Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego w Gdańsku

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Gdańsku

MediStuff, czyli Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego w Gdańsku powstała z myślą o Pacjentach, którzy ze względu na miejsce swojego zamieszkania lub ograniczone możliwości transportu mają utrudniony dostęp do profesjonalnych urządzeń i elementów wyposażenia dedykowanych chorym osobom. W naszej ofercie znajdziesz między innymi koncentrator tlenu, chodzik rehabilitacyjny, szynę CPM czy ssak medyczny, które możesz wypożyczyć w przystępnej cenie i bez konieczności wpłacania kaucji. Co więcej, nasz zespół dowiezie sprzęt pod wskazany adres, wniesie go do domu lub mieszkania oraz zamontuje.

Klientom z Gdańska zapewniamy transport w cenie wypożyczenia przy wynajmie powyżej 100 zł. W przypadku okolicznych miejscowości, w tym Gdyni, Sopotu, Chwaszczyna, Rębiechowa, Leźna, Sulmina, Otomina, Kowala, Borkowa czy też Przejazdowa, opłata za dowóz wynosi jedynie 2 zł za każdy kilometr liczony od naszego oddziału lokalnego w Gdańsku nie mniejsza niż 30 zł. Dostępny w naszej ofercie sprzęt medyczny dowozimy również na terenie pozostałych jednostek administracyjnych województwa pomorskiego. Dokładna wycena transportu jest dokonywana w momencie przyjmowania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego w Gdańsku - Oferta

W ofercie wypożyczalni MediStuff znajdziesz przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny dedykowany zarówno samodzielnym ćwiczeniom w domu, jak i treningom pod okiem profesjonalisty. Wśród przygotowanych propozycji znalazło się między innymi łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym czy chodzik rehabilitacyjny z wygodnymi hamulcami ręcznymi. Pacjentom, którzy powoli odzyskują sprawność, jesteśmy w stanie zapewnić szynę CPM wyposażoną w pilot, miękkie podkładki pod nogi i rączki do przenoszenia. Nasz zespół udziela również darmowych porad fizjoterapeutycznych.

Chorym z problemami z samodzielnym poruszaniem się polecamy wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny lub balkonik. Dodatkowo w przygotowanym asortymencie znajdziesz podnośnik Pacjenta – sprzęt o stabilnej konstrukcji z pilotem sterującym oraz pasami i przyciskami bezpieczeństwa. Osobom obłożnie chorym zalecamy wypożyczenie krzesła toaletowego stacjonarnego lub krzesła toaletowego na kółkach z higienicznymi wiaderkami. Dobrym pomysłem jest także wyposażenie pokoju Pacjenta w stolik przyłóżkowy, dzięki któremu może mieć najpotrzebniejsze rzeczy, np. wodę czy leki, w zasięgu ręki.

W wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff nie zabrakło również specjalistycznych urządzeń stworzonych z myślą o chorych w poważnym stanie. W ofercie dostępny jest wysokiej jakości koncentrator tlenu dedykowany Pacjentom wymagającym stałej, nieprzerwanej dostawy powietrza o jego zwiększonej zawartości. Z kolei ssak medyczny z filtrem antybakteryjnym pozwala na higieniczne usuwanie nadmiaru wydzielin. Obłożnie chorym Pacjentom konieczne jest zapewnienie materaca przeciwodleżynowego rurowego, dzięki któremu nawet po długim okresie bez ruchu nie powstają bolesne i powodujące dyskomfort odleżyny.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego - Gdańsk

Firma MediStuff to podmiot gospodarczy działający w branży medycznej, gdyż jest to znana w Polsce wypożyczalnia sprzętu medycznego.W ofercie MediStuff znajdziecie Państwo dostęp także do zabiegów pielęgnacyjnych i rehabilitacyjnych, jak i do wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Bydgoszczy, jednak swoją placówkę stacjonarną posiadamy również w Gdańsku. Wśród naszych atutów można wymienić wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, jak i możliwość dostarczenia pod wskazany adres koniecznego sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego.

Wspomniany transport to niewątpliwa zaleta naszych usług, gdyż dla mieszkańców Gdańska jest on wliczony w cenę wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Dla mieszkańców okolicznych miejscowości, jak województwa pomorskiego oferujemy dowóz wybranych urządzeń pod wskazany adres. Cena uzależniona jest od odległości, niemniej obsługujemy takie miejscowości, jak: Sopot, Pruszcz Gdański, Kościerzyna, Malbork, Szymbark, Tczew, Jantar czy Nowy Dwór Gdański. Polecamy Państwu kontakt w celu wyceny usługi.

Wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny dostępny w ofercie MediStuff

Dbając o Państwa komfort zadbaliśmy o szeroką ofertę produktów obejmujących zarówno sprzęt rehabilitacyjny, jak i medyczny. Dla pacjentów, którzy przeszli zabiegi operacyjne w obrębie stawu kolanowego lub biodrowego polecamy wypożyczenie szyny cpm, wózka ortopedycznego czy chodzika rehabilitacyjnego. W przypadku rehabilitacji po udarze konieczne może się okazać wykorzystanie balkonika, chodzika rehabilitacyjnego, jak i wózka specjalistycznego. Proponowany Państwu sprzęt wyróżnia się wysoką jakością i profesjonalnym wykonaniem.

Dla Pacjentów unieruchomionych lub mających duże trudności z poruszaniem przygotowaliśmy w naszej ofercie między innymi: łóżko rehabilitacyjne, stolik przyłóżkowy, podnośnik Pacjenta, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach czy materac przeciwodleżynowy rurowy. Dla osób mających problemy z oddychaniem polecamy wypożyczenie wysokiej jakości i bardzo wydajnego koncentratora tlenu. Pacjentom z nadmiarem wydzieliny w obrębie nosogardła polecamy równie wydajny ssak medyczny, który znacząco poprawi komfort każdego Pacjenta z MediStuff.

Proponowane produkty