Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Pionki

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Pionki

MediSutff to wypożyczalnia sprzętu medycznego, która powstała jako próba rozwiązania problemów związanych z szybkim starzeniem się społeczeństwa. Coraz większa liczba osób starszych oznacza rosnące potrzeby z zakresu dostępu do wysokiej jakości produktów medycznych – właśnie te potrzeby stara się zaspokajać MediStuff, dostarczając sprzęt medyczny w wielu miastach całego kraju.

Na terenie województwa mazowieckiego sprzęt medyczny MediStuff rozwożony jest z magazynu mieszczącego się w Warszawie, przy ulicy Połczyńskiej 10. Również w tym miejscu można samodzielnie odebrać wypożyczone łóżko, wózek czy inny produkt. Warszawska filia naszej wypożyczalni obejmuje zasięgiem swoich dostaw całe województwo, w tym również Pionki. 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Zielona Góra

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Pionkach

MediStuff oferuje swoim klientom dostęp do renomowanych marek sprzętu medycznego, możliwych do wypożyczenia za ułamek ceny nowego produktu. Na szczególną uwagę zasługują koncentratory tlenu.

Koncentrator tlenu to urządzenie medyczne, które jest używane do produkcji czystego tlenu w określonym natężeniu, z powietrza atmosferycznego. Koncentratory tlenu dostępne w wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff posiadają następujące funkcje i zalety:
– Produkują czysty tlen w wymaganym natężeniu. Koncentrator tlenu składa się z filtra, kompresora i separatora, które pozwalają na oddzielenie tlenu od innych składników powietrza.
– Regulują przepływ produkowanego tlenu. Koncentratory tlenu posiadają regulację przepływu tlenu, która pozwala pacjentowi na dostosowanie ilości tlenu do swoich potrzeb.
-Są łatwe w użyciu. Koncentratory tlenu są łatwe w obsłudze, co pozwala pacjentowi lub jego opiekunowi na samodzielne korzystanie z urządzenia. Zasady działania koncentratorów tlenu każdorazowo tłumaczą dostawcy MediStuff, po dowiezieniu sprzętu na miejsce.

Są poręczne i mobilne. Koncentratory tlenu, dzięki swojej konstrukcji są wyposażone w kółka, co pozwala pacjentowi lub jego opiekunowi na swobodne przestawianie urządzenia w miejsca z dostępem do prądu w obrębie całego mieszkania.
Są ciche, co gwarantuje choremu spokojny sen nawet w trakcie pracy koncentratora tlenu.

Alternatywą dla klasycznych modeli koncentratorów są dostępne od niedawna koncentratory przenośne, które pozwalają pacjentom na korzystanie z czystego tlenu w różnych miejscach, w trakcie spaceru czy dłuższej podróży. Są one lekkie, dają poczucie niezależności, pozwalając chorym na przykład na wybranie się na samodzielny spacer czy zakupy. Są to urządzenia niezwykle wydajne, gwarantujące długi, wielogodzinny czas pracy, a jednocześnie są bezpieczne i poręczne.

W MediStuff wypożyczyć można także specjalistyczne wózki inwalidzkie, sprzęt rehabilitacyjny (rotory, lampy Bioptron), oczyszczacze powietrza marki Zepter, podnośniki pacjenta czy stoliki przyłóżkowe.

Sprzęt medyczny z dowozem w Pionkach

MediStuff Pionki reprezentuje wyspecjalizowana i profesjonalna kadra doświadczonych dostawców. Do ich zadań należy nie tylko dbanie o punktualny dowóz sprzętu z Warszawy, ale również przeprowadzenie szkoleń dla klientów wypożyczalni w zakresie obsługi i konserwacji sprzętu medycznego. Odpowiedzą oni na wszystkie pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości. 

Dostawcy, odpowiedzialni za dostarczanie różnego rodzaju sprzętu medycznego, takiego jak wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, sprzęt ortopedyczny, czy koncentratory tlenu, nie tylko dowiozą zamówiony produkt na miejsce, ale również wniosą go do mieszkania czy domu oraz złożą (jeśli jest to wymagane, jak w przypadku łóżek medycznych, sterowanych elektrycznie).

Dostawcy są odpowiedzialni również za utrzymanie sprzętu medycznego w dobrym stanie. Pracownicy po każdym wypożyczeniu przeprowadzają szczegółową inspekcję sprzętu medycznego, aby upewnić się, że wszystkie elementy są sprawne i zdatne do użytku. Następnie oczyszczają go i dezynfekują, aby zapewnić czystość i bezpieczne użytkowanie. Pracownicy wypożyczalni przeprowadzają konserwację sprzętu medycznego, wymieniając lub naprawiając części zużyte i uszkodzone. Dzięki temu mamy pewność, że do naszych pacjentów trafia jedynie najwyższej jakości sprzęt medyczny.

Kontakt z wypożyczalnią sprzętu medycznego w Pionkach

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wypożyczalnia sprzętu medycznego musi działać szybko i sprawnie, dlatego trzymamy rękę na pulsie, starając się odpowiadać na pytania klientów tak szybko, jak tylko się da! Właśnie dlatego w MediStuff nasza infolinia czynna jest przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dodatkowo, by łatwo skontaktować się z naszą firmą, można zdecydować się również na kontakt za pomocą maila, formularza kontaktowego czy czatu Messengera, dostępnego na naszej stronie oraz na oficjalnym firmowym profilu MediStuff na FB. 

Proponowane produkty