yandex icon

Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego na Pomorzu

Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego na Pomorzu

MediStuff swoją filię posiada także w województwie pomorskim, skąd rozwozimy nasz sprzęt medyczny. Pomorska siedziba MediStuff znajduję się w Gdańsku, na alei Jana Pawła II 20 D9, kod pocztowy 80-462.  Koszt dowozu zamówień poniżej 100 złotych zawsze obliczamy indywidualnie.

Nasze łóżka rehabilitacyjne, podnośniki pacjenta czy szyny CPM można również odbierać osobiście, bezpośrednio z naszego magazynu. W takim przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, który nie będzie trudny – nasze telefony działają 24 godziny na dobę!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff oferuje swoim klientom łatwy i szybki dostęp do wysokiej jakości urządzeń i elementów wyposażenia pokoju Pacjenta w bardzo atrakcyjnych cenach i bez konieczności wpłacania kaucji. W naszej ofercie znajdziesz między innymi wózek ortopedyczny, koncentrator tlenu, krzesło toaletowe na kółkach czy chodzik rehabilitacyjny. Dodatkowo zapewniamy transport na terenie całego województwa pomorskiego oraz wniesienie i montaż wypożyczonego sprzętu w domu Pacjenta. Na życzenie klientów udzielamy także bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy możliwość dostarczenia wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pod wskazany adres. Możesz zamówić transport z oddziału lokalnego w Gdańsku do takich miejscowości jak Gdynia, Sopot, Gdańsk, Słupsk, Tczew, Wejherowo, Starogard Gdański, Rumia, Chojnice, Malbork, Kwidzyn, Lębork, Pruszcz Gdański, Kościerzyna, Reda, Bytów, Ustka, Kartuzy, Człuchów, Puck, Miastko, Sztum, Władysławowo, Czersk, Nowy Dwór Gdański, Prabuty, Pelplin, Skarszewy, Gniew, Żukowo czy Czarne już za 1,50 zł za każdy kilometr. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu dokonania dokładnej wyceny!

Oferta wypożyczalni medycznej

W ofercie naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz przede wszystkim urządzenia, które powstały z myślą o wykonywaniu ćwiczeń kończyn dolnych, górnych i kręgosłupa w celu poprawy lub przywrócenia ich sprawności. W przygotowanym asortymencie nie zabrakło łóżka rehabilitacyjnego sterowanego elektrycznie, chodzika rehabilitacyjnego z hamulcami ręcznymi i solidnymi uchwytami oraz szyny CPM wyposażonej w pilota i miękkie podkładki pod nogi. Przypominamy, że każda terapia powinna być prowadzona zgodnie z zaleceniami doświadczonego fizjoterapeuty.

Pacjentom, którym stan zdrowia nie pozwala na samodzielne poruszanie się, możemy zapewnić wózek ortopedyczny z hamulcami oraz zdejmowanymi podłokietnikami i podnóżkami, wózek specjalistyczny wyposażony w zagłówek z opcją regulacji i dwa systemy hamulców oraz balkonik z antypoślizgowymi nakładkami. Dodatkowo posiadamy podnośnik Pacjenta dostępny w atrakcyjnej cenie wynajmu, dzięki któremu wstawanie z łóżka staje się całkowicie bezpieczne i bezproblemowe. Urządzenie posiada stabilną konstrukcję, pilot sterujący oraz pasy i przyciski bezpieczeństwa.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff zapewnia Ci również dostęp do specjalistycznych urządzeń dedykowanych Pacjentom obłożnie chorym. W naszej ofercie znajdziesz koncentrator tlenu wyposażony w miernik przepływu powietrza, kaniulę nosową, butelkę i system organizacji pracy oraz ssak medyczny z filtrem antybakteryjnym, przewodem ssącym i pojemnikiem o pojemności 1000 mililitrów. W asortymencie posiadamy także stolik przyłóżkowy na kółkach, na którym Pacjent może przechowywać sprzęt medyczny lub niezbędne przedmioty, np. okulary, wodę czy też przyjmowane leki.

Oprócz wysokiej jakości sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego możemy zapewnić osobom chorym materac przeciwodleżynowy rurowy z systemem rur na zmianę wypełnianych powietrzem i pompą z funkcją regulacji ciśnienia, dzięki któremu nawet długi okres leżenia będzie całkowicie komfortowy i bezbolesny. Co więcej, w naszej ofercie znajdziesz także krzesło toaletowe stacjonarne wyposażone w nóżki z funkcją regulacji oraz krzesło toaletowe na kółkach z opcją blokady. Każde z nich jest wzbogacone o wiaderko, które jest bardzo łatwe i higieniczne w opróżnianiu oraz czyszczeniu.

 • Promocja! lozko-rehabilitacyjne-ze-sterowaniem-elektrycznym

  Łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym

  Od 139,00 / miesiąc
  Wybierz opcje
 • Koncentrator tlenu MediStuff

  Koncentrator Tlenu

  Od 200,00 / miesiąc
  Wybierz opcje
 • materac przeciwodlezynowy rurowy

  Materac Przeciwodleżynowy Rurowy

  Od 50,00 / miesiąc
  Wybierz opcje
 • stolik przyłóżkowy medyczny

  Stolik przyłóżkowy

  Od 20,00 / miesiąc
  Wybierz opcje