Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Gniew

W sytuacji poważnej choroby bliskiej osoby szybkie znalezienie odpowiedniego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego może stanowić problem, zwłaszcza w małych miejscowościach. Z pomocą przychodzimy my – wypożyczalnia MediStuff, oferująca wysokiej jakości elementy wyposażenia, takie jak ssak medyczny, wózek specjalistyczny czy koncentrator tlenu, w przystępnych cenach i bez pobierania kaucji. Nasz zespół nie tylko dostarczy wybrany sprzęt pod wskazany adres, ale także pomoże w jego wniesieniu i montażu. Na życzenie klientów oferujemy również darmowe porady fizjoterapeutyczne.

W MediStuff oferujemy dowóz z oddziału lokalnego w Gdańsku do Gniewu i okolicznych miejscowości, takich jak Brody, Szprudowo, Ciepłe, Nicponia, Gogolewo czy Kursztyn. W przypadku dostarczenia wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego do jednej z tych lokalizacji pobieramy opłatę za dowóz, wynoszącą 2 zł za każdy kilometr. Osoby zainteresowane możliwością dostawy wybranych elementów wyposażenia na terenie powiatu tczewskiego i innych jednostek administracyjnych województwa pomorskiego zapraszamy do kontaktu w celu dokonania szczegółowej wyceny.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff znajdziesz wszystko, czego tylko mógłaby potrzebować osoba chora do komfortowego funkcjonowania. Wynajmujemy między innymi podnośnik Pacjenta oraz materac przeciwodleżynowy rurowy dedykowany w szczególności obłożnie chorym. Z jego pomocą nie tylko ułatwisz im wstawanie z łóżka, ale także zmniejszysz ryzyko wystąpienia bolesnych odleżyn. W pokoju osób o ograniczonych możliwościach poruszania się znakomicie sprawdzi się także stolik przyłóżkowy, na którym można przechowywać przyjmowane leki.

Choroba może skutecznie uniemożliwiać samodzielne poruszanie się nie tylko poza domem, ale także i w nim. Dlatego też warto zadbać o odpowiedni wózek ortopedyczny lub balkonik, dzięki którym Pacjent będzie mógł przemieszczać się bez pomocy bliskich. Jeśli stan zdrowia chorego całkowicie uniemożliwia chodzenie, dobrym pomysłem jest wypożyczenie wózka specjalistycznego. Osoby z problemami z poruszaniem się z pewnością zainteresują się dostępnymi w naszej ofercie krzesłami toaletowymi stacjonarnymi i krzesłami toaletowymi na kółkach, zwiększającymi komfort korzystania z pomieszczeń sanitarnych.

Po okresie choroby niezbędna jest również odpowiednia rehabilitacja, dzięki której Pacjent może poprawić lub całkowicie odzyskać sprawność. Z pomocą profesjonalnych sprzętów wypożyczanych przez MediStuff może ona odbywać się w zaciszu własnego domu. Dla Pacjentów przygotowaliśmy przede wszystkim wysokiej jakości łóżko rehabilitacyjne, chodzik rehabilitacyjny oraz szynę CPM, która umożliwia bierne ćwiczenie stawów kończyn górnych i dolnych bez jednoczesnego obciążania stawów. Korzystanie z urządzenia zalecane jest przede wszystkim osobom po zabiegach lub urazach.

Proponowane produkty