Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Warszawa

Firma Medistuff, prowadząca swoją działalność w Bydgoszczy, specjalizuje się w wypożyczaniu sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Jej największym atutem jest docieranie do Pacjentów na terenie całej Polski. Niezależnie od miejsca zamieszkania czy związanych z tym utrudnień, zapewniamy osobom chorym oraz niepełnosprawnym dostęp do profesjonalnych i nowoczesnych urządzeń. Gwarantujemy naszym Pacjentom kompleksową pomoc i troskę o ich zdrowie, łącząc usługi wypożyczalni medycznej z opieką pielęgnacyjną i osobistą rehabilitacją, z dojazdem do domu.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Medistuff oferuje usługi na terenie całej Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Profesjonalne urządzenia, pomocne w walce o powrót do pełnej sprawności, udostępniamy wszystkim mieszkańcom stolicy. Zapewniamy wypożyczenie nowoczesnego sprzętu medycznego w rozsądnych cenach, dołączając do usługi dowóz pod wskazany adres, wniesienie do domu oraz sprawny montaż. Niczym nie musisz się martwić! Koszt dowozu i odbioru na terenie Warszawy wynosi 39 zł, a poza terenem miasta stawka wynosi 1,5 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt na terenie całej stolicy

Przygotowaliśmy szeroką ofertę profesjonalnego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego z myślą o najwyższym poziomie opieki Pacjentów chorych i niepełnosprawnych. Zapewniamy wypożyczanie tylko i wyłącznie sprawdzonych oraz testowanych urządzeń, charakteryzujących się nowoczesnością i praktycznością. Każde z nich zdecydowanie ułatwi życie Pacjentom, zapewniając im komfort w walce o pełną sprawność. Oferujemy wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego, wózka ortopedycznego lub specjalistycznego chodzika rehabilitacyjnego oraz balkonika. Dzięki tym rodzajom sprzętu medycznego Pacjent jest w stanie przede wszystkim samodzielnie się poruszać, odzyskując przy tym radość i nadzieję. Oferujemy także urządzenia, takie jak podnośnik pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, koncentrator tlenu, krzesło toaletowe na kółkach lub stacjonarne, ssak medyczny oraz szynę CPM. Z kolei wypożyczenie tego typu sprzętu pomoże Pacjentom w normalnym funkcjonowaniu i wykonywaniu codziennych czynności. Celem Medistuff jest zapewnienie osobom chorym i niepełnosprawnym najwyższej jakości życia na całym obszarze Polski. Jednym z wielu naszych punktów jest właśnie Warszawa!

Proponowane produkty