Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Kościerzyna

Mieszkańcy małych miejscowości do tej pory mogli mieć problem z wynajęciem profesjonalnego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Na szczęście z pomocą wypożyczalni MediStuff otrzymujesz dostęp do wysokiej jakości urządzeń i elementów wyposażenia bez względu na Twoje miejsce zamieszkania. Nie tylko nie pobieramy kaucji, ale także zapewniamy dowóz, wniesienie i montaż wybranego sprzętu. W naszej ofercie znajdziesz między innymi wózek ortopedyczny, ssak medyczny, łóżko rehabilitacyjne i dziesiątki innych propozycji, dzięki którym zapewnisz choremu komfort i bezpieczeństwo.

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff oferujemy naszym klientom transport w bardzo atrakcyjnej cenie. W przypadku Kościerzyny i okolic, w tym także Nowego Klincza, Szarloty, Wielkiego Klincza czy Kalisk Kościerskich, opłata za dowóz wynosi jedynie 2 zł za każdy kilometr liczony z Gdańska. Na życzenie klienta dostarczamy zamówienie do innych miejscowości na terenie powiatu kościerskiego oraz całego województwa po uprzednim dokonaniu indywidualnej wyceny. Zachęcamy również do osobistego odbioru drobnego sprzętu w naszym oddziale lokalnym.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Dostępny w naszej wypożyczalni sprzęt medyczny ma za zadanie przede wszystkim zapewnić Pacjentowi komfort i bezpieczeństwo w okresie rekonwalescencji. Osobom obłożnie chorym możemy zapewnić wysokiej jakości materac przeciwodleżynowy rurowy, który dzięki swoim właściwościom skutecznie minimalizuje ryzyko wystąpienia bolesnych odleżyn. W przypadku problemów ze wstawaniem zachęcamy do wynajęcia podnośnika Pacjenta oraz stolika przyłóżkowego, pozwalającego na przechowywanie niezbędnych rzeczy w zasięgu ręki.

Osoby z problemami z poruszaniem się mogą być zainteresowane wypożyczeniem wózka specjalistycznego lub balkoniku, dzięki którym przemieszczanie się po mieszkaniu i poza nim nie sprawia żadnego problemu, a chory odzyskuje odrobinę samodzielności w trakcie wykonywania codziennych czynności. Zalecamy również wyposażenie łazienki Pacjenta w krzesło toaletowe stacjonarne bądź krzesło toaletowe na kółkach, umożliwiające samodzielne korzystanie z pomieszczeń sanitarnych. Chorym możemy także zapewnić wysokiej jakości koncentrator tlenu.

W wypożyczalni MediStuff oprócz urządzeń medycznych znajdziesz również profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, pozwalający na częściowe lub całkowite odzyskanie sprawności po urazie lub operacji kończyn dolnych i górnych. Pacjentom zapewniamy gwarantujący stabilizację chodzik rehabilitacyjny, łóżko rehabilitacyjne oraz profesjonalną szynę CPM z elektronicznym pilotem, dzięki którym mogą ćwiczyć pod okiem specjalisty i stopniowo wracać do zdrowia w zaciszu własnego domu. Naszym klientom oferujemy także bezpłatne porady fizjoterapeutyczne.

Proponowane produkty