Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Lębork

Odpowiednie wyposażenie pokoju Pacjenta jest niezbędne w trakcie okresu rekonwalescencji. Bardzo często zakup niezbędnych sprzętów medycznych i rehabilitacyjnych wiąże się z wydatkiem rzędu kilku, a nawet i kilkunastu tysięcy złotych. Z pomocą przychodzimy my – wypożyczalnia MediStuff, w której możesz wynająć w przystępnej cenie łóżko rehabilitacyjne, materac przeciwodleżynowy rurowy czy nawet stolik przyłóżkowy bez konieczności wpłacania kaucji. Pozostajemy do Twojej dyspozycji pod telefonem 24 godziny na dobę, zapewniając także transport, wniesienie i montaż wybranego sprzętu od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.

Nasi klienci mają możliwość zarówno odbioru osobistego wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w oddziale lokalnym w Gdańsku, jak i skorzystania z dostawy pod wskazany adres. Mieszkańcy Lęborka i okolicznych miejscowości, w tym Nowej Wsi Lęborskiej, Jamy, Lubowidza, Rybnika, Rybki czy Dąbrówki Wielkiej, mogą liczyć na bardzo przystępną stawkę, wynoszącą jedynie 2 zł za kilometr. Dowóz dostępny jest także do pozostałych miast i wsi w powiecie lęborskim oraz województwie pomorskim z Gdańska. Dokładna wycena transportu jest dokonywana w momencie przyjmowania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff oferuje Ci wysokiej jakości urządzenia oraz elementy wyposażenia dedykowane Pacjentom o różnym zaawansowaniu choroby. W przygotowanym asortymencie znajdziesz między innymi wózek ortopedyczny i wózek specjalistyczny, które mogą zainteresować osoby z problemami z samodzielnym poruszaniem się, np. po operacji stawu kolanowego lub z niedowładem bądź paraliżem kończyn dolnych. Z kolei w przypadku potrzeby stabilizacji podczas codziennych spacerów zachęcamy do wynajęcia balkonika.

Dla obłożnie chorych osób przygotowaliśmy specjalistyczny podnośnik Pacjenta, dzięki któremu wstawanie z łóżka nie stanowi żadnego problemu, oraz materac przeciwodleżynowy rurowy, pozwalający na zminimalizowanie powstawania bolesnych i powodujących dyskomfort podrażnień ciała spowodowanych zbyt długim leżeniem. W ofercie naszej wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego nie zabrakło także łatwego w użyciu koncentratora tlenu oraz ssaka medycznego, który umożliwia łatwe i regularne odprowadzanie nadmiernych wydzielin.

Oprócz medycznych propozycji w wypożyczalni MediStuff znajdziesz także sprzęt rehabilitacyjny, dzięki któremu Pacjent może dochodzić do zdrowia i stopniowo odzyskiwać sprawność w zaciszu własnego domu. Chodzik rehabilitacyjny oraz szyna CPM są przede wszystkim dedykowane osobom, które wymagają regularnych ćwiczeń kończyn dolnych lub górnych po urazie lub operacji. Jeśli chciałbyś zapewnić choremu odrobinę samodzielności i komfortu, wyposaż łazienkę w krzesło toaletowego na kółkach lub krzesło toaletowe stacjonarne. Ten niepozorny dodatek zagwarantuje mu wygodę i bezpieczeństwo w trakcie korzystania z pomieszczeń sanitarnych.

Proponowane produkty