Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Chojnice

Odpowiedni sprzęt medyczny i rehabilitacyjny jest niezbędny, aby zagwarantować Pacjentowi komfort i bezpieczeństwo oraz przyspieszyć jego rekonwalescencję. Zakup właściwych urządzeń jest bardzo kosztowny, a mieszkańcy mniejszych miejscowości i wsi mogą mieć do nich utrudniony dostęp. Z pomocą przychodzimy my – zespół MediStuff, dając Ci możliwość wypożyczenia ssaków medycznych, łóżka rehabilitacyjnego, koncentratora tlenu oraz dziesiątek innych propozycji w bardzo przystępnych cenach. Nie pobieramy kaucji i zapewniamy transport, wniesienie oraz montaż sprzętu w domu Pacjentów.

W MediStuff oferujemy transport wybranego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na terenie powiatu chojnickiego oraz całego województwa pomorskiego. W przypadku mieszkańców Chojnic i okolic, np. Klawkowa, Lipienic, Pawłówka, Chojnat, Nieżychowic, Charzykowy, Topola czy Karolewa, stawka za dowóz wynosi 2 zł za kilometr. Odległość liczymy od Gdańska lub Bydgoszczy. Dokładna wycena kosztów dostarczenia wypożyczonych urządzeń pod wskazany adres jest dokonywana podczas przyjmowania zamówienia. Zachęcamy również do odbioru osobistego drobnych sprzętów w oddziale lokalnym w Gdańsku lub Bygdoszczy.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na naszych klientów czekają specjalistyczne i wysokiej jakości urządzenia, pozwalające na zapewnienie Pacjentom komfortu i podniesienia jakości życia w okresie rekonwalescencji. Jednym z nich jest koncentrator tlenu, który powstał z myślą o osobach potrzebujących stałej dostawy powietrza o zwiększonym stężeniu tlenu. Chorym, którzy mają problem z poruszaniem się, jesteśmy w stanie zapewnić łatwy w obsłudze podnośnik Pacjenta oraz wózek specjalistyczny lub wózek ortopedyczny. W ofercie posiadamy także balkonik.

Wśród przygotowanych propozycji nie zabrakło profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego, dzięki któremu Pacjent może powoli odzyskiwać sprawność po urazach i operacjach w zaciszu własnego domu. Należy pamiętać, że wszelkie ćwiczenia powinny być wykonywane zgodnie z zaleceniami fizjoterapeuty. Zapewniamy wygodne łóżko rehabilitacyjne, chodzik rehabilitacyjny i szynę CPM, pozwalające na bezpieczne trenowanie kończyn górnych i dolnych. W MediStuff możesz także zamówić ssak medyczny, który pomaga w odprowadzaniu nadmiaru wydzielin.

Urządzając pokój Pacjenta, należy pamiętać o odpowiednim materacu przeciwodleżynowym rurowym, który możesz wynająć w wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff w bardzo przystępnej cenie. Dobrym rozwiązaniem jest zadbanie o obecność stolika przyłóżkowego, umożliwiającego choremu łatwy dostęp do najpotrzebniejszych przedmiotów. Równie ważne jest krzesło toaletowe na kółkach lub krzesło toaletowe stacjonarne, dzięki którym Pacjent będzie w stanie samodzielnie i bezpiecznie korzystać z pomieszczeń sanitarnych.

Proponowane produkty