Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Bytów

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff oferuje Ci dostęp do wysokiej jakości urządzeń i elementów wyposażenia dedykowanych osobom chorym lub w trakcie rehabilitacji. W naszym asortymencie znajdziesz wózek specjalistyczny, materac przeciwodleżynowy rurowy, podnośnik Pacjenta i dziesiątki innych propozycji, dzięki którym zapewnisz choremu komfort w tak trudnym dla niego okresie. Nie tylko nie pobieramy kaucji, ale także pozostajemy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę pod telefonem. Na życzenie klienta dowozimy wybrany sprzęt na terenie województwa pomorskiego.

W wypożyczalni MediStuff możesz odebrać drobny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w oddziale lokalnym w Gdańsku lub zamówić jego transport pod wskazany adres. W przypadku Bytowa i pobliskich miejscowości, w tym Rzepnicy, Pomysku Wielkiego, Pomysku Małego i Mokrzycy, stawka za kilometr z Gdańska wynosi jedynie 2 zł. Oferujemy również dowóz do innych lokalizacji na terenie powiatu bytowskiego i pozostałych jednostek administracyjnych województwa pomorskiego. W takich sytuacjach dokładna wycena transportu jest dokonywana w trakcie przyjmowania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W MediStuff możesz wypożyczyć sprzęt medyczny niezbędny do zagwarantowania choremu odpowiedniej opieki. W naszej ofercie znajdziesz między innymi ssak medyczny służący do odprowadzania nadmiaru wydzielin oraz koncentrator tlenu dedykowany Pacjentom, którzy wymagają regularnego dostarczania powietrza ze zwiększoną zawartością tlenu. Osoby obłożnie chore mogą być zainteresowane dostępnym materacem przeciwodleżynowym rurowym, pozwalającym na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia bolesnych podrażnień i gwarantującym komfort w okresie rekonwalescencji.

Oprócz profesjonalnego sprzętu medycznego możemy dostarczyć Pacjentom niezbędne elementy wyposażenia ich domu. Wśród przygotowanych propozycji znalazło się krzesło toaletowe stacjonarne i jego mobilny odpowiednik, czyli krzesło toaletowe na kółkach, pozwalające na zwiększenie bezpieczeństwa i wygody samodzielnego korzystania z pomieszczeń sanitarnych. Znakomitym pomysłem jest także wzbogacenie pokoju chorego o stolik przyłóżkowy, w szczególności gdy ma on problem ze wstawaniem i musi mieć niezbędne leki zawsze pod ręką.

W naszej wypożyczalni nie zabrakło również sprzętu rehabilitacyjnego i ułatwiającego samodzielnie poruszanie. Pacjenci, którzy potrzebują stabilizacji podczas spacerów lub mają ograniczone możliwości przemieszczania się, mogą być zainteresowani wynajmem balkonika lub wózka ortopedycznego. Z kolei chorym, którzy powoli wracają do zdrowia, proponujemy chodzik rehabilitacyjny i łóżko rehabilitacyjne dedykowane ćwiczeniom z profesjonalnym fizjoterapeutą. W przygotowanej ofercie nie zabrakło także profesjonalnej szyny CPM do biernego treningu kończyn dolnych i górnych.

Proponowane produkty