Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Czarne

W MediStuff specjalizujemy się w wypożyczaniu profesjonalnego i wysokiej jakości sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, takiego jak podnośnik Pacjenta, balkoniki, łóżka rehabilitacyjne czy koncentrator tlenu. Bogata oferta dostępnego wyposażenia oraz możliwość dostarczenia go pod wskazany adres na terenie województwa wielkopolskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego sprawia, że nie musisz martwić się o dostępność najpotrzebniejszych rzeczy w pobliskich punktach. Zespół MediStuff zapewnia Ci nie tylko dowóz do wielu miejscowości, ale także brak kaucji oraz pomoc we wniesieniu i montażu.

Profesjonalne wyposażenie dostępne w ofercie naszej wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego może zostać dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres z oddziału lokalnego w Gdańsku. Dowóz obejmuje teren Czarnego oraz okolicznych miejscowości, w tym Krzemieniewa, Domyśla, Lotynia, Wyczechów i Gwdy Wielkiej. Stawka w wysokości 2 zł jest naliczana za każdy kilometr. W przypadku chęci uzgodnienia szczegółów dostarczenia sprzętu do innych miejscowości, np. w powiecie człuchowskim lub pozostałych części województwa, serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu dokonania szczegółowej wyceny.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Jakiekolwiek problemy ze zdrowiem potrafią skutecznie utrudniać codzienne funkcjonowanie nawet we własnym domu. Z pomocą osobom chorym przychodzimy my, MediStuff, oferując profesjonalny sprzęt medyczny, taki jak koncentrator tlenu, ssak medyczny czy chodzik rehabilitacyjny, mające na celu podniesienie jakości życia osób dotkniętych schorzeniami uniemożliwiającymi samodzielne poruszanie się. W naszej ofercie znalazło się także krzesło toaletowe na kółkach oraz krzesło toaletowe stacjonarne, pozwalające na komfortowe skorzystanie z łazienki.

Pacjentom, którzy nie mogą wstawać z łóżka, polecamy w szczególności wysokiej jakości materac przeciwodleżynowy rurowy, który za pomocą specjalnych, wypełniających się powietrzem komór rurowych nie tylko gwarantuje maksymalną wygodę w okresie rekonwalescencji, ale także skutecznie zapobiega powstawaniu bolesnych odleżyn. Aby zwiększyć komfort osoby chorej, warto także wyposażyć jej pokojów w stolik przyłóżkowy, dzięki któremu będzie mogła mieć w każdej chwili dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy, np. wody, leków czy okularów.

W MediStuff nie zabrakło również sprzętu medycznego stworzonego z myślą rehabilitacji. Dostępna szyna CPM jest dedykowana biernym i nieobciążającym stawów ćwiczeniom kończyn górnych i dolnych, mającym pomóc w przywróceniu sprawności po wypadku czy urazie. Pacjenci, którzy powinni ograniczyć chodzenie lub zostali dotknięci paraliżem, mogą być zainteresowani tradycyjnym wózkiem ortopedycznym lub jego wygodniejszą, nowszą alternatywą – wózkiem specjalistycznym, które ułatwiają codzienne poruszanie się nie tylko po domu, ale także po mieście.

Proponowane produkty