Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Wyszków

MediStuff to godna zaufania firma, specjalizująca się w wypożyczaniu sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na terenie kilku województw. W oparciu o cenne doświadczenie, zdobytą wiedzę i potrzeby Pacjentów, tworzy kompleksowe usługi, znacznie wpływające na jakość życia. Oferuje kontynuowanie lub rozpoczęcie rehabilitacji w domu, przeprowadzanej przez wykwalifikowany i profesjonalny zespół terapeutów. Usługę uzupełnia o fachowe masaże i terapię metodą NDT- Bobath, przeznaczoną specjalnie dla dzieci. MediStuff wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego klienta, z niezwykłą delikatnością i empatią.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff, mająca siedzibę w Bydgoszczy, nie ogranicza swoich usług tylko i wyłącznie do województwa kujawsko-pomorskiego. Obszar województwa mazowieckiego obsługiwany jest z siedziby magazynu w Warszawie. Oferujemy dostawy do Wyszkowa oraz pobliskich, mniejszych miejscowości, takich jak Skuszew, Lycynów, Dogoszewo, Leszczydół Stary oraz Kamieńczyk. Dla wszystkich tych terenów, MediStuff prezentuje taką samą ofertę. Zmienia się jedynie całkowita wycena, określana na podstawie długości trasy do pokonania. Ustalona stawka to 2 zł/km.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Prawidłowo dobrany sprzęt wielkim wsparciem dla osób starszych i chorych

Oferta przygotowana przez wypożyczalnię sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff wyróżnia się pełnym profesjonalizmem. W skład naszego asortymentu wchodzą jedynie przetestowane urządzenia, odpowiednie dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Ich prawidłowy dobór znacznie wpływa na poprawę jakości życia. Osobom zmagającym się z poważnymi problemami z poruszaniem się polecamy zaopatrzenie się przede wszystkim w łóżko rehabilitacyjne i materac przeciwodleżynowy rurowy, które razem stworzą podstawę do opieki nad Pacjentem wymagającym ciągłego leżenia. W dodatku wyjątkowo przydatny będzie wózek specjalistyczny lub ortopedyczny, podnośnik pacjenta, stolik przyłóżkowy oraz krzesło toaletowe. Wszystkie te urządzenia wpłyną na komfort zarówno osoby chorej, jak i jego najbliższych. Koncentrator tlenu i ssak medyczny to sprzęt, który pozwoli na wyeliminowanie problemów zdrowotnych, takich jak zaburzenia oddechu czy udrażnianie wydzieliny z nosa oraz jamy ustnej. Dla Pacjentów po różnego rodzaju operacjach, zabiegach, skomplikowanych złamaniach posiadamy w ofercie balkonik oraz chodzik rehabilitacyjny, które pozwolą na kontynuowanie ćwiczeń rehabilitacyjnych w domu, a co za tym idzie – na osiąganie szybszych efektów.

Zobacz również:

Proponowane produkty