MediStuff – wypożyczalnia sprzętu medycznego w Gdańsku

2022-07-12
Calle Dlugie Pobrzeze Gdansk Polonia 2013 05 20 DD 05

Na przestrzeni lat MediStuff z niewielkiej, bydgoskiej firmy, zmienił się w sieć wypożyczalni sprzętu medycznego, która obejmuje zasięgiem swojego działania kilka województw. Od jakiegoś czasu gościmy również w Gdańsku, gdzie dostarczamy sprzęt medyczny do klientów w całym województwie pomorskim. Jaki sprzęt medyczny można wypożyczyć i kupić w MediStuff Gdańsk? Jakie są ceny wypożyczenia sprzętu medycznego w Gdańsku? Między innymi tego dowiecie się z naszego najnowszego artykułu! 

 

MediStuff Gdańsk – krótka historia wypożyczalni sprzętu medycznego

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff to firma, która powstała w Bydgoszczy z inicjatywy dwóch młodych fizjoterapeutów, którzy – dostrzegając na podstawie swoich pacjentów rosnącą potrzebę dostępu do wysokiej jakości sprzętu medycznego – postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom chorych w zakresie łóżek medycznych, wózków medycznych czy koncentratorów tlenu. Szeroka wiedza z zakresu rehabilitacji i metod fizjoterapii umożliwiła im odpowiedni dobór sprzętu medycznego, który z czasem powiększył się o kolejne urządzenia.

Od tego czasu MediStuff rozwinęło się nie tylko w zakresie ilości wypożyczanego sprzętu, ale również pod względem świadczonych usług, takich jak fizjoterapia, rehabilitacja i sprzedaż używanego oraz nowego sprzętu medycznego.

Kolejnym krokiem w rozwoju MediStuff było stworzenie nowych placówek, skąd sprzęt medyczny mógłby w łatwy sposób wędrować do klientów. Stworzenie dodatkowych magazynów zagwarantowało niższe koszty transportu zamawianego sprzętu; jednym z miejsc, w których pojawiała się kolejna siedziba MediStuff, był Gdańsk.

Gdańsk to miejsce, które szybko stało się jedną z największych filii MediStuff. Otwarty w 2016 roku magazyn stał się punktem, z którego wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu i inny sprzęt – dostarczane są nie tylko na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu, ale również całego województwa pomorskiego.

Dla klientów z okolic Gdańska oznacza to nie tylko możliwość wypożyczenia sprzętu medycznego, ale również jego szybszą i tańszą dostawę. W obliczanych indywidualnie kosztach dostawy sprzętu medycznego MediStuff w Gdańsku brane są pod uwagę kilometry dzielące magazyn od miejsca docelowego dowozu sprzętu, dlatego obecność wypożyczalni wózków inwalidzkich w Gdańsku to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto staje przed potrzebą wypożyczenia nowoczesnych produktów medycznych i rehabilitacyjnych w konkurencyjnej cenie.

 

Wózki inwalidzkie Gdańsk

Po blisko 7 latach obecności na trójmiejskim rynku – filia MediStuff Gdańsk stanowi obecnie drugi największy magazyn MediStuff w Polsce! Do dyspozycji klientów dostępnych jest 220 łóżek rehabilitacyjnych sterowanych elektrycznie, które cechują się najwyższą jakością, gwarantując wygodę użytkownikowi.

 

Najwyższy standard – łóżka rehabilitacyjne Gdańsk

Lata działalności na rynku sprzętu medycznego pozwoliły firmie MediStuff wypracować najwyższe standardy obsługi klienta.

Właśnie dlatego kontakt z MediStuff na terenie Gdańska i całego kraju możliwy jest za pośrednictwem wielu różnorodnych platform. Przykładem może być strona internetowa, dzięki której sprzęt można wypożyczyć lub zakupić na własność. Umożliwia to także łatwy do znalezienia na stronie www formularz kontaktowy oraz bramka aplikacji Messenger. Do dyspozycji klientów dostępny jest również działający przez całą dobę telefon oraz mail.

Doświadczenie i szeroka wiedza z zakresu potrzeb chorych – to cechy charakteryzujące model dostawy MediStuff. Dostawcy wypożyczalni i sklepu medycznego MediStuff Gdańsk działają szybko, błyskawicznie dostarczając sprzęt pod wskazany adres. Na tym nie kończy się jednak ich rola; do zadań wykwalifikowanych kierowców MediStuff należy również wniesienie sprzętu na miejsce, złożenie go (jeśli istnieje taka konieczność, jak w przypadku sterowanych elektrycznie łóżek rehabilitacyjnych) oraz wyjaśnienie zasad jego działania. Dzięki temu wypożyczony lub zakupiony sprzęt medyczny będzie mógł z łatwością zostać obsłużony przez chorego lub jego opiekuna.

MediStuff to także przejrzystość zawieranej umowy; wszystkie koszta są jasne przed zamówieniem wypożyczanego lub kupowanego sprzętu, kaucja za sprzęt nie jest pobierana, a promocje w postaci obniżek kwot wypożyczenia na przykład łóżek medycznych na dłuższy czas – działają stale i znaleźć można je stronie www MediStuff.

W MediStuff ze szczególną dbałością podchodzi się do jakości sprzedawanego i wypożyczanego sprzętu medycznego. Wózki inwalidzkie, koncentratory tlenu, łóżka rehabilitacyjne sterowane elektrycznie – są po każdym wypożyczeniu skrzętnie dezynfekowane. Oprócz tego wyspecjalizowani pracownicy dokonują oględzin sprzętu medycznego, przeprowadzając ewentualne prace naprawcze i konserwacyjne. Dzięki temu wypożyczany sprzęt zawsze jest czysty i efektywnie działający, gwarantując bezpieczeństwo chorego, który go używa.

 

Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny dostępny w MediStuff Gdańsk

Łóżka rehabilitacyjne, sterowane elektrycznie, możliwe do wypożyczenia od ręki – to nie wszystko, co swoim klientom może zaoferować filia MediStuff działająca na terenie Trójmiasta.

Chociaż doskonałej jakości łóżka medyczne to podstawa wypożyczalni, nie należą one do jedynych produktów, które znaleźć można w MediStuff Gdańsk.

Nowością wśród sprzętów medycznych dostępnych do wypożyczenia na terenie Gdańska jest nowoczesny rotor rehabilitacyjny. Konstrukcja rotora umożliwia jego łatwe przechowywanie oraz użytkowanie narzędzia w ramach usprawniania nie tylko nóg, ale również i rąk.

Na szczególną uwagę zasługują także sprzęty takie jak na przykład elektrycznie sterowany podnośnik pacjenta, dzięki któremu zmiana pozycji chorego lub jego pionizacja – będzie zdecydowanie mniejszym problemem dla opiekuna.

Ważnym elementem oferty MediStuff Gdańsk są koncentratory tlenu, które dostępne są jako sprzęt gotowy do wypożyczenia, ale także nowe produkty przeznaczone do sprzedaży. W drugim przypadku MediStuff oferuje swoim klientom renomowane koncentratory tlenu marki Konsung.

W dobie pandemii koronawirusa i coraz powszechniej nasilającego się problemu smogu – interesującym elementem oferty MediStuff są także systemy oczyszczania powietrza marki Zepter.

Dużą popularnością cieszą się w MediStuff Gdańsk także narzędzia przeznaczone do usprawniania pacjentów, takie jak na przykład szyna CPM czy lampa Bioptron AllMed. Szyna CPM to produkt, który umożliwia wykonywanie ruchu biernego za chorego. Lampa Bioptron to natomiast narzędzie powszechnie wykorzystywane w terapii światłem, będącej elementem fizykoterapii.

W MediStuff Gdańsk wypożyczyć można także chodziki rehabilitacyjne, balkoniki inwalidzkie, krzesła toaletowe, wózki ortopedyczne i specjalistyczne, materace przeciwodleżynowe i stoliki przyłóżkowe.


KarolKuzielMedistuff

Karol Kuziel

Ukończył studia 2 stopnia kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum im. Ludwika Rydgiera w Bydgoszczy. Ukończone kursy: masażu 2 stopnia z […]

Czytaj więcej