Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Żuromin

MediStuff to profesjonalna firma, która już od kilku lat zajmuje się dbaniem o Państwa komfort i poprawę zdrowia. Jesteśmy zespołem fachowców, którzy jednocześnie prowadzą wypożyczalnię sprzętu medycznego. Nasza główna siedziba mieści się w Bydgoszczy. Posiadamy także oddziały w Poznaniu oraz w Gdańsku. Do pozostałych miejscowości dojeżdżamy, zapewniając tym samym transport zamówionych urządzeń, takich jak: ssak medyczny, wózek ortopedyczny czy balkonik. Zajmujemy się również pielęgnacją oraz rehabilitacją, którą wykonują doświadczeni i wykwalifikowani terapeuci cechujący się wysokim poziomem empatii.

Proponowane usługi transportowe z Warszawy do Żuromina dostępne są dla Państwa również na terenie całego województwa mazowieckiego. Jednocześnie obejmujemy swoim działaniem teren okolicznych miejscowości, takich jak: Lubowicz, Mława, Skrwilno, Lidzbark czy Działdowo. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu w celu wyceny zamówionych usług opartych na stawce kilometrowej 2 zł. Warto nadmienić, że wniesienie oraz złożenie wliczone jest w cenę usługi transportowej. Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego to godna uwagi placówka.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Najwyższej jakości sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, poprawiający Państwa stan zdrowia na co dzień

Naszą ofertę dedykujemy przede wszystkim osobom niepełnosprawnym, chorym oraz osobom starszym, które chciałyby wrócić do samodzielnej egzystencji oraz poczuć się komfortowo w czasie codziennych czynności. MediStuff to profesjonalna wypożyczalnia sprzętu medycznego i sprzętu rehabilitacyjnego, którego misją jest dbanie o dobro pacjenta. Dlatego w ofercie naszego sklepu Pacjenci znajdą przede wszystkim: koncentrator tlenu, krzesło toaletowe na kółkach, stolik przyłóżkowy oraz chodzik rehabilitacyjny. Jesteśmy przekonani, że posiadamy wszechstronną ofertę ułatwiającą dbanie o Pacjenta leżącego.
To także częściowo sprzęt, który idealnie wspomaga proces rehabilitacji po kontuzji, który warto uzupełnić o łóżko rehabilitacyjne. Znajdująca się w naszej ofercie szyna CPM to produkt, który sprawdzi się w przypadku Pacjentów po rekonstrukcji lub operacji stawu biodrowego, jak i kolana. W tym przypadku praktycznym rozwiązaniem jest także wypożyczenie wózka specjalistycznego czy materaca przeciwodleżynowego rurowego. W przypadku Pacjentów unieruchomionych lub z bardzo ograniczoną mobilnością polecamy wypożyczenie podnośnika Pacjenta, jak i krzesła toaletowego stacjonarnego.

Zobacz również:

Proponowane produkty