Podnośnik Pacjenta

Promocja!

Podnośnik Pacjenta

300,00

Sprzęt posiada:

  • stabilną konstrukcję,
  • akumulator oraz system powiadamiający o jego rozładowywaniu,
  • stację ładującą akumulator,
  • pilot sterujący,
  • składaną konstrukcję

Opis

Podnośnik Pacjenta to jeden ze sprzętów medycznych dostępnych w naszej wypożyczalni MediStuff. Podnośnik ułatwia podnoszenie Pacjenta z pozycji leżącej na łóżku lub pozycji siedzącej na wózku inwalidzkim. Podnoszenie z ziemi jest również możliwe. Pomaga rodzinie, jak i personelowi medycznemu w codziennej pracy. Podnośnik jest wyposażony w elektrycznie regulowaną funkcję podnoszenia i / lub stania oraz ręczną regulację szerokości podwozia. Mechaniczne awaryjne opuszczanie jest dodane jako opcja do tego modelu.

Wykonanie podnośnika oraz pomoc dla osoby nie w pełni samodzielnej

Materiał wyściółki wykonany z nylonu został optymalnie dopasowany do potrzeb pacjenta pod względem zużycia zużycia i trwałości. Jest łatwy do zakładania i zdejmowania, a także zapewnia wygodną, ​​wyprostowaną pozycję siedzącą. Umożliwia ponadto łatwy montaż i podnoszenie, pomaga Pacjentowi wstać, gdy nie jest już w stanie zrobić tego samodzielnie. Wspiera personel w codziennym obchodzeniu się z Pacjentami i zapewnia niezbędne bezpieczeństwo, dzięki delikatnym ruchom. Ułatwia także ubieranie i zmianę osób, na przykład podczas korzystania z toalety lub zmiany pieluchy.

Podnośnik dla Pacjenta jest połączony z prostującym paskiem, który szybko i łatwo dostosowuje się do Pacjenta i zapewnia mu niezbędne wsparcie oraz bezpieczeństwo.

Podnośnik od MediStuff

Podnośnik Pacjenta dostępny w wypożyczalni MediStuff cechuje się niesamowitym odciążeniem dla osoby opiekującej się Pacjentem. Może ona ją delikatnie unieść, a nawet przenieść, jeśli zachodzi taka potrzeba. Produkt jest doskonale dopasowany do łóżek. Wbudowany akumulator pozwala na pracę bez dostępu do prądu. Nasze podnośniki można dopasować do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. Odpowiednia konfiguracja sprawi, że możliwe będzie uzyskanie pożądanej pozycji podczas podnoszenia. Dzięki temu podnoszenie osoby tego wymagającej jest dla niej niezwykle bezpieczne i komfortowe.

Sam zestaw podnośnika to także praktyczna funkcja powiadomienia o rozładowaniu się, stacja ładująca akumulator, pilot sterujący, możliwość złożenia konstrukcji bez potrzeby używania jakichkolwiek narzędzi, a także pasy i przyciski bezpieczeństwa. Jeśli mają Państwo więcej pytań na jego temat, zachęcamy do kontaktu.

Podnośnik pacjenta - co to takiego?

IMG 0701

Podnośnik pacjenta to urządzenie pozwalające opiekunowi na bardzo łatwą zmianę pozycji chorego - podniesienie go z łóżka, pionizację, posadzenie na wózku czy krześle toaletowym. Większość pracy wykonuje w tym przypadku sama maszyna, sterowana za pomocą pilota; automatycznie podnosi i opuszcza chorego, zapewniając mu pełne bezpieczeństwo.

Jak działa podnośnik pacjenta?

IMG 0704

Podnośnik pacjenta to sprzęt zasilany akumulatorowo, składany, wyposażony w kółka ułatwiające jego przesuwanie. Sterowany za pomocą pilota, na pewno nie sprawi problemów w obsłudze opiekunowi osoby chorej. Dostawcy MediStuff przy każdym wypożyczeniu szczegółowo wyjaśniają zasady funkcjonowania podnośnika, dzięki czemu można mieć pewność, że wypożyczony - nie będzie miał przed użytkownikiem żadnych tajemnic!

Czy podnośnik gwarantuje bezpieczeństwo choremu?

IMG 0707

Odpowiednio używany podnośnik gwarantuje 100% bezpieczeństwo przenoszonej osobie! Odpowiada za to nie tylko konstrukcja samego sprzętu medycznego, ale również dodatkowe pasy i uprzęże, które mają zapewnić choremu stabilizację i komfort. W ten sposób zabezpieczonego, pacjenta można łatwo przemieścić np. z łóżka na wózek specjalistyczny.

Gdzie wypożyczę podnośnik MediStuff?

IMG 0708

Automatycznie sterowany podnośnik MediStuff można znaleźć w każdym z naszych magazynów. Oznacza to, że sprzętem dysponujemy na terenie Gdańska, Bydgoszczy, Torunia, Warszawy, Szczecina, Poznania, Konina - a od niedawna również Brodnicy. Nasi dostawcy dowożą sprzęt na terenie województw, w których posiadamy nasze placówki.

Jak wypożyczyć podnośnik pacjenta?

Kontaktując się z nami w dowolny wybrany sposób. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy numer kontaktowy 523-070-742, maila biuro@medistuff.pl oraz możliwość kontaktu przez Messengera za pośrednictwem naszej strony i fanpage’a. Miesięczne wypożyczenie podnośnika to 300 złotych, na sprzęt nie pobieramy kaucji.

Informacje dodatkowe

Okres wypożyczenia

1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, 12 miesięcy

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna sprzętu od MediStuff.pl

  • Masa ( bez wieszaka i kamizelki) 38/39,5 kg
  • Maksymalne obciążenie 150 kg
  • Prędkość podnoszenia przy pełnej baterii 80s
  • Napięcie wejściowe 24V AC 50 HZ

Rysunek Techniczny