Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Warszawa

Medistuff Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Warszawa, prowadząca swoją działalność w Warszawie, specjalizuje się w wypożyczaniu sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Jej największym atutem jest docieranie do Pacjentów na terenie całej Polski. Niezależnie od miejsca zamieszkania czy związanych z tym utrudnień, zapewniamy osobom chorym oraz niepełnosprawnym dostęp do profesjonalnych i nowoczesnych urządzeń. Gwarantujemy naszym Pacjentom kompleksową pomoc i troskę o ich zdrowie, łącząc usługi wypożyczalni medycznej z opieką pielęgnacyjną i osobistą rehabilitacją, z dojazdem do domu.

Medistuff – Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Warszawa oferuje usługi na terenie całej Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Profesjonalne urządzenia, pomocne w walce o powrót do pełnej sprawności, udostępniamy wszystkim mieszkańcom stolicy. Zapewniamy wypożyczenie nowoczesnego sprzętu medycznego w rozsądnych cenach, dołączając do usługi dowóz pod wskazany adres, wniesienie do domu oraz sprawny montaż. Niczym nie musisz się martwić! Koszt dowozu i odbioru na terenie Warszawy wynosi 39 zł, a poza terenem miasta stawka wynosi 2 zł za kilometr, jednak nie mniejsza niż wcześniej wspomniane 39 zł.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Warszawa

Przygotowaliśmy szeroką ofertę profesjonalnego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego z myślą o najwyższym poziomie opieki pacjentów chorych i niepełnosprawnych. Zapewniamy wypożyczanie tylko i wyłącznie sprawdzonych oraz testowanych urządzeń, charakteryzujących się nowoczesnością i praktycznością. Każde z nich zdecydowanie ułatwi życie Pacjentom, zapewniając im komfort w walce o pełną sprawność. Oferujemy wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego, wózka ortopedycznego lub chodzika rehabilitacyjnego oraz balkonika. Dzięki tym rodzajom sprzętu medycznego pacjent jest w stanie przede wszystkim samodzielnie się poruszać, odzyskując przy tym radość i nadzieję. Oferujemy także urządzenia, takie jak podnośnik pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, koncentrator tlenu, krzesło toaletowe na kółkach lub stacjonarne, ssak medyczny oraz szynę CPM. Z kolei wypożyczenie tego typu sprzętu pomoże pacjentom w normalnym funkcjonowaniu i wykonywaniu codziennych czynności. Celem oferowanych przez MediStuff usług jest zapewnienie osobom chorym i niepełnosprawnym najwyższej jakości życia na całym obszarze Polski. Jednym z wielu naszych punktów jest właśnie Warszawa!

 

Koszt dowozu i odbioru łóżek oraz innych sprzętów na terenie Warszawy wynosi 39 zł, a poza terenem Warszawy naliczana jest opłata 2 zł za każdy kilometr licząc od adresu magazynu.

Zobacz również:

 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego - Warszawa

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Nasze usługi kierujemy do pacjentów w każdym wieku. Szczególnie tym z dysfunkcjami narządu ruchu, po przebytych chorobach lub operacjach. Pragniemy wspierać naszych pacjentów na każdym etapie leczenia, dlatego oprócz szerokiego asortymentu sprzętu medycznego, który wynajmujemy, proponujemy również pomoc naszych terapeutów, którzy zajmą się zarówno prowadzeniem rehabilitacji. Zrozumienie i empatia ze strony naszego personelu, korzystnie wpływa na czynienie szybkich postępów przez naszych podopiecznych.

Usługi rehabilitacyjne kierujemy zarówno do pacjentów dorosłych, jak i do dzieci (prowadzimy również terapię metodą NDT – Bobath). W walce z różnymi dysfunkcjami pomocny może być również oferowany przez naszych fizjoterapeutów masaż. W ramach świadczonych usług wykonujemy masaże: klasyczne, sportowe, relaksacyjne, izometryczne, lecznicze, poprzeczne, a także drenaż limfatyczny.

Chcemy być dostępni dla jak największego grona odbiorców. Usługi realizujemy na terenie całej Warszawy, jednak również mieszkańcy okolicznych miejscowości, takich jak Pruszków, Józefów, Otwock, Piaseczno, Ożarów Mazowiecki, Wołomin i Legionowo, mogą skorzystać z naszej oferty. Nasza wypożyczalnia dociera do każdego, kto pragnie w komfortowych warunkach powracać do pełni zdrowia. Zamówione łóżka i inne akcesoria dostarczamy bezpośrednio pod wskazany przez klienta adres. Koszt dostawy wyliczany jest indywidualnie w zależności od liczby przejechanych kilometrów.

Sprzęt, dzięki któremu odzyskasz zdrowie i chęć do życia

Profesjonalne łóżka oraz urządzenia medyczne, które dostępne są w naszej wypożyczalni, umożliwiają powrót do zdrowia w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Jednocześnie przyczyniają się również do ułatwienia codziennego funkcjonowania, co przekłada się również na polepszenie samopoczucia. Odpowiednia kondycja psychiczna, stanowi bardzo ważny element w procesie rehabilitacji. W MediStuff znajdziecie Państwo łóżko z materacem przeciwodleżynowym rurowym, podnośnik pacjenta, stolik przyłóżkowy oraz krzesła toaletowe stacjonarne i krzesła toaletowe na kółkach.

Dzięki naszym urządzeniem możliwa staje się rehabilitacja. Doskonałym narzędziem jest szyna CPM, pomocna w ćwiczeniach po operacjach kolan i stawu biodrowego. Do stawiania pierwszych kroków i wzmacniania mięśni przy problemach z poruszaniem, przydadzą się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, chodzik i balkonik. Umożliwiamy również zaopatrzenie się w specjalistyczne urządzenia, jak koncentrator tlenu i ssak medyczny. Wszystkie urządzenia i akcesoria pochodzą od sprawdzonych producentów, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że zapewnią niezawodne oraz bezpieczne użytkowanie.

Proponowane produkty