortopedyczny, chodzik rehabilitacyjny oraz balkonik i wózek specjalistyczny. Dla osób zmagających się z problemami, związanymi z kolanami lub stawem biodrowym, pomocnym narzędziem okaże się szyna CPM. W pomieszczeniach łazienkowych, dla zwiększenia wygody, zastosować można krzesło toaletowe stacjonarne lub krzesło toaletowe na kółkach. W naszej ofercie znajdą Państwo również koncentrator tlenu i ssak medyczny. Nasze kompleksowe usługi pozwolą Państwu wracać do zdrowia w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Służymy naszym Pacjentom wiedzą, zgromadzoną przez lata praktyki.

Zobacz również:

Proponowane produkty