Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Wołomin

MediStuff to profesjonalizm w każdym calu, zarówno w zakresie jakości wypożyczanego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, jak i innych oferowanych przez firmę usług. Naszym głównym celem jest zapewnienie Pacjentom najwyższej jakości życia, niezależnie od stopnia niepełnosprawności czy stanu zdrowia. Oferując szeroki zakres sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, łączymy swoje usługi z osobistą rehabilitacją w domu oraz opieką pielęgnacyjną. MediStuff to odciążenie zarówno dla samych Pacjentów, jak i ich najbliższych. Ułatwienie codziennego funkcjonowania gwarantowane!

Oferta wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dociera do szerokiego grona Pacjentów, zamieszkujących teren całej Polski. MediStuff zapewnia całkowity transport urządzeń z Warszawy do Wołomina, zahaczając także o mniejsze miejscowości, takie jak Kobyłka, Majdan, Ossów, Czarna oraz Duczki. Mieszkańcy tego obszaru mają możliwość wypożyczenia profesjonalnego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, z dowozem pod sam dom. Dodatkowo mogą skorzystać z usług naszych wykwalifikowanych pracowników. Koszty całej usługi wyliczane są na podstawie ustalonej stawki 2 zł za kilometr podczas składania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt w każdym calu

Oferta MediStuff składa się z 13 urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych, dostępnych do wypożyczenia. Cały sprzęt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów i zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Jest dokładnie sprawdzony i przetestowany przez specjalistów, co daje pełną gwarancję bezpieczeństwa. W naszej ofercie można znaleźć urządzenia produkowane w zgodzie z nowymi technologiami, oparte na innowacyjnych rozwiązaniach. Dla osób, które mają kłopoty z oddychaniem lub wydzieliną z nosa i jamy ustnej, pomocne będą zarówno koncentrator tlenu, jak i ssak medyczny. Wózek specjalistyczny i ortopedyczny, balkonik i chodzik rehabilitacyjny zostały zadedykowane Pacjentom chcącym poprawić jakość poruszania się i powrotu do pełnej sprawności. Osobom po konkretnych operacjach stawu skokowego bądź biodrowego polecamy szynę CPM, umożliwiającą samodzielne ćwiczenie urazu. Jako doświadczona wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego wiemy że największej pomocy potrzebują osoby leżące i ich najbliżsi. Dla nich kierujemy specjalnie zaprojektowane łóżka rehabilitacyjne z materacami przeciwodleżynowymi rurowymi, stoliki przyłóżkowe, podnośniki pacjenta oraz krzesła toaletowe. Wszystkie te urządzenia zapewnią profesjonalną opiekę, przynosząc ulgę pacjentom oraz ich najbliższym.

Zobacz również:

Proponowane produkty