Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Zwoleń

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff, zajmuje się zarówno wypożyczaniem sprzętu, służącego do rehabilitacji, jak również świadczy usługi związane z prowadzeniem rehabilitacji w domu chorego. Do tego celu wykorzystujemy doświadczonych terapeutów, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie, które umożliwia osiąganie bardzo dobrych wyników w pracy z Pacjentem. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, jest doskonale wyposażona w sprzęt najwyższej jakości, który znacząco poprawia codzienną jakość życia naszych klientów.

Naszym atutem, jest możliwość dotarcia do każdego Pacjenta, który chce skorzystać z oferowanych przez nas usług w województwie mazowieckim. Zainteresowanym wynajmem naszego sprzętu, udostępniamy opcję dowozu z Warszawy pod wskazany adres. Docieramy do miejscowości Zwoleń oraz innych pobliskich, takich jak Wilczowola, Karolin, Sycyna Północna, Podgóra, Tczów, Załazy i Leokadiów. Koszt dowozu wraz z usługą wniesienia oraz montażu na miejscu u klienta, uzależniony jest od ilości przebytych kilometrów i wyliczany indywidualnie, według stawki 2 zł za każdy przejechany kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Sprzęt medyczny do rehabilitacji

Sprzęt medyczny znajdujący się w asortymencie MediStuff, pozwala przede wszystkim na powrót do sprawności. Jednocześnie chorzy i niepełnosprawni odzyskują również radość życia i chęć do codziennego funkcjonowania. Wynika to między innymi z możliwości uzyskania większej samodzielności, poprzez zastosowanie wózka ortopedycznego, wózka specjalistycznego, chodzika rehabilitacyjnego, balkonika lub krzesła toaletowego stacjonarnego i krzesła toaletowego na kółkach. Posiadamy także ssaki medyczne do usuwania wydzielin oraz koncentrator tlenu, pomagający w oddychaniu.

Ważny jest również odpowiedni komfort życia Pacjentów, dlatego oferujemy dla nich kompleksowe wyposażenie w postaci łóżka rehabilitacyjnego, podnośnika pacjenta, stolika przyłóżkowego oraz materaca przeciwodleżynowego rurowego. Elementy te, przydadzą się głównie Pacjentom długotrwale przebywającym w pozycji leżącej. Dla rehabilitujących się w domu, przyda się także szyna CPM, pomagająca w problemach związanych z kolanami i stawem biodrowym. Pragniemy otoczyć Państwa naszą opieką w drodze do odzyskiwania zdrowia. Pomoże w tym zarówno nasz specjalistyczny sprzęt, jak również wykwalifikowany personel.

Zobacz również:

Proponowane produkty