Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego na Pomorzu

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego, która powstała jako odpowiedź na rosnące potrzeby osób chorych i ich opiekunów. Z myślą o ich problemach poszerza się nie tylko oferta naszej wypożyczalni, ale także zasięg jej działania. Chociaż siedziba MediStuff znajduje się w Bydgoszczy, filie wypożyczalni znaleźć można także w wielu innych województwach. Od niedawna nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny dostępny jest także w Gdańsku oraz na terenie całego województwa pomorskiego!

Sprzęt medyczny na terenie województwa pomorskiego

Rozwój firmy to nie tylko poszerzanie wachlarza dostępnego w niej sprzętu medycznego – to również rozwijanie zasięgu działania wypożyczalni, dzięki czemu możemy mniejszym kosztem dotrzeć do większej ilości osób. Osobiście mogą przekonać się o tym mieszkańcy województwa pomorskiego, którzy od niedawna mogą cieszyć się niższymi stawkami dostaw sprzętu medycznego. Wraz z utworzeniem nowej filii MediStuff na terenie Gdańska, zasięgiem naszego działania objęliśmy takie miejscowości jak na przykład Rumia, Chojnice, Gdynia, Sopot, Ustka, Puck, Sztum, Władysławowo, Malbork, Pruszcz Gdański czy Kwidzyn. Sprzęt medyczny dostarczamy w oparciu o przelicznik 2 zł za przebyty kilometr dzielący naszą filię, położoną przy ul. Kartuskiej 329, kod pocztowy 80-138., od miejsca dostawy.

Sprzęt medyczny na pomorzu - jak działa MediStuff?

MediStuff to firma, która powstała w oparciu o proste i jasne zasady; dostarczanie sprzętu medycznego bezpośrednio do miejsca zamieszkania klienta, w oparciu o preferencyjne stawki dostawy i wypożyczenia. Dobrym przykładem takiego stanu rzeczy może być nasza praca na terenie Gdańska i okolic.

Za dostawy sprzętu medycznego MediStuff odpowiadają doświadczeni i wyspecjalizowani pracownicy, którzy dbają o to, by każde zamówienie punktualnie dotarło na swoje miejsce. Pracownicy MediStuff nie tylko dowożą sprzęt medyczny do mieszkania czy domu klienta, ale również odpowiadają za jego wniesienie, złożenie oraz wyjaśnienie zasad działania. Dzięki temu każdy klient może cieszyć się sprawnym, efektywnie działającym sprzętem medycznym

MediStuff to firma założona przez dwóch fizjoterapeutów, w oparciu o ich wieloletnie doświadczenie i wiedzę – właśnie dlatego oferujemy także bezpłatne porady oraz podpowiedzi powiązane ze sprzętem medycznym w konkretnej sytuacji każdego chorego.

MediStuff Gdańsk - nie tylko sprzęt medyczny

Podobnymi zasadami kierują się nasi rehabilitanci, którzy swoje usługi świadczą bezpośrednio w miejscu zamieszkania chorego. Takie rozwiązanie to wiele plusów: zaletą jest w tym przypadku nie tylko samo otoczenie, gwarantujące komfort pacjentowi, ale także możliwość skorzystania z usług fizjoterapeutycznych przez osoby niesamodzielne.

Fizjoterapeuci MediStuff to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy specjalizują się w szerokim wachlarzu usług rehabilitacyjnych, takich jak na przykład terapia metodą NDT-Bobath, drenaż limfatyczny, masaż sportowy, kinesiotaping. 

Kontakt z wypożyczalnią sprzętu medycznego na terenie Gdańska

Potrzeba wypożyczenia sprzętu medycznego często pojawia się nagle. Wiemy doskonale, że nierzadko podobne okoliczności wiążą się ze stresem, dlatego w MediStuff robimy wszystko, by udostępnić naszym klientom wiele możliwości kontaktu z naszą wypożyczalnią.

Nasze telefony działają przez całą dobę, 24/7, gwarantując nieprzerwany kontakt z wypożyczalnią. Oprócz tego regularnie odpowiadamy na maile, formularz kontaktowy oraz wiadomości wysłane przez dostępnego na naszej stronie www Messengera. Dzięki temu można mieć pewność, że kontakt z nami zostanie nawiązany szybko i w sposób bezproblemowy.

Chociaż w MediStuff dowozimy nasz sprzęt medyczny bezpośrednio do klientów, wiemy, że czasem wygodniej jest odebrać zamówiony koncentrator czy wózek osobiście. Po wcześniejszym umówieniu zamówiony sprzęt medyczny można odebrać także z naszej filii w Gdańsku, położonej przy ul. Kartuskiej 329, kod pocztowy 80-138.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Gdańsku i okolicach

Dostawa sprzętu medycznego pod wskazany adres, bezpłatne porady, domowe wizyty fizjoterapeutyczne, priorytetowe opcje kontaktu – to nie wszystko, co na terenie Gdańska i okolic oferuje wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff.

Ogromną uwagę poświęcamy także naszemu sprzętowi medycznemu. Regularnie, po każdym odebraniu sprzętu od klienta, przeprowadzamy serwis produktu oraz jego dokładną dezynfekcję. Gwarantuje to sprawność oraz higieniczność każdego wypożyczanego w MediStuff egzemplarza sprzętu medycznego.

Regularnie poszerzamy także naszą ofertę dostępnych produktów.

Najczęściej wypożyczanym sprzętem medycznym w MediStuff są bez wątpienia sterowane elektrycznie łóżka. Gwarantują one łatwą zmianę pozycji użytkownika – wystarczy jeden przycisk by podnieść wezgłowie lub dolną część materaca, co ułatwia przyjęcie pozycji siedzącej czy pionizację. Podnoszone i opuszczane barierki gwarantują bezpieczeństwo chorego, uniemożliwiając jego wypadnięcie z łóżka. Kółka, wyposażone w mechanizm blokady, dają możliwość łatwego przestawienia mebla, a podnośnik z trójkątem – daje szansę podtrzymania się przez chorego w trakcie wstawania czy zmiany pozycji.

Sprzętem medycznym, który poprawi komfort chorego zajmującego łóżko – oraz jego opiekuna – jest dostępny w MediStuff podnośnik pacjenta. To wysokiej jakości urządzenie, sterowane za pomocą pilota, które umożliwia podnoszenie chorego z pozycji leżącej. Elektrycznie sterowany podnośnik umożliwia pionizację chorego, jego przeniesienie na wózek czy krzesło toaletowe – bez użycia siły. Model wyposażony jest w różnorodne pasy bezpieczeństwa, akumulator informujący o stanie naładowania baterii, a także mechanizmy awaryjnego opuszczania chorego oraz opcję łatwego złożenia podnośnika, ułatwiającą jego przechowywanie.

Produktami ułatwiającymi życie chorego przebywającego w łóżku są także dostępne w MediStuff stoliki przyłóżkowe oraz dwa modele krzesła toaletowego. Stacjonarny model to lekki, prosty w obsłudze sprzęt, natomiast model mobilny, wyposażony w kółka – gwarantuje możliwość przewiezienia chorego np. do toalety.

Dla chorych, którzy w łóżku spędzają większość czasu – konieczny może okazać się materac przeciwodleżynowy. W MediStuff znaleźć można gotowe do wypożyczenia materace rurowe, skutecznie redukujące ryzyko pojawienia się odleżyn.

O komfort chorego zadbają także wózki dostępne w MediStuff. Wózek ortopedyczny to standardowy model, gwarantujący stabilność, oparcie i mobilność. Dla chorych z niedowładem czy urazami kręgosłupa – dedykowany jest wózek specjalistyczny, wyposażony w regulowany zagłówek, oparcie, podłokietniki oraz podnóżki.

Nowością w MediStuff jest możliwość zakupienia części sprzętu – w tej formie oferujemy na przykład łóżka, lampy Bioptron AllMed, oczyszczacze powietrza Zepter czy nowoczesne koncentratory tlenu Konsung KSOC-5.

 • Promocja! lozko-rehabilitacyjne-ze-sterowaniem-elektrycznym

  Łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym

  159,00
  Wybierz opcje
 • Promocja! Koncentrator tlenu MediStuff

  Koncentrator Tlenu

  150,00
  Wybierz opcje
 • Promocja! obrazek chodzika typu ambona

  Balkonik z podparciem – ambona

  120,00
  Wybierz opcje
 • Koncentrator Tlenu One G2 INOGEN

  Koncentrator Tlenu One G2 INOGEN

  350,00
  Wybierz opcje