Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Czersk

W MediStuff oferujemy najwyższej jakości sprzęty medyczne i rehabilitacyjne dedykowane wszystkim mieszkańcom województwa pomorskiego. Profesjonalne elementy wyposażenia są dostępne dla Ciebie zarówno w magazynie Gdańskim jak i Bydgoskim, a za ich wypożyczenie nie musisz uiszczać dodatkowej kaucji. Nasz zespół nie tylko zapewnia dojazd, wniesienie i montaż sprzętu na życzenie klienta, ale także udziela bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych. W przygotowanej ofercie znajdziesz między innymi podnośnik Pacjenta, koncentrator tlenu czy łóżko rehabilitacyjne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego zapewniamy możliwość zamówienia transportu na terenie chojnickiego i całego województwa pomorskiego. Koszt dostarczenia wyposażenia z oddziału lokalnego w Gdańsku do Czerska lub pobliskich miejscowości, w tym Malachina, Złotowa, Ustronia, Łukowa czy Łubiny, obliczany jest na podstawie odległości od naszego lokalnego oddziału w Gdańsku lub Bydgoszczy. Stawka wynosi 2 zł za każdy kilometr. W przypadku innych lokalizacji opłata za dowóz wyliczana jest indywidualnie w trakcie przyjmowania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W ofercie naszej wypożyczalni sprzętu medycznego znajdziesz materac przeciwodleżynowy rurowy, zapewniający Pacjentowi wygodę oraz zapobiegający powstawaniu bolesnych, powodujących dyskomfort odleżyn, będących efektem zbyt długiego leżenia. W przypadku osób obłożnie chorych możemy zapewnić profesjonalny ssak medyczny, który służy do odciągania nadmiaru wydzielin, oraz koncentrator tlenu zapewniający zwiększoną dostawę powietrza i ułatwiający oddychanie. W MediStuff czeka na Ciebie również stolik przyłóżkowy, dzięki któremu Pacjent może mieć niezbędne rzeczy w zasięgu ręki.

Jeśli chciałbyś zagwarantować choremu bezpieczeństwo i komfort wykonywania codziennych czynności, wypożycz u nas krzesło toaletowe stacjonarne lub krzesło toaletowe na kółkach z higienicznym wiaderkiem, które ułatwią korzystanie z pomieszczeń sanitarnych. Nie zapomnij o bezpiecznym poruszaniu się Pacjentów – tym z pewnymi ograniczeniami polecamy balkonik, zapewniający stabilizację. Osobom, które z powodu choroby, urazu lub paraliżu nie mogą chodzić, jesteśmy w stanie zapewnić wózek ortopedyczny lub wózek specjalistyczny w przystępnej cenie.

Oprócz propozycji medycznych nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego zapewnia Pacjentom wyposażenie niezbędne do poprawy lub całkowitego odzyskania sprawności. Dla takich osób przygotowaliśmy chodzik rehabilitacyjny, który jest wskazany w szczególności po operacjach lub urazach kończyn dolnych, oraz profesjonalną szynę CPM. Ten specjalistyczny sprzęt umożliwia bierne ćwiczenie i rąk, i nóg bez nadmiernego ich obciążania. Dzięki dostępnym w naszej bogatej ofercie elementom wyposażenia dojdziesz do siebie w zaciszu własnego domu.

Proponowane produkty