Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Szydłowiec

Firma MediStuff posiada swoją główną siedzibę w Bydgoszczy, jednak nasze działanie obejmuje znacznie większy obszar. Specjalizujemy się w usługach z branży medycznej, takich jak zabiegi rehabilitacyjne i zabiegi pielęgnacyjne wykonywane przez wykwalifikowany zespół, który jednocześnie posiada spore doświadczenie. Jesteśmy jednocześnie wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego, który ułatwia naszym Pacjentom rekonwalescencję. Dbamy o komfort i zadowolenie naszych klientów, dlatego nasze usługi dostępne są wraz z usługą transportową. Możliwość dowozu zamówionego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego doceniło już wielu naszych klientów.

Działamy na terenie kilku województw, wśród których można wymienić także województwo mazowieckie. Poza dostępnym od ręki wysokiej jakości, sprzętem rehabilitacyjnym na miejscu, w wybranych lokalizacjach proponujemy Państwu usługi transportowe z Warszawy za opłatą 2 zł za kilometr. Zasięg naszego działania obejmuje zarówno mniejsze, jak i większe miejscowości, takie jak: Szydłowiec, Sadek, Budki, Chlewiska, Jastrząb, Wysoka czy Wola Korzeniowa. Jesteśmy przekonani, że to atrakcyjna oferta dla Państwa pozwalająca w szybki sposób uzyskać konieczny sprzęt rehabilitacyjny z wypożyczalni MediStuff.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny przystosowany do Państwa potrzeb

Naszą ofertę wyróżnia profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny i medyczny, który przygotowaliśmy z myślą o różnorodnych potrzebach naszych klientów. MediStuff w swojej ofercie posiada ssak medyczny i koncentrator tlenu, który sprawdzi się w przypadku problemów z oddychaniem oraz bardzo problematyczną wydzieliną. Dla Pacjentów unieruchomionych, jak i ciężko chorych polecamy: krzesło toaletowe stacjonarne, łóżko rehabilitacyjne, materac przeciwodleżynowy rurowy, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, krzesło toaletowe na kółkach oraz wózek specjalistyczny. Te propozycje docenią zarówno Pacjenci, jak i ich najbliżsi.

Pacjentom po zabiegach operacyjnych polecamy równie szeroką ofertę, wśród których można wymienić wózek ortopedyczny, chodzik rehabilitacyjny czy balkonik. Po specjalistycznych zabiegach polecamy Państwu także specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny, czyli szynę CPM. Sprawdzi się ona po zabiegach w obrębie stawu kolanowego czy stawu biodrowego. Połączenie wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego wraz z zabiegami rehabilitacyjnymi pozwoli w pewny i bezpieczny sposób powrócić do zdrowia.

Zobacz również:

Proponowane produkty