Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Gdańsk

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff powstała z myślą o Pacjentach, którzy ze względu na miejsce swojego zamieszkania lub ograniczone możliwości transportu mają utrudniony dostęp do profesjonalnych urządzeń i elementów wyposażenia dedykowanych chorym osobom. W naszej ofercie znajdziesz między innymi koncentrator tlenu, chodzik rehabilitacyjny, szynę CPM czy ssak medyczny, które możesz wypożyczyć w przystępnej cenie i bez konieczności wpłacania kaucji. Co więcej, nasz zespół dowiezie sprzęt pod wskazany adres, wniesie go do domu lub mieszkania oraz zamontuje.

Klientom z Gdańska zapewniamy transport w cenie wyposażenia. W przypadku okolicznych miejscowości, w tym Gdyni, Sopotu, Chwaszczyna, Rębiechowa, Leźna, Sulmina, Otomina, Kowala, Borkowa czy też Przejazdowa, opłata za dowóz wynosi jedynie 1,50 zł za każdy kilometr liczony od naszego oddziału lokalnego w Gdańsku. Dostępny w naszej ofercie sprzęt medyczny dowozimy również na terenie pozostałych jednostek administracyjnych województwa pomorskiego. Dokładna wycena transportu jest dokonywana w momencie przyjmowania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W ofercie wypożyczalni MediStuff znajdziesz przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny dedykowany zarówno samodzielnym ćwiczeniom w domu, jak i treningom pod okiem profesjonalisty. Wśród przygotowanych propozycji znalazło się między innymi łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym czy chodzik rehabilitacyjny z wygodnymi hamulcami ręcznymi. Pacjentom, którzy powoli odzyskują sprawność, jesteśmy w stanie zapewnić szynę CPM wyposażoną w pilot, miękkie podkładki pod nogi i rączki do przenoszenia. Nasz zespół udziela również darmowych porad fizjoterapeutycznych.

Chorym z problemami z samodzielnym poruszaniem się polecamy wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny lub balkonik. Dodatkowo w przygotowanym asortymencie znajdziesz podnośnik Pacjenta – sprzęt o stabilnej konstrukcji z pilotem sterującym oraz pasami i przyciskami bezpieczeństwa. Osobom obłożnie chorym zalecamy wypożyczenie krzesła toaletowego stacjonarnego lub krzesła toaletowego na kółkach z higienicznymi wiaderkami. Dobrym pomysłem jest także wyposażenie pokoju Pacjenta w stolik przyłóżkowy, dzięki któremu może mieć najpotrzebniejsze rzeczy, np. wodę czy leki, w zasięgu ręki.

W wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff nie zabrakło również specjalistycznych urządzeń stworzonych z myślą o chorych w poważnym stanie. W ofercie dostępny jest wysokiej jakości koncentrator tlenu dedykowany Pacjentom wymagającym stałej, nieprzerwanej dostawy powietrza o jego zwiększonej zawartości. Z kolei ssak medyczny z filtrem antybakteryjnym pozwala na higieniczne usuwanie nadmiaru wydzielin. Obłożnie chorym Pacjentom konieczne jest zapewnienie materaca przeciwodleżynowego rurowego, dzięki któremu nawet po długim okresie bez ruchu nie powstają bolesne i powodujące dyskomfort odleżyny.

Proponowane produkty