Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Chojnice

Odpowiedni sprzęt medyczny i rehabilitacyjny jest niezbędny, aby zagwarantować Pacjentowi komfort i bezpieczeństwo oraz przyspieszyć jego rekonwalescencję. Zakup właściwych urządzeń jest bardzo kosztowny, a mieszkańcy mniejszych miejscowości i wsi mogą mieć do nich utrudniony dostęp. Z pomocą przychodzimy my – zespół MediStuff, dając Ci możliwość wypożyczenia ssaków medycznych, łóżka rehabilitacyjnego, koncentratora tlenu oraz dziesiątek innych propozycji w bardzo przystępnych cenach. Nie pobieramy kaucji i zapewniamy transport, wniesienie oraz montaż sprzętu w domu Pacjentów.

W MediStuff oferujemy transport wybranego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na terenie powiatu chojnickiego oraz całego województwa pomorskiego. W przypadku mieszkańców Chojnic i okolic, np. Klawkowa, Lipienic, Pawłówka, Chojnat, Nieżychowic, Charzykowy, Topola czy Karolewa, stawka za dowóz wynosi 1,50 zł za kilometr. Odległość liczymy od Gdańska lub Bydgoszczy. Dokładna wycena kosztów dostarczenia wypożyczonych urządzeń pod wskazany adres jest dokonywana podczas przyjmowania zamówienia. Zachęcamy również do odbioru osobistego drobnych sprzętów w oddziale lokalnym w Gdańsku lub Bygdoszczy.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na naszych klientów czekają specjalistyczne i wysokiej jakości urządzenia, pozwalające na zapewnienie Pacjentom komfortu i podniesienia jakości życia w okresie rekonwalescencji. Jednym z nich jest koncentrator tlenu, który powstał z myślą o osobach potrzebujących stałej dostawy powietrza o zwiększonym stężeniu tlenu. Chorym, którzy mają problem z poruszaniem się, jesteśmy w stanie zapewnić łatwy w obsłudze podnośnik Pacjenta oraz wózek specjalistyczny lub wózek ortopedyczny. W ofercie posiadamy także balkonik.

Wśród przygotowanych propozycji nie zabrakło profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego, dzięki któremu Pacjent może powoli odzyskiwać sprawność po urazach i operacjach w zaciszu własnego domu. Należy pamiętać, że wszelkie ćwiczenia powinny być wykonywane zgodnie z zaleceniami fizjoterapeuty. Zapewniamy wygodne łóżko rehabilitacyjne, chodzik rehabilitacyjny i szynę CPM, pozwalające na bezpieczne trenowanie kończyn górnych i dolnych. W MediStuff możesz także zamówić ssak medyczny, który pomaga w odprowadzaniu nadmiaru wydzielin.

Urządzając pokój Pacjenta, należy pamiętać o odpowiednim materacu przeciwodleżynowym rurowym, który możesz wynająć w wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff w bardzo przystępnej cenie. Dobrym rozwiązaniem jest zadbanie o obecność stolika przyłóżkowego, umożliwiającego choremu łatwy dostęp do najpotrzebniejszych przedmiotów. Równie ważne jest krzesło toaletowe na kółkach lub krzesło toaletowe stacjonarne, dzięki którym Pacjent będzie w stanie samodzielnie i bezpiecznie korzystać z pomieszczeń sanitarnych.

Proponowane produkty