Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Kobyłka

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Kobyłka

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego, która narodziła się jako pomysł dwóch fizjoterapeutów z Bydgoszczy. Efektem ich pracy było stworzenie nowoczesnej wypożyczalni, która sprawnie będzie w stanie wypożyczyć nowoczesny sprzęt medyczny, a następnie dostarczyć go bezpośrednio na terenie całego województwa.

Nowe filie MediStuff z czasem pojawiły się także w innych miastach w Polsce – w tym między innymi w województwie mazowieckim. Magazyn położony w Warszawie, na ulicy Połczyńskiej 10, kod pocztowy 01-378, to miejsce skąd sprzęt medyczny MediStuff wędruje do chorych w całym województwie – w tym między innymi do Kobyłki.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Zielona Góra

Szeroki wybór sprzętu medycznego w Kobyłce

Łóżka medyczne sterowane elektrycznie stanowią jeden z najważniejszych elementów naszej wypożyczalni. Warto jednak wiedzieć, że cały czas rozwijamy ofertę sprzętu, by oferować naszym klientom nowoczesne urządzenia, które pozwolą zarówno przynieść ulgę choremu, jak i odciążyć jego opiekuna.

Sterowane elektrycznie łóżka to doskonałe rozwiązanie adresujące potrzeby osób starszych, trwale pozostających w łóżku, niepełnosprawnych lub posiadających problemy ze wstawaniem lub ułożeniem się na łóżku. Łóżka medyczne tego typu wyróżnia wiele zalet, do których należą na przykład: 

  • Możliwość dowolnej regulacji pozycji użytkownika. Łóżko medyczne pozwala na elektryczną regulację pozycji pacjenta, co ułatwia pielęgnację i rehabilitację.
  • Bezpieczeństwo. Łóżko medyczne posiada różne udogodnienia, takie jak zabezpieczenia przed przypadkowym spadnięciem z łóżka w postaci specjalnych barierek, co zwiększa bezpieczeństwo pacjenta.
  • Funkcjonalność. Łóżko medyczne posiada różnorodne funkcje, takie jak regulacja wysokości, regulacja kąta nachylenia, podnoszenie i opuszczanie nóg – co pozwala na dopasowanie pozycji do aktualnych potrzeb pacjenta.
  • Wygoda. Łóżko medyczne pozwala pacjentowi na wygodne i komfortowe spędzanie czasu w łóżku, co jest szczególnie ważne w przypadku pacjentów z długotrwałymi chorobami czy pacjentów po operacjach. Łóżko zmniejsza szansę powstania odleżyn, przez ułatwienie zmiany pozycji chorego. 
  • Prostota obsługi. Łóżko medyczne sterowane elektrycznie z łatwością obsłuży każdy chory lub jego opiekun.

MediStuff Kobyłka - jaki sprzęt medyczny wypożyczyć

W MediStuff oferujemy naszym klientom szeroki wybór produktów medycznych, do których należą nie tylko łóżka medyczne. W MediStuff znaleźć można również wózki inwalidzkie, które pozwalają osobom niepełnosprawnym na swobodne poruszanie się, sprzęt do rehabilitacji, taki jak na przykład lampy Bioptron czy rotory, urządzenia poprawiające ogólny komfort pacjenta, takie jak stoliki przyłóżkowe czy oczyszczacze powietrza renomowanej marki Zepter.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Kobyłce

W MediStuff stawiamy na kompleksowość usług świadczonych naszym klientom. Między innymi dzięki kierowaniu się tą zasadą – naszej wypożyczalni sprzętu medycznego udało się rozrosnąć tak, by swoim zasięgiem obejmować kolejne województwa. 

 

Co oznacza to w praktyce? Między innymi łatwy dostęp do wielu produktów medycznych, które można wypożyczyć na dowolny okres, ciesząc się niskimi kosztami dostawy oraz atrakcyjnymi promocjami. MediStuff to wypożyczalnia, z którą kontakt możliwy jest przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. 

By ułatwić możliwość zamówienia sprzętu medycznego, naszym klientom udostępniamy wiele możliwości kontaktu. Należy do nich nie tylko działająca 24 godziny na dobę infolinia, ale również mail, formularz kontaktowy czy aplikacja Messenger – dostępna zarówno z poziomu naszej strony, jak i na oficjalnym profilu Facebook.

Proponowane produkty