Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Ząbki

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w połączeniu z rehabilitacją domową oraz opieką pielęgnacyjną tworzy kompleksową ofertę, odpowiadającą na potrzeby osób starszych, chorych, niepełnosprawnych, a także takich, które są już po różnych zabiegach i operacjach. MediStuff to jednocześnie pełen profesjonalizm, bezcenne wsparcie i wyjątkowy komfort. A to wszystko z myślą o naszych Pacjentach! Jesteśmy gwarancją tego, że nasze kompleksowe usługi wpłyną w znaczny sposób na jakość życia osób chorych i niepełnosprawnych.

Ząbki są jednym z wielu miast województwa mazowieckiego, w którym MediStuff prowadzi wypożyczalnię sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Zapewnia bezpieczny transport urządzeń pod sam dom zamawiającego. Dodatkowo, swoje usługi oferuje także pobliskim miejscowościom, takim jak Zielonka, Marki, Turów, Kobyłka oraz Augustów. Całkowita wycena odbywa się podczas składania zamówienia, na podstawie ustalonej stawki 2 zł za kilometr ie mniejszej niż 39 zł. MediStuff gwarantuje darmowe wniesienie sprzętu, połączone z precyzyjnym i szybkim montażem.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalistyczne urządzenia wspierające Pacjenta w walce o powrót do sprawności

Przygotowaliśmy bardzo szeroką ofertę sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego z myślą o osobach obłożnie chorych, mających problem z samodzielnym poruszaniem się oraz takich, które odbywają proces rehabilitacji po zabiegach czy operacjach. W skład naszego asortymentu wchodzą także nowoczesne urządzenia, takie jak ssak medyczny czy koncentrator tlenu, eliminujące problemy z oddychaniem i wydzieliną z nosa oraz jamy ustnej. Dla Pacjentów, którzy nie mają możliwości samodzielnego chodzenia, przygotowaliśmy solidne i wytrzymałe wózki specjalistyczne lub ortopedyczne, balkoniki oraz chodziki rehabilitacyjne. Krzesła toaletowe stacjonarne lub na kółkach świetnie sprawdzą się jako udogodnienie przy kłopotach z poruszaniem się. Oferujemy ogromne wsparcie dla osób po operacjach stawów, udostępniając wypożyczenie innowacyjnej szyny CPM, umożliwiającej samodzielną rehabilitację. Dla Pacjentów leżących, wymagających ciągłej opieki, stworzyliśmy kompleks urządzeń składający się z łóżka rehabilitacyjnego, podnośnika pacjenta, stolika przyłóżkowego oraz materaca przeciwodleżynowego rurowego. Cały ten sprzęt w zestawie zapewnia o wiele większy komfort codziennego funkcjonowania, zarówno choremu Pacjentowi, jak i jego najbliższym.

Zobacz również:

Proponowane produkty