Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Kartuzy

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff to wysokiej jakości propozycje dostępne 24 godziny na dobę. W naszej ofercie nie zabrakło łóżek rehabilitacyjnych, balkoników czy ssaków medycznych, pozwalających na odpowiednie wyposażenie pokoju chorego. Nie tylko nie pobieramy kaucji, ale także oferujemy naszym klientom bezpłatne porady z zakresu fizjoterapii. Sprzęt dowozimy na terenie województwa pomorskiego, jednocześnie pomagając w jego wniesieniu i montażu. W MediStuff znajdziesz rzeczy niezbędne do zagwarantowania Pacjentowi komfortu i odpowiedniej opieki!

W MediStuff nie musisz odbierać osobiście wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – nasz zespół z radością Ci go dostarczy. Mieszkańcy Kartuz i pobliskich miejscowości, w tym Kaliska, Grzybna, Kosów, Burchardztwa czy Sośniaka, mogą liczyć na bardzo przystępną opłatę za transport, wynoszącą jedyne 2 zł za kilometr, liczoną od oddziału lokalnego w Gdańsku. W przypadku pozostałych miast i wsi na terenie powiatu kartuskiego i całego województwa pomorskiego stawki są obliczane indywidualnie w trakcie przyjmowania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W ofercie naszej wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego czeka na Ciebie przede wszystkim szereg elementów wyposażenia pokoju chorego. Wśród nich znalazł się materac przeciwodleżynowy rurowy, zwiększający wygodę odpoczynku i umożliwiający uniknięcie powstawania bolesnych i mogących powodować dyskomfort odleżyn. Oprócz nich możesz być także zainteresowany wypożyczeniem stolika przyłóżkowego, wysokiej jakości koncentratora tlenu czy też podnośnika Pacjenta. Każdy z proponowanych sprzętów charakteryzuje się najwyższą jakością.

W okresie rekonwalescencji Pacjenta należy zapewnić mu maksymalny komfort w trakcie wykonywania codziennych czynności. Jeżeli chory ma problem z poruszaniem się, warto wypożyczyć wózek specjalistyczny lub wózek ortopedyczny, pozwalające na swobodne przemieszczanie się nie tylko w domu czy mieszkaniu, ale także poza nimi. Dobrym rozwiązaniem jest także balkonik, dedykowany przede wszystkim osobom, które potrzebują stabilizacji w trakcie spacerów. W MediStuff znajdziesz również krzesło toaletowe stacjonarne i jego mobilny odpowiednik, czyli krzesło toaletowe na kółkach.

W naszej wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na Pacjentów czekają również profesjonalne propozycje urządzeń dedykowanych ćwiczeniom kończyn górnych i dolnych. Wśród nich nie zabrakło zapewniającego stabilizację chodzika rehabilitacyjnego oraz specjalistycznej szyny CPM. Proponowany sprzęt jest sterowany elektronicznym pilotem i posiada wygodne podkładki pod nogi. Przypominamy także, że nasi klienci mogą skorzystać z bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych, dzięki którym szybciej odzyskają sprawność i wrócą do zdrowia.

Proponowane produkty