Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Warszawa

Firma Medistuff, prowadząca swoją działalność w Bydgoszczy, specjalizuje się w wypożyczaniu sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Jej największym atutem jest docieranie do Pacjentów na terenie całej Polski. Niezależnie od miejsca zamieszkania czy związanych z tym utrudnień, zapewniamy osobom chorym oraz niepełnosprawnym dostęp do profesjonalnych i nowoczesnych urządzeń. Gwarantujemy naszym Pacjentom kompleksową pomoc i troskę o ich zdrowie, łącząc usługi wypożyczalni medycznej z opieką pielęgnacyjną i osobistą rehabilitacją, z dojazdem do domu.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Medistuff oferuje usługi na terenie całej Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Profesjonalne urządzenia, pomocne w walce o powrót do pełnej sprawności, udostępniamy wszystkim mieszkańcom stolicy. Zapewniamy wypożyczenie nowoczesnego sprzętu medycznego w rozsądnych cenach, dołączając do usługi dowóz pod wskazany adres, wniesienie do domu oraz sprawny montaż. Niczym nie musisz się martwić! Koszt dowozu i odbioru na terenie Warszawy wynosi 39 zł, a poza terenem miasta stawka wynosi 1,5 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt na terenie całej stolicy

Przygotowaliśmy szeroką ofertę profesjonalnego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego z myślą o najwyższym poziomie opieki Pacjentów chorych i niepełnosprawnych. Zapewniamy wypożyczanie tylko i wyłącznie sprawdzonych oraz testowanych urządzeń, charakteryzujących się nowoczesnością i praktycznością. Każde z nich zdecydowanie ułatwi życie Pacjentom, zapewniając im komfort w walce o pełną sprawność. Oferujemy wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego, wózka ortopedycznego lub specjalistycznego chodzika rehabilitacyjnego oraz balkonika. Dzięki tym rodzajom sprzętu medycznego Pacjent jest w stanie przede wszystkim samodzielnie się poruszać, odzyskując przy tym radość i nadzieję. Oferujemy także urządzenia, takie jak podnośnik pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, koncentrator tlenu, krzesło toaletowe na kółkach lub stacjonarne, ssak medyczny oraz szynę CPM. Z kolei wypożyczenie tego typu sprzętu pomoże Pacjentom w normalnym funkcjonowaniu i wykonywaniu codziennych czynności. Celem Medistuff jest zapewnienie osobom chorym i niepełnosprawnym najwyższej jakości życia na całym obszarze Polski. Jednym z wielu naszych punktów jest właśnie Warszawa!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego - Warszawa

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Nasze usługi kierujemy do Pacjentów w każdym wieku. Szczególnie tym z dysfunkcjami narządu ruchu, po przebytych chorobach lub operacjach. Pragniemy wspierać naszych Pacjentów na każdym etapie leczenia, dlatego oprócz szerokiego asortymenty sprzętu medycznego, który wynajmujemy, proponujemy również profesjonalną pomoc naszych terapeutów, którzy zajmą się zarówno prowadzeniem skutecznej rehabilitacji. Zrozumienie i empatia ze strony naszego personelu, korzystnie wpływa na czynienie szybkich postępów przez naszych podopiecznych.

Chcemy być dostępni dla jak największego grona odbiorców. Działamy na terenie całej Warszawy, jednak również mieszkańcy okolicznych miejscowości, takich jak Pruszków, Józefów, Otwock, Piaseczno, Ożarów Mazowiecki, Wołomin i Legionowo, mogą skorzystać z naszej oferty. Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego dociera do każdego, kto pragnie w komfortowych warunkach powracać do pełni zdrowia. Zamówiony towar dostarczamy bezpośrednio pod wskazany przez klienta adres. Koszt dostawy wyliczany jest indywidualnie w zależności od ilości przejechanych kilometrów.

Sprzęt, dzięki któremu odzyskasz zdrowie i chęć do życia

Profesjonalne urządzenia medyczne, które dostępne są w naszej wypożyczalni, umożliwiają powrót do zdrowia w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Jednocześnie przyczyniają się również do ułatwienia codziennego funkcjonowania, co przekłada się również na polepszenie samopoczucia. Odpowiednia kondycja psychiczna, stanowi bardzo ważny element w procesie rehabilitacji. W MediStuff znajdziecie Państwo łóżko rehabilitacyjne z materacem przeciwodleżynowym rurowym, podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy oraz krzesła toaletowe stacjonarne i krzesła toaletowe na kółkach.

Dzięki naszym urządzeniem możliwa staje się rehabilitacja we własnym domu. Doskonałym narzędziem, jest szyna cpm, pomocna w ćwiczeniach po operacjach kolan i stawu biodrowego. Do stawiania pierwszych kroków i wzmacniania mięśni przy problemach z poruszaniem, przydadzą się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, chodzik rehabilitacyjny i balkonik. Umożliwiamy również zaopatrzenie się w specjalistyczne urządzenia, jak koncentrator tlenu i ssak medyczny. Wszystkie sprzęty są wysokiej jakości, dlatego też gwarantują bezpieczeństwo podczas ich wykorzystywania.

Proponowane produkty