Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Sulejówek

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego to tylko jeden z wielu obszarów usług MediStuff. Firma specjalizuje się w transporcie profesjonalnych urządzeń do wielu lokalizacji, na terenie kilku województw w Polsce. Z myślą o jeszcze większym zapewnieniu niezwykłej wygody i wyjątkowej opieki swoim Pacjentom stworzyła ofertę kompleksowej rehabilitacji domowej, prowadzonej przez wykwalifikowanych rehabilitantów oraz opiekę pielęgniarską, należącą do doświadczonych terapeutów. Nasz zespół cechuje się empatią, delikatnością i ciepłem. Podejście pracowników do osób starszych, chorych i niepełnosprawnych jest zawsze indywidualne oraz profesjonalne.

MediStuff prowadzi wypożyczalnię sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w wielu lokalizacjach na terenie całej Polski. Obsługuje z dostawami z Warszawy Sulejówek, znajdujący się w województwie mazowieckim. Dostawcy MediStuff zaopatrują także i pobliskie miejscowości, takie jak Zagórze, Michałówek, Ossów, Halinów czy Chobot. Wszyscy mieszkańcy tego terenu mają możliwość łatwego zaopatrzenia się w specjalistyczne urządzenia, niezbędne do osiągnięcia wygody i lepszej jakości życia. Cena całej usługi zawsze ustalana jest indywidualnie, w zależności od długości trasy do pokonania przez dostawcę. Stała stawka za kilometr to 2 zł.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalistyczny sprzęt dla Pacjentów o różnych stopniach niepełnosprawności

Nasi Pacjenci to zazwyczaj osoby starsze, chorujące na poważne schorzenia lub niepełnosprawne. Każdy z nich wyróżnia się innym stopniem zaawansowania problemów związanych z poruszaniem się. U niektórych Pacjentów jest szansa na powrót do pełnej lub przynajmniej częściowej sprawności, a u innych, zmagających się z poważniejszymi chorobami lub większym poziomem niepełnosprawności, urządzenia medyczne jedynie mogą polepszyć komfort ich życia. Dla takich osób przygotowaliśmy wygodne i funkcjonalne łóżko rehabilitacyjne z możliwością elektrycznego sterowania. Dodatkowo, polecamy zaopatrzenie się w materac przeciwodleżynowy oraz podnośnik pacjenta. Wózek specjalistyczny lub ortopedyczny, krzesło toaletowe na kółkach lub stacjonarne oraz stolik przyłóżkowy będą doskonałymi udogodnieniami dla samego Pacjenta, jak i jego najbliższych. Osobom cierpiących na schorzenia zdrowotne, takie jak problemy z oddychaniem czy odsysaniem wydzieliny, oferujemy nowoczesny koncentrator tlenu oraz ssak medyczny. Oba urządzenia przyniosą ogromną ulgę Pacjentom obłożnie chorym. Balkonik i chodzik rehabilitacyjny to sprzęt przeznaczony głównie dla osób chcących kontynuować proces rehabilitacji w domu. Natomiast szyna CPM stworzona została specjalnie z myślą o Pacjentach tuż po operacjach stawu kolanowego i biodrowego. To nowoczesne i innowacyjne urządzenie pozwala na samodzielny oraz prawidłowy rozruch całej nogi.

Zobacz również:

Proponowane produkty