Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Węgrów

Firma MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, która zyskała spore zaufanie wśród pacjentów, dzięki atrakcyjnej ofercie obejmującej wypożyczenie sprzętu medycznego, sprzętu rehabilitacyjnego oraz usługom dodatkowym. Na co dzień dbamy o Państwa komfort, gwarantując naszym Pacjentom dostęp do wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego, którego uzupełnieniem są zabiegi rehabilitacyjne wykonywane przez nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół terapeutyczny. Naszym celem jest poprawa jakości życia, dlatego też do każdego Pacjenta podchodzimy w sposób bardzo indywidualny z zachowaniem profesjonalizmu oraz empatii. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff, to miejsce, które pomoże w powrocie do pełni zdrowia.

Zasięgiem działania firma MediStuff obejmuje kilka województw, wśród których można wymienić województwo mazowieckie z siedzibą w Warszawie. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców mniejszych i większych miejscowości zlokalizowanych w okolicy Węgrowa, takich jak: Ruchna, Krypy, Jarnice, Piętki, Liw, Poszewka, Chmielew czy Połazie. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny usług transportowych, które obejmują także wniesienie i uruchomienie sprzętu. Kwota ta uzależniona jest od odległości, ponieważ jeden kilometr wyceniliśmy na 2 zł. Umożliwia nam to, indywidualne podejście do Państwa potrzeb i przygotowanie atrakcyjnej oferty.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Postaw na wysoką jakość usług rehabilitacyjnych i sprzętu medycznego z MediStuff!

Dbając o Państwa komfort uwzględniliśmy potrzeby osób niepełnosprawnych, starszych oraz po kontuzjach i zabiegach ortopedycznych. Ich codzienność wymaga wsparcia, w celu powrotu do satysfakcjonującego poziomu sprawności. Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment składający się między innymi z: łóżka rehabilitacyjnego, podnośnika Pacjenta, stolika przyłóżkowego, materaca przeciwodleżynowego rurowego, krzesła toaletowego stacjonarnego i krzesła toaletowego na kółkach. Sprzęt ten znacząco poprawia komfort Pacjenta i jego najbliższych.

Dla pacjentów borykających się z problemami z oddychaniem, jak i zalegającą wydzieliną w obrębie nosogardła polecamy wysokiej jakości ssak medyczny oraz koncentrator tlenu. Pacjentom w czasie rekonwalescencji po zabiegach i w czasie rehabilitacji oferujemy wysokiej klasy wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, chodzik rehabilitacyjny, balkonik oraz szynę cpm. Proponowany przez nas sprzęt medyczny i rehabilitacyjny znacząco przyspieszy proces powrotu do sprawności, który jest bardzo wymagający dla każdego Pacjenta.

Zobacz również:

Proponowane produkty