Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Człuchów

Bardzo często znalezienie odpowiedniego sprzętu medycznego lub rehabilitacyjnego w szybkim czasie i przystępnej cenie sprawia ogromny problem. Na szczęście z pomocą przychodzi zespół MediStuff! Nasza wypożyczalnia oferuje wysokiej jakości elementy wyposażenia dedykowane osobom chorym lub w trakcie rekonwalescencji, dzięki którym możesz z łatwością zapewnić im komfort i podnieść jakość ich życia w ciężkim okresie. Gwarantujemy brak kaucji oraz pomoc we wniesieniu i montażu zamówionego sprzętu. Na życzenie klientów udzielamy również bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych.

Choć nasz oddział lokalny mieści się w Gdańsku, to na życzenie klienta możemy zapewnić także transport wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego z Bydgoszczy. W przypadku dowozu na terenie Człuchowa i okolic, w tym Sieroczyna, Skórzewa, Jaromierza, Gozdnicy, Ględowa i Rychnowy, stawka wynosi 2 zł za każdy kilometr. Mieszkańców innych miejscowości w powiecie człuchowskim i całym województwie pomorskim serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W trakcie przyjmowania zamówienia wykonujemy dokładną wycenę dowozu.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Obłożnie chorym Pacjentom możemy zapewnić wysokiej jakości materac przeciwodleżynowy rurowy, pozwalające na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia bolesnych i powodujących dyskomfort odleżyn. W naszej ofercie znalazł się również podnośnik Pacjenta, dzięki któremu wstawanie z łóżka nie sprawia problemu, oraz ssak medyczny dedykowany usuwaniu nadmiaru wydzielin. Osoby potrzebujące stałego dostarczania powietrza z wyższą zawartością tlenu mogą być zainteresowane jego koncentratorem, którego również nie zabrakło w naszym asortymencie.

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Pacjenci znajdą wszystko, czego tylko potrzebują, aby móc swobodnie przemieszczać się po domu bez pomocy bliskich. Osoby, które powoli stają na nogi, mogą być zainteresowane możliwością wynajmu balkonika, który zapewnia stabilizację i ułatwia chodzenie. Z kolei chorym, którzy mają problem z poruszaniem się, możemy zapewnić wózek ortopedyczny bądź wózek specjalistyczny. Wygodne propozycje znacząco podnoszą samodzielność wykonywania codziennych czynności i przemieszczania się nie tylko w domu i mieszkaniu, ale także poza nimi.

Jeśli chcesz zapewnić Pacjentowi komfort i podnieść jakość jego życia, wyposaż jego łazienkę w dostępne w naszej wypożyczalni krzesło toaletowe stacjonarne lub krzesło toaletowe na kółkach. Dzięki temu będzie mógł korzystać z pomieszczeń sanitarnych bez konieczności proszenia innych o pomoc. W jego pokoju nie może również zabraknąć stolika przyłóżkowego, znajdującego się w zasięgu ręki. Na meblu chory może przechowywać najpotrzebniejsze rzeczy i mieć je zawsze przy sobie, ograniczając tym samym potrzebę wstawania z łóżka. W wypożyczalni MediStuff znajdziesz również sprzęty rehabilitacyjne niezbędne do odzyskania przez Pacjenta częściowej lub całkowitej sprawności po urazie czy operacji. Oferta obejmuje między innymi chodzik rehabilitacyjny, służący do stawiania pierwszych kroków z maksymalną stabilizacją, oraz łóżko rehabilitacyjne, na którym chora osoba może wykonywać ćwiczenia zalecone przez fizjoterapeutę. W naszym asortymencie nie zabrakło także wysokiej jakości szyny CPM sterowanej elektronicznym pilotem i umożliwiającej bierny trening kończyn dolnych i górnych.

Proponowane produkty