Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Żyrardów

MediStuff to firma specjalizująca się w wypożyczaniu sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, poprawiającego jakość życia osobom starszym, chorym oraz niepełnosprawnym. Zapewnia także ogromne wsparcie Pacjentom po trudnych zabiegach i operacjach, pozwalając na osiągnięcie szybszych i lepszych efektów w powrocie do pełnej sprawności. Jesteśmy wypożyczalnią, zwracającą szczególną uwagę na profesjonalizm i wykonanie oferowanych urządzeń. W naszym asortymencie można znaleźć tylko i wyłącznie przetestowany sprzęt, gwarantujący wytrzymałość i kompleksową pomoc.

Jesteśmy wypożyczalnią sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, docierającą do szerokiej grupy Pacjentów, mieszkających w kilku polskich województwach. Jednym z wielu miast, składających się na obszar naszych usług dostawy z Warszawy, jest Żyrardów. Dodatkowo, oferujemy dowóz urządzeń do pobliskich miejscowości, takich jak Sochaczew, Mszczonów, Łowicz oraz Holendry Baranowskie. Podczas składania zamówienia nasi pracownicy szczegółowo określą całkowity koszt usługi, wyliczany na podstawie ustalonej stawki 2 zł za kilometr nie mniejszej niż 39 zł.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Specjalistyczny sprzęt w Twoim domu

Celem wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff jest zapewnienie Pacjentom kompleksowej opieki oraz rehabilitacji w domu, poza leczeniem szpitalnym. Dzięki temu, osoby chore i niepełnosprawne mają możliwość kontynuowania ćwiczeń na odpowiednich, specjalistycznych urządzeniach. To samo dotyczy prawidłowej opieki, która w domu może być prowadzona na takim samym poziomie jak w szpitalu. Naszym obłożnie chorym Pacjentom oferujemy łóżka rehabilitacyjne, które w połączeniu z materacem przeciwodleżynowym pozwolą na większy komfort i swobodę podczas ciągłego leżenia. Podnośnik pacjenta przyniesie ulgę najbliższym, odpowiedzialnym za opiekę nad chorymi. Dla osób borykających się z problemami poruszania się przygotowaliśmy specjalny asortyment, składający się z wózka ortopedycznego i specjalistycznego, krzesła toaletowego, balkonika oraz chodzika rehabilitacyjnego. Te urządzenia pomogą w wykonywaniu codziennych czynności i pozwolą na kontynuowanie ćwiczeń związanych z płynnym chodzeniem. Ponadto w naszej ofercie można znaleźć coś specjalnego dla Pacjentów po operacjach stawu kolanowego lub biodrowego, czyli urządzenie zwane szyną CPM, która pomaga w samodzielnym rozruchu. Ssak medyczny i koncentrator tlenu to nowoczesny sprzęt, pomagający w oddychaniu i odsysaniu zalegającej wydzieliny.

Zobacz również:

Proponowane produkty