Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Gdynia

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff znajdziesz niezbędne urządzenia i elementy wyposażenia pokoju Pacjenta, pozwalające na zagwarantowanie mu odpowiedniej opieki, komfortu i bezpieczeństwa w trakcie rekonwalescencji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy między innymi podnośnik pacjenta, szynę CPM, koncentrator tlenu, łóżko rehabilitacyjne oraz dziesiątki innych specjalistycznych propozycji. Każdą z nich możesz wypożyczyć w bardzo przystępnej cenie. W MediStuff oferujemy również transport zamówionych sprzętów na terenie województwa pomorskiego.

Nasi klienci mogą skorzystać z oferty dostawy wypożyczonego sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego pod wskazany adres na terenie aglomeracji gdyńskiej i pozostałych jednostek administracyjnych województwa pomorskiego. Stawka za dowóz z Gdańska do Gdyni i pobliskich miejscowości, w tym Suchego Dworu, Rumii, Łężyc, Koleczkowa, Czarnej Góry, Bojanowa oraz Chwaszczyna, wynosi 2 zł na kilometr, nie mniej niż 30 zł. W celu poznania dokładnych kosztów transportu serdecznie zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W wypożyczalni MediStuff czeka na Ciebie przede wszystkim sprzęt rehabilitacyjny najwyższej jakości. Z jego pomocą możesz ćwiczyć problematyczne części ciała i stopniowo odzyskiwać sprawność pod okiem doświadczonego fizjoterapeuty. Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić łóżko rehabilitacyjne, szynę CPM oraz chodzik rehabilitacyjny. Oprócz tego zapewniamy łatwy dostęp do podnośnika pacjenta oraz materaca przeciwodleżynowego rurowego, dedykowanych w szczególności Pacjentom obłożnie chorym, którzy z powodów zdrowotnych nie mogą lub nie powinni ograniczyć wstawanie z łóżka.

Pacjentom wymagającym nieustannej opieki polecamy łatwy w obsłudze koncentrator tlenu, czyli urządzenie zapewniające jego ciągłą, zwiększoną dawkę. Zachęcamy również do wypożyczenia ssaków medycznych, dzięki którym usuwanie nadmiaru wydzielin jest całkowicie higieniczne i nie sprawia żadnego problemu. Najpotrzebniejsze sprzęty medyczne warto trzymać na stoliku przyłóżkowym, który możesz wynająć u nas w bardzo przystępnej cenie. Osoby z problemami z poruszaniem się mogą być zainteresowane wózkiem specjalistycznym, balkonikiem lub wózkiem ortopedycznym.

Poważna choroba bardzo często sprawia, że Pacjent musi nieustannie polegać na pomocy bliskich, co z kolei może być przyczyną wstydu. Właśnie dlatego w naszej wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego czeka na Ciebie krzesło toaletowego stacjonarne z opuszczaną klapą i nóżkami o regulowanej wysokości oraz krzesło toaletowe na kółkach z wygodnym oparciem i demontowanymi podłokietnikami i podnóżkami. Każde z nich posiada higieniczne wiaderko. Dzięki tym dwóm sprzętom zagwarantujesz Pacjentowi komfort korzystania z pomieszczeń sanitarnych.

Proponowane produkty