Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Kwidzyn

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff to miejsce, dzięki któremu masz dostęp do profesjonalnych urządzeń i elementów wyposażenia dedykowanych Pacjentom 24 godziny na dobę. W przygotowanej ofercie znajdziesz między inny koncentrator tlenu, łóżko rehabilitacyjne czy wózek ortopedyczny, pozwalające na zapewnienie chorym bezpieczeństwa, komfortu i właściwej opieki w trakcie powrotu do zdrowia. Naszym klientom zapewniamy także transport, wniesienie i montaż wybranego sprzętu oraz darmowe porady fizjoterapeutyczne. Co więcej, nie wymagamy wpłacania kaucji. Zapraszamy do kontaktu!

W MediStuff umożliwiamy skorzystanie z usługi transportu wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na terenie powiatu kwidzyńskiego oraz całego województwa pomorskiego. Mieszkańcy Kwidzyna i pobliskich miejscowości, w tym Piekarskiego Młyna, Marezy, Rozpędziny, Bądki czy Dankowa, mogą liczyć na niezwykle atrakcyjną stawkę za dowóz, wynoszącą jedynie 2 zł za każdy kilometr. Odległość jest liczona od naszego oddziału zlokalizowanego w Gdańsku. Dokładna wycena opłaty za transport dokonywana jest w momencie przyjmowania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W ofercie wypożyczalni MediStuff znajdziesz przede wszystkim profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, dzięki któremu Pacjent odzyska sprawność po urazie czy operacji. Wśród przygotowanych propozycji czeka na Ciebie łóżko rehabilitacyjne i chodzik rehabilitacyjny dedykowane regularnym ćwiczeniom kończyn dolnych i górnych z fizjoterapeutą. Proponujemy także wynajęcie wysokiej jakości szyny CPM – specjalistycznego urządzenia polecane w szczególności Pacjentom po urazie stawu kolanowego. Osobom sparaliżowanym lub mającym problem z samodzielnym poruszaniem się możemy zapewnić podnośnik Pacjenta.

Oprócz przyrządów dedykowanych rehabilitacji w naszej wypożyczalni znajdziesz także profesjonalne urządzenia, pozwalające na zapewnienie choremu komfortu i właściwej opieki. Jednym z nich jest koncentrator tlenu dedykowany Pacjentom, którzy wymagają stałego dostarczania powietrza o zwiększonej zawartości tlenu. Sprzęt posiada wygodny uchwyt, sygnalizator pracy oraz miernik przepływu. W przygotowanej ofercie nie zabrakło także ssaków medycznych z filtrem antybakteryjnym, które służą do odprowadzania nadmiaru wydzielin. Zachęcamy również do wyposażenia pokoju Pacjenta w stolik przyłóżkowy.

Osobom obłożnie chorym, które mają problemy z poruszaniem się, możemy zapewnić wysokiej jakości materac przeciwodleżynowy rurowy, pozwalający na zwiększenie komfortu w okresie rekonwalescencji. Do przemieszczania się po domu i poza nim warto wypożyczyć balkonik, wózek ortopedyczny lub wózek specjalistyczny. Niezbędne jest także zapewnienie bezpieczeństwa i wygody korzystania z pomieszczeń sanitarnych w mieszkaniu – z łatwością zrobisz to z pomocą dostępnego w naszej ofercie krzesła toaletowego stacjonarnego lub krzesła toaletowego na kółkach.

Proponowane produkty