yandex icon

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – województwo pomorskie

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff oferuje swoim klientom łatwy i szybki dostęp do wysokiej jakości urządzeń i elementów wyposażenia pokoju Pacjenta w bardzo atrakcyjnych cenach i bez konieczności wpłacania kaucji. W naszej ofercie znajdziesz między innymi wózek ortopedyczny, koncentrator tlenu, krzesło toaletowe na kółkach czy chodzik rehabilitacyjny. Dodatkowo zapewniamy transport na terenie całego województwa wielkopolskiego oraz wniesienie i montaż wypożyczonego sprzętu w domu Pacjenta. Na życzenie klientów udzielamy także bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy możliwość dostarczenia wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pod wskazany adres. Możesz zamówić transport zamówienia z oddziału lokalnego w Gdańsku do takich miejscowości jak Gdynia, Sopot, Gdańsk, Słupsk, Tczew, Wejherowo, Starogard Gdański, Rumia, Chojnice, Malbork, Kwidzyn, Lębork, Pruszcz Gdański, Kościerzyna, Reda, Bytów, Ustka, Kartuzy, Człuchów, Puck, Miastko, Sztum, Władysławowo, Czersk, Nowy Dwór Gdański, Prabuty, Pelplin, Skarszewy, Gniew, Żukowo czy Czarne już za 1,50 zł za każdy kilometr. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu dokonania dokładnej wyceny!

Oferta wypożyczalni

W ofercie naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz przede wszystkim urządzenia, które powstały z myślą o wykonywaniu ćwiczeń kończyn dolnych, górnych i kręgosłupa w celu poprawy lub przywrócenia ich sprawności. W przygotowanym asortymencie nie zabrakło łóżka rehabilitacyjnego sterowanego elektrycznie, chodzika rehabilitacyjnego z hamulcami ręcznymi i solidnymi uchwytami oraz szyny CPM wyposażonej w pilota i miękkie podkładki pod nogi. Przypominamy, że każda terapia powinna być prowadzona zgodnie z zaleceniami doświadczonego fijzoterapeuty.

Pacjentom, którym stan zdrowia nie pozwala na samodzielne poruszanie się, możemy zapewnić wózek ortopedyczny z hamulcami oraz zdejmowanymi podłokietnikami i podnóżkami, wózek specjalistyczny wyposażony w zagłówek z opcją regulacji i dwa systemy hamulców oraz balkonik z antypoślizgowymi nakładkami. Dodatkowo posiadamy podnośnik Pacjenta dostępny w atrakcyjnej cenie wynajmu, dzięki któremu wstawanie z łóżka staje się całkowicie bezpieczne i bezproblemowe. Urządzenie posiada stabilną konstrukcję, pilot sterujący oraz pasy i przyciski bezpieczeństwa.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff zapewnia Ci również dostęp do specjalistycznych urządzeń dedykowanych Pacjentom obłożnie chorym. W naszej ofercie znajdziesz koncentrator tlenu wyposażony w miernik przepływu powietrza, kaniulę nosową, butelkę i system organizacji pracy oraz ssak medyczny z filtrem antybakteryjnym, przewodem ssącym i pojemnikiem o pojemności 1000 mililitrów. W asortymencie posiadamy także stolik przyłóżkowy na kółkach, na którym Pacjent może przechowywać sprzęt medyczny lub niezbędne przedmioty, np. okulary, wodę czy też przyjmowane leki.

Oprócz wysokiej jakości sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego możemy zapewnić osobom chorym materac przeciwodleżynowy rurowy z systemem rur na zmianę wypełnianych powietrzem i pompą z funkcją regulacji ciśnienia, dzięki któremu nawet długi okres leżenia będzie całkowicie komfortowy i bezbolesny. Co więcej, w naszej ofercie znajdziesz także krzesło toaletowe stacjonarne wyposażone w nóżki z funkcją regulacji oraz krzesło toaletowe na kółkach z opcją blokady. Każde z nich jest wzbogacone o wiaderko, które jest bardzo łatwe i higieniczne w opróżnianiu oraz czyszczeniu.